Atsiskaitymas u savaranki kai perskaityt knyg
Download
1 / 12

- PowerPoint PPT Presentation


  • 316 Views
  • Uploaded on

Atsiskaitymas už savarankiškai perskaitytą knygą. Parengė Deividas Navakauskas. Mano perskaityta knyga. Autorius Džanis Rodaris Knygos pavadinimas „Dusyk gyveno baronas Lambertas arba Švento Džiulijaus salos paslaptys”. Autorius.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '' - javier


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Mano perskaityta knyga
Mano perskaityta knyga

  • Autorius Džanis Rodaris

  • Knygos pavadinimas „Dusyk gyveno baronas Lambertas arba Švento Džiulijaus salos paslaptys”


Autorius
Autorius

  • Džanis Rodaris (Gianni Rodari; 1920 spalio 23 d. – 1980 balandžio 14 d.) – italų žurnalistas ir rašytojas. Išgarsėjo literatūrine pasaka „Čipolino nuotykiai“ (1951 m.). Šis autorius yra parašęs daug knygų, bet žymiausia yra „Čipolino nuotykiai“.


Pagrindinis veik jas
Pagrindinis veikėjas

Šioje istorijoje pagrindinis veikėjas yra baronas Lambertas. Jam devyniasdešimt treji metai, be to jis yra labai turtingas, nes turi net dvidešimt keturis bankus visame pasaulyje. Šis sinjoras yra gero būdo, šmaikštus, dosnus ir labai patiklus. Išvykoje Lamberto draugas jam pareiškė: „Tas, kurio vardas bus kartojamas, niekad nemirs”.Tad jis pasamdė kelis žmones, kad jie pastoviai kartotų jo vardą. Toliau bus galima pamatyti, kad tai buvo tiesa.


Labiausia tem p ta siu eto vieta
Labiausia įtempta siužeto vieta

Baronas turi vienintelį giminaitį - sūnėną Oktavijų. Jis norėjo barono mirties, nes jam mirus sūnėnas gautų labai didelį palikimą. Todėl piktasis Oktavijus anksčiau paminėtiems žmonėms, kurie kartojo barono vardą, į maistą pripylė migdomųjų, kad jie nebekartotų. Gaila, bet jo planas pavyko. Per barono Lamberto laidotuves visi žmonės buvo nusiminę, nes prarado puikų žmogų. Tuo pačiu žmonės labai daug kartų kartojo barono vardą, todėl Lambertas paskutinę minutę atsigavo ir buvo dar žvalesnis nei prieš tai. Dėl labai didelio pakartojimų kiekio baronas tampo trylikamečiu berniūkščiu.


Kuo man sp dinga knygos pabaiga
Kuo man įspūdinga knygos pabaiga?

Šios knygos pabaiga man labai patinka dėl vienos, labai paprastos priežasties. Visos knygos baigiasi pagrindinio veikėjo mirtimi arba kažkuo panašiai, bet ši knyga visiškai kitokia. Ji baigiasi prisikėlimu, ženkliai stipriu pajaunėjimu, labai ilgu ir, žinoma, laimingu gyvenimu. Tartum viskas vyktų atbuline eiga.


D l ko labiausiai simintina mano perskaityta knyga
Dėl ko labiausiai įsimintina mano perskaityta knyga?

Man ši knyga labiausia įsiminė dėl nuostabios ir neįtikėtinos istorijos pabaigos.


Literat ros r is ir anras
Literatūros rūšis ir žanras

Mano perskaityta knyga prikauso epikos literatūros rūšiai ir apysakos žanrui.


Sp d iai apie knyg
Įspūdžiai apie knygą

Iš tikrųjų skaitant šią knygą kilo labai daug minčių. Visų pirma, gyvybės svarba; ar tikrai verta pasitikėti kai kuriais žmonėmis, ar gali žmonės pasitikėti manimi. Dėl šių keliamų minčių man ši knyga labai patiko.


Papildomas pasakojimas
Papildomas pasakojimas

Šioje istorijoje man įstrigo paprastas rūmininko Anzelmo personažas. Jis nuoširdus ir geras žmogus. Nuolankiai tarnauja baronui, padeda kitiems rūmų gyventojams, myli savo darbą ir juo labai didžiuojasi.

Tokių žmonių dabar retai besutiksi, visi tik nori sau naudos ir pasipelnymo iš kokio nors darbo, ir dirba jį tik dėl užmokesčio, o ne iš meilės darbui.A i u d mes
Ačiū už dėmesį

Pristatymą parengė Deividas Navakauskas

Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla

9 klasė

2011 m. Gruodis