Києве мій...
Download
1 / 28

Києве мій... - PowerPoint PPT Presentation


  • 137 Views
  • Uploaded on

Києве мій. Головним містом нашої країни, її столицею є стародавнє місто Київ – дуже красиве і велике місто. Звідси взяла початок українська держава, і Київ – її найстаріше місто. Пригадайте легенду про її заснування.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Києве мій...' - joie


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Головним містом нашої країни, її столицею є стародавнє місто Київ – дуже красиве і велике місто. Звідси взяла початок українська держава, і Київ – її найстаріше місто.

Пригадайте легенду про її заснування.


Чудове, велике місто… Місто-легенда, місто-красень. Коли б князь Кий, його брати і сестра могли б подивитися на нього сьогодні, то не впізнали б його – так воно зміцнилося, поширилося, погарнішало і забуяло.


Більшою своєю частиною Київ розкинувся на горбистому правому березі Дніпра.

Рівнинний лівий берег почали освоювати порівняно недавно. Центр Києва розмістився на високому березі славетної річки.


Дніпро – велика й могутня річка, яка тече територією нашої країни і впадає в Чорне море. По Дніпру курсують пасажирські і великі вантажні судна.


Київ – одне з найзеленіших міст нашої країни. Особливо красиві його вулиці навесні – коли починають цвісти каштани. Каштани стали символом міста.
Центр Києва – давня і новітня історія нашої країни. Тут можна зустріти видатні архітектурні споруди, історичні пам’ятки України, пам’ятники, шедеври давнини і сучасності.


Софійський собор історія нашої країни. Тут можна зустріти видатні архітектурні споруди, історичні пам


Софійська площа історія нашої країни. Тут можна зустріти видатні архітектурні споруди, історичні пам


Михайлівська площа історія нашої країни. Тут можна зустріти видатні архітектурні споруди, історичні пам

Михайлівська площаПам собор’ятник святої княгині Ольги у центрі Михайлівської площіАндріївська церква собор

Андріївську церкву і Маріїнський палац побудував архітектор І.Мічурін за проектами відомого зодчого Б.Растреллі. Від церкви йде Андріївський схил – діюча виставка продаж виробів народних майстрів, осередок невмирущої народної творчості.Над дніпровськими кручами здіймається 20-метровий пам’ятник князю Володимиру. Споруджений у 1853 році на честь події, що сталася понад тисячу років тому. У 988 році на Дніпрі відбулося хрещення киян. Пагорб називають Володимирською гіркою.


Києво-Печерська Лавра здіймається 20-метровий пам


Золоті ворота здіймається 20-метровий пам


Магнолії в Київському Ботанічному саду


На жаль за один раз не можливо розповісти про красу цього чудового міста. Сподіваюсь, що ви знайдете час і можливість побувати в нашій столиці й на власні очі побачити це чудове місто. Адже правильно говорять: краще один раз побачити, ніж сто разів почути.


ad