Download
slide1 n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
JAK GŁOSOWAĆ PowerPoint Presentation
Download Presentation
JAK GŁOSOWAĆ

JAK GŁOSOWAĆ

129 Views Download Presentation
Download Presentation

JAK GŁOSOWAĆ

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. JAK GŁOSOWAĆ GŁOSOWAĆ NA PRACE KONKURSOWE MOGĄ WYŁĄCZNIE OSOBY, KTÓRE ZAREJESTRUJĄ SIĘ NA STRONIE WWW.TESCODLASZKOL.PLI DANEGO DNIA ZALOGUJĄ SIĘ, PODAJĄC SWÓJ ADRES E-MAIL I HASŁO. JEDNA OSOBA FIZYCZNA MOŻE POSIADAĆ JEDNO KONTO UŻYTKOWNIKA.ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA STRONIE MOGĄ OSOBY PEŁNOLETNIE, POSIADAJĄCE PEŁNĄ LUB OGRANICZONĄ ZDOLNOŚĆ DO CZYNNOŚCI PRAWNYCH ORAZ OSOBY, KTÓRE UKOŃCZYŁY LAT 13 I NIE SĄ UBEZWŁASNOWOLNIONE CAŁKOWICIE. W IMIENIU OSÓB, KTÓRE NIE UKOŃCZYŁY LAT 13 REJESTRACJI POWINIEN DOKONAĆ RODZIC LUB OPIEKUN PRAWNY. REJESTRUJĄC SIĘ NA STRONIE INTERNAUTA MUSI PODAĆ SWOJE IMIĘ, NAZWISKO, DATĘ URODZENIA,MIEJSCE ZAMIESZKANIA ORAZ ADRES E-MAIL. ADRES E-MAIL NIE MOŻE BYĆSTWORZONY W SERWISIEPOZWALAJĄCYM GENEROWAĆ TYMCZASOWE ADRESY E-MAIL. ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWA BLOKOWANIA KONT ZAREJESTROWANYCH Z FIKCYJNYMI DANYMI OSOBOWYMI, TYMCZASOWYMI ADRESAMI E-MAIL LUB SERYJNYMI ADRESAMI E-MAIL ORAZ ANULOWANIA ODDANYCH Z NICH GŁOSÓW.

 2. I ETAP REJESTRACJA Logowanie> Rejestracja> 1 Profil użytkownika Logowanie do serwisu Witamy w serwisie Tesco dla Szkół! Zaloguj się, podając swój adres e-mail i hasło, by móc brać udział w głosowaniu oraz zdobywać dodatkowe punkty dla wybranych przez siebie filmów konkursowych. Szczegóły znajdziesz w regulaminie konkursu . Podaj adres e-mail Jan.K@onet.eu 2 Zaloguj się > Podaj hasło JAN2001 3 Nie masz jeszcze konta w naszym serwisie? Aby dodawać filmy oraz głosować, musisz zarejestrować się w naszym serwisie. Kliknij aby się zarejestrować 4 Zarejestruj się

 3. ETAP II REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA Dane do logowania Imię , (JANEK) Hasło (JAN 2001) Potwierdzenie hasła (JAN 2001) Twoje dane Imię Jan 6 Nazwisko KOWALSKI Adres e-mail Jan.K@onet.eu Zaznacza osoba niepełnoletnia Miejscowość Ropczyce Data urodzenia 07.11.2000 r. Mam zgodę rodzica/ opiekuna (dotyczy osób poniżej 18 roku życia)

 4. ETAP II REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA Przeciągnij znaczek wskazany przez operatora np. SERCE do koła w celu weryfikacji. upuść tutaj 7 Oświadczam, że zapoznałem/łam się z Regulaminem i akceptuję jego treść x Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji konkursu Tesco dla Szkół, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883, z późn. zm.) x 8 Chcę otrzymywać newsletter z ważnymi informacjami dotyczącymi konkursu Tesco dla Szkół x Zaznaczam dany kwadrat Wyślij Kliknij aby wysłać 9

 5. ETAP II REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA Kliknij aby zamknąć X 11 Logowanie> Rejestracja> Profil użytkownika 10 Formularz wypełniono poprawnie, dziękujemy. Na podany przez Ciebie adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Aby w pełni korzystać z serwisu oraz oddawać głosy w konkursie, zakończ rejestrację aktywacją swojego konta.

 6. ETAP II REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA Następnie wchodzimy na swoją skrzynkę mailową , w której powinna być wiadomość o następującej treści : Dziękujemy za rejestrację! Dziękujemy za zarejestrowanie konta na stronie www.tescodlaszkol.pl. Aby dokończyć rejestracji i aktywować swoje konto, prosimy o kliknięcie tutaj lub wklejenie następującego linka do paska adresu przeglądarki: następnie klikamy na wyraz tutajhttp://www.tescodlaszkol.pl/profiluzytkownika/action,active,code,5a19054c09a43366815d5e6553d9ea4e1423.html Dopiero po aktywacji konta można z niego w pełni korzystać i głosować na ulubione filmy. Jeśli nie rejestrowali się Państwo w serwisie www.tescodlaszkol.pl, prosimy zignorować tę wiadomość. 12

 7. Profil użytkownika 13 Gratulacje! Twoje konto w serwisie www.tescodlaszkol.pl zostało aktywowane. Powinno się otrzymać informację na swojego e-maila wraz z hasłem, które będzie niezbędne do zalogowania się!

 8. Profil użytkownika Logowanie do serwisu Witamy w serwisie Tesco dla Szkół! Zaloguj się, podając swój adres e-mail i hasło, by móc brać udział w głosowaniu oraz zdobywać dodatkowe punkty dla wybranych przez siebie filmów konkursowych. Szczegóły znajdziesz w regulaminie konkursu . Teraz możesz się zalogowac Podaj adres e-mail 14 Podaj hasło WPISZ WYGENEROWANE PRZEZ SYSTEM HASŁO Zaloguj się

 9. Twoje dane Witaj na stronie głównej Twojego profilu użytkownika! Już wkrótce, z tego miejsca będzie można zarządzać zdobytymi punktami, przeglądać swoje ulubione filmy konkursowe oraz pomagać im w drodze na podium. jJan KOWALSKIur.07.11.2000 r. zm. Ropczyce 15

 10. Profil użytkownika Po zalogowaniu można głosować na film z naszej szkoły link do filmu http://www.tescodlaszkol.pl/35787

 11. Profil użytkownika ZAKOŃCZENIE GŁOSOWANIA 16.12.2013 r. GODZINA 23.59

 12. 7 stycznia 2014 r. zostaną ogłoszone wyniki głosowania internautów, które wyłoni pierwszych zwycięzców - trzech Laureatów I etapu. O tym, które filmiki przejdą do II etapu i zostaną ocenione przez Jury, decyduje również ilość głosów.

 13. 15 stycznia 2014 r. zostaną ogłoszone wyniki obrad Jury, które wyłoni siedmiu Laureatów II etapu. Do II Etapu zakwalifikowane będzie 50% wszystkich pozostałych Prac konkursowych, które zdobyły w kolejności największą liczbę głosów.

 14. 15 stycznia 2014 r. zostaną ogłoszone wyniki obrad Jury, które wyłoni siedmiu Laureatów II etapu.Rozstrzygnięty zostanie także konkurs, która szkoła zostanie Laureatem Regionalnymi w swoim województwie.

 15. NAGRODY Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody, m.in. 10 nowoczesnych pracowni multimedialnych, 16 zestawów sprzętu do szkolnych sal kinowych, setki nagród indywidualnych dla uczniów i nauczycieli oraz dodatkowe nagrody od partnerów konkursu, takie jak zapasy wody źródlanej Żywiec Zdrój i lekcje z Native Speakerem organizowane przez British Council.

 16. ABY ZWIĘKSZYĆ SZANSĘ NA WYGRANĄ LUB ZAJĘCIE WYSOKIEGO MIEJSCA MOŻNA ZDOBYWAĆ DODATKOWE PUNKTY POPRZEZ UDZIAŁ W KONKURSACH NA: • STWORZENIE GAZETKI SZKOLNEJ;-UDZIAŁ W GRZE JAK NIE MARNOWAĆ JEDZENIA;-ZABAWNY WIERSZYK;- STWORZENIE PRZEPISU NA NIEZMARNOWANE MIKOŁAJKI.