slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Vet-Hek PowerPoint Presentation
Download Presentation
Vet-Hek

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 16

Vet-Hek - PowerPoint PPT Presentation


  • 204 Views
  • Uploaded on

Vet-Hek. ŞİRKET PROFİLİ. MİSYONUMUZ. VİZYONUMUZ. ÜRÜNLERİMİZ. SATIŞ BÖLGELERİMİZ. ŞİRKET PROFİLİ. Vet - Hek 1993 yılında Veteriner Hekimler   tarafından BURSA da kurulmuştur . % 100 yerli sermaye ile kurulan bir Türk firmasıdır.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

Vet-Hek


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
vet hek
Vet-Hek
  • ŞİRKET PROFİLİ
  • MİSYONUMUZ
  • VİZYONUMUZ
  • ÜRÜNLERİMİZ
  • SATIŞ BÖLGELERİMİZ
rket prof l
ŞİRKET PROFİLİ

Vet-Hek1993 yılında Veteriner Hekimler  tarafından BURSA da kurulmuştur. % 100 yerli sermaye ile kurulan bir Türk firmasıdır.

Veteriner ilaçlarının üretimi ve ithalatı  alanlarında faaliyet göstermektedir.

Ülkenin ve Veteriner Hekimlerin ihtiyacı olan ilaçları en modern ortamlarda , en yüksek teknoloji ile üreterek en kaliteli şekilde Veteriner Hekimlerin ve Hayvan Besicilerinin kullanımına sunmaktadır.

Üretim aşamasından satışa kadar olan süreçte kalite kontrol hizmetleri uzman personelimiz tarafından , analiz ve sentezlerimiz ise Uludağ Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Bölüm Başkanlığı tarafından yapılmaktadır.

slide5

Bu prensipten yola çıkarak tüm çalışanlarımız ile birlikte amacımız Türk Veteriner ve Hayvan besicilerine en iyi ve ilki sunmak için çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

slide6

Hayvan sağlığı Vet-Hek’in en temel ve öncelikli sorumluluğudur.İşin her detayında, bu sorumluluk bilinciyle yüksek kalite standartlarını hedeflemekteyiz.

slide7

Ürünlerimiz ile hem kaliteyi hem de güvenilirliği üst seviyede tutarak ilacı bir ticari araç olarak değil, ilacı ilaç olarak görmekteyiz.

slide8
Enjektabl,Oral Solüsyon ve Tozlar,Tabletler ve Merhemleri ile Türk Veteriner ilaç pazarına geniş ürün skalası ile hizmet vermektedir.
v zyonumuz
VİZYONUMUZ

ÜRETİCİ

(VET-HEK)

PAZARLAMA

DEPO VE BENZERİ OLUŞUMLAR

PAZARLAMA

VETERİNER KLİNİKLERİ VE HAYVAN HASTANELERİ

PAZARLAMA

NİHAİ TÜKETİCİ

slide12

Yaklaşık 20 yıldır Türk Veteriner ve Hayvancılığına hizmet eden Vet-Hek olarak yeni ve yenilikçi ürünlerle her gün daha fazla gelişime yatırım yapıyoruz.

Hedeflerimizi gerçekleştirmede bir adım daha atmanın gururunu yaşıyoruz. Yeni bir yıla….

Saygılarımızla,

Vet-Hek İlaç