Ruch poza szko obszar 6
Download
1 / 15

Ruch poza szkołą obszar 6 - PowerPoint PPT Presentation


  • 90 Views
  • Uploaded on

Ruch poza szkołą obszar 6. Zajęcia zorganizowane we współpracy ze SZS „Szkoła w ruchu - Ćwiczyć każdy może”.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Ruch poza szkołą obszar 6' - karleigh-ross


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Ruch poza szko obszar 6

Ruch poza szkołą obszar 6

Zajęcia zorganizowane we współpracy ze SZS

„Szkoła w ruchu - Ćwiczyć każdy może”


Zawody sportowe

  • Uczniowie szkoły podstawowej systematycznie uczestniczą w rozgrywkach sportowych, które odbywają się zgodnie z kalendarzem imprez sportowych na bieżący rok szkolny. Organizacją zawodów sportowych w biegach przełajowych indywidualnych oraz sztafecie, a także rywalizację w szachach indywidualnie i drużynowo zajmuje się nasza szkoła.

Zawody sportoweNajlepsi w powiecie

  • W pozostałych dyscyplinach sportowych uczniowie wyjeżdżają do sąsiednich szkół, które posiadają odpowiednią bazę do rozegrania zawodów. W sportowej rywalizacji na terenie powiatu tarnobrzeskiego szkoła nasza zajmuje czołowe miejsca.

Najlepsi w powiecie


Puchary za osi gni cia sportowe cz gabloty
Puchary za osiągnięcia sportowe: część gabloty wyjeżdżają do sąsiednich szkół, które posiadają odpowiednią bazę do rozegrania zawodów. W sportowej rywalizacji na terenie powiatu tarnobrzeskiego szkoła nasza zajmuje czołowe miejsca.Dyplomy
Dyplomy gimnastycznej


Podzi kowania

Podziękowania


Podziękowanie Sportowym, za pracę w przygotowaniu i zorganizowaniu zawodów sportowych opiekunowie, nauczyciele otrzymują podziękowania i dyplomy. dla nauczyciela wychowania fizycznego za pracę społeczną na rzecz sportu szkolnego w Tarnobrzegu i powiecie tarnobrzeskim


Wielorakie formy turniej w

  • W Sportowym, za pracę w przygotowaniu i zorganizowaniu zawodów sportowych opiekunowie, nauczyciele otrzymują podziękowania i dyplomy.ramach zajęć sekcji sportowych nasi uczniowie przygotowują się do udziału w turniejach, które nie są ujęte w kalendarzu sportowym takich jak : gminne turnieje tenisa stołowego, bilard, gry i zabawy dla klas 1-3. Startujemy w rozgrywkach piłkarskich „Tymbark”, „Łukacijewska Cup”, „Turniej ministrantów”.

Wielorakie formy turniejów


Rozgrywki ministrant w
Rozgrywki ministrantów Sportowym, za pracę w przygotowaniu i zorganizowaniu zawodów sportowych opiekunowie, nauczyciele otrzymują podziękowania i dyplomy.


Ukacijewska cup
Łukacijewska Cup Sportowym, za pracę w przygotowaniu i zorganizowaniu zawodów sportowych opiekunowie, nauczyciele otrzymują podziękowania i dyplomy.


Happening ekologiczny
HAPPENING EKOLOGICZNY Sportowym, za pracę w przygotowaniu i zorganizowaniu zawodów sportowych opiekunowie, nauczyciele otrzymują podziękowania i dyplomy.


Happening ekologiczny1
HAPPENING EKOLOGICZNY Sportowym, za pracę w przygotowaniu i zorganizowaniu zawodów sportowych opiekunowie, nauczyciele otrzymują podziękowania i dyplomy.


Happening ekologiczny2
HAPPENING EKOLOGICZNY Sportowym, za pracę w przygotowaniu i zorganizowaniu zawodów sportowych opiekunowie, nauczyciele otrzymują podziękowania i dyplomy.


ad