slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
LOTO PowerPoint Presentation
Download Presentation
LOTO

Loading in 2 Seconds...

  share
play fullscreen
1 / 15
janina

LOTO - PowerPoint PPT Presentation

193 Views
Download Presentation
LOTO
An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. LOTO Číslo šablony: Bc. Jana Vaňkátová Základní škola a Mateřská škola pro tělesně postižené, Liberec, Lužická 920/7, příspěvková organizace VY_32_INOVACE_Čt.13.20.1 z 1 Ročník: X. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Byl uskutečněn z prostředků grantového projektu OPVK.

 2. Škola: Základní škola a Mateřská škola pro tělesně postižené, Liberec, Lužická 920/7, příspěvková organizace Číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.3452 Název projektu: Kvalita, interaktivita a kreativita (KIK) Název šablony: Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Název výukového materiálu:Podstatná jména – LOTO Autor výukového materiálu: Bc. Jana Vaňkátová Datum (období), ve kterém byl vzdělávací materiál vytvořen: 26.10. 2012 Stupeň a typ vzdělávání: základní vzdělávání – speciální I. Vzdělávací obor a tematický okruh: Jazyková komunikace, Čtení Ročník, pro který je výukový materiál určen: IX. Druh učebního materiálu: prezentace Anotace:Materiál slouží k upevňování slov prostřednictvím hry Loto. Klíčová slova: globální čtení, přiřazování Druh interaktivity: kombinovaná

 3. 1 1 1 1

 4. SLUNCE SLUNCE KEŘ KEŘ MĚSÍC MĚSÍC STROM STROM

 5. KVĚTINA KVĚTINA HŘIB HŘIB MUCHOMŮRKA MUCHOMŮRKA LOUKA LOUKA 1 1

 6. SLUNCE KEŘ MĚSÍC KEŘ MĚSÍC SLUNCE STROM STROM

 7. KVĚTINA LOUKA HŘIB KVĚTINA MUCHOMŮRKA HŘIB MUCHOMŮRKA LOUKA 1

 8. KEŘ MĚSÍC SLUNCE STROM

 9. LOUKA HŘIB KVĚTINA MUCHOMŮRKA 1

 10. KEŘ SLUNCE SLUNCE STROM MĚSÍC KEŘ MĚSÍC STROM

 11. KVĚTINA MUCHOMŮRKA LOUKA HŘIB KVĚTINA MUCHOMŮRKA HŘIB LOUKA

 12. JSI JEDNIČKA !!!!!

 13. Zdroje: Hřib a muchomůrka: autor Pavlína Šantrochová Květina: cit.2012-10-27. Dostupný pod licencí Clker.com na WWW: http://www.clker.com/cliparts/9/d/f/5/1194986562576271707red_flower_03.svg.med.png Louka: cit.2012-10-27. Dostupný pod licencí Clker.com na WWW: http://www.clker.com/cliparts/1/B/0/V/r/6/cartoon-landscape-sans-tree-and-gradient-md.png Ostatní použito z: Klipart Microsoft Office. In: Dostupný pod licencí Microsoft Office 2010 [online]. 2007 [cit. 2012-10-27]. Dostupné z: http://office.microsoft.com/cs-cz/images/?CTT=97

 14. Metodický postup Cíl: Výukový materiál slouží k upevnění čtení slov globální metodou formou hry Loto Organizace: výuku realizujeme v učebně vybavené interaktivní tabulí, možná je výuka na PC s dotykovým monitorem. Popis práce se vzdělávacím materiálem: Lze ho využít: jako prezentaci k nácviku čtení slov s aktivitou při klepnutí myší. Posunutí snímku klikem na obrazec spustí vyučující prezentaci. Snímek 1 a 2: Úvod prezentace. Snímek 3 a 4: Slouží k přiřazování stejných obrázků. Obrázek se přemístí kliknutím na správný obrázek v tabulce. Snímek 5 a 6: Slouží k přiřazování obrázků se slovy. Kliknutím na správný obrázek v tabulce se obrázek ležící mimo tabulku přemístí. Snímek 7 a 8: Slouží k přiřazení slova k obrázku. Kliknutím na správný obrázek se slovo přemístí. Snímek 9 a 10: Stejné jako u snímku 7 a 8, pouze bez vzoru a kontroly slov u obrázků. Snímek 11 a 12: Slouží k přiřazování slov bez kontroly obrázků. Slovo se přiřadí kliknutím na správné slovo v tabulce.