Oferta dla Sponsora
Download
1 / 23

Oferta dla Sponsora mi?dzynarodowej konferencji Business Analyst Forum - PowerPoint PPT Presentation


 • 118 Views
 • Uploaded on

Oferta dla Sponsora międzynarodowej konferencji Business Analyst Forum która odbędzie się 23 maja 2012 we Wrocławiu. Informacje o cyklu konferencji BAF. Business Analyst Forum Organizator.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Oferta dla Sponsora mi?dzynarodowej konferencji Business Analyst Forum' - inigo


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Oferta dla sponsora mi dzynarodowej konferencji business analyst forum

Oferta dla Sponsora międzynarodowej konferencji

Business Analyst Forum

która odbędzie się 23 maja 2012 we WrocławiuBusiness analyst forum organizator
Business Analyst Forum Organizator

Misją AION jest dostarczanie wiedzy i rozwiązań z zakresu analizy biznesowej oraz systemowej stymulującej organizacje do stałej poprawy prowadzonej działalności poprzez usprawnianie strategii, procesów biznesowych, jak i skuteczne oraz efektywne pozyskiwanie technologii informatycznych.

Naszą misję realizujemy poprzez szkolenia i konferencje, prace doradcze, audyt oraz projekty wdrożeniowe.


Poprzednie edycje baf tematyka
Poprzednie edycje BAFTematyka

2008 Business Analyst Forum Capturing Business Needs

tematyka: pozyskiwanie i specyfikowanie wymagań stawianych przez przyszłych użytkowników rozwiązań IT

2009 Business Analyst Forum Drawing Analyst Thoughts

tematyka: użyteczność specjalizowanych języków modelowania w analizie biznesowej i systemowej

2010 BusinessAnalyst ForumStrategies for EffectiveCommunication

tematyka: facylitacja i inne umiejętności niezbędne do prowadzenia warsztatów analitycznych


Poprzednie edycje baf prelegenci
Poprzednie edycje BAFPrelegenci

pionier systematycznego podejścia do specyfikowania i zarządzania wymaganiami

autor wzorców wymagań

autorytet w zakresie wykorzystania UML w analizie biznesowej

ekspert w zakresie facylitacji


Poprzednie edycje baf prelegenci1
Poprzednie edycje BAFPrelegenci

doradca w zakresie budowania wizerunku i emisji głosu

specjalista w dziedzinie analizy biznesowej i systemowej

specjalista w dziedzinie modelowania systemów z wykorzystaniem UML

ekspert w dziedzinie modelowania procesów biznesowych oraz analizy biznesowej i systemowej


Poprzednie edycje baf opinie uczestnik w
Poprzednie edycje BAFOpinie uczestników

Na konferencji przedstawiono przykłady dobrych praktyk zarówno ujęciu dokumentacyjno-analitycznym, jak i socjologiczno-psychologicznym. Koherencja elementów miękkich oraz technikaliów związanych z inżynierią wymagań, na które prezentujący zwrócili uwagę, mogła być inspirująca zarówno dla analityka, jak i programisty czy też menedżera projektu. Mimo faktu, że Suzanne Robertson oraz Stephen Withall nie zgadzają się ze sobą w niektórych poglądach na obszary związane z analizą wymagań, ich sporadyczne różnice zdań były inspiracją twórczych dyskusji. Prezentacje gospodarza konferencji – Pana Artura Kasprzyka rzucały na zagranicznych prezenterów inne światło – były doskonałą klamrą spinającą wystąpienia zagranicznych gości. Klamrą, która udowadniała, że polska myśl w tej dziedzinie nie ustępuje myśli amerykańskiej. Natomiast stricte techniczna prezentacja Pani Anity Walkowiak była kropką nad „i” – twardym i praktycznym dowodem, że odpowiednie zinformatyzowanie notacji zaoszczędza znacząco czas w produkcji oprogramowania. Twardym i praktycznym dowodem tego, że zawód analityka jest potrzebny i ułatwia życie interesariuszom projektów.

Bartosz Andrzejewski, RINF Sp. z o.o., Dyrektor IT

Serdecznie dziękuję za korespondencje po konferencji. Tego typu podsumowanie i zakończenie jest bardzo potrzebne, szczególnie jeśli chce się podzielić wiadomościami z szefem lub kolegami w pracy. W mojej sytuacji będzie to nieco trudne, bo muszę przetłumaczyć na angielski, jednak jak to mówią 'obraz przemawia zamiast 1000 słów, więc w tym przypadku fotografia z Suzanne Robertson wystarcza. Tak jedynie dla wytłumaczenia chciałam dodać że, Suzanne Roberston przyjeżdża regularnie do Australii i prowadzi kursy dla analityków biznesu. Firma, w której aktualnie pracuję zaadoptowała metodę Volere w roku 2002. Wszyscy nasi pracownicy przechodzą przez kurs i dzięki temu mamy standardy, które obowiązują na wszystkich projektach przez nas prowadzonych. Gratuluję wspaniałej organizacji konferencji. Myślę, że nie będzie żadnego uczestnika, który miałby inne niż bardzo pozytywne wrażenia.

Beata Wieczorek,Business Systems Improvement Branch, Senior Business Analyst


Poprzednie edycje baf opinie uczestnik w1
Poprzednie edycje BAFOpinie uczestników

Byłem pod wrażeniem! Samo miejsce, oprawa i profesjonalna organizacja na dzień dobry nadawało rangę konferencji. Sama konferencja była bardzo ciekawa, prowadzona z polotem, poparta wieloma przykładami. Prowadzona w bardzo swobodnej ale i rzeczowej atmosferze. Możliwość zadawania pytań i włączania się w dyskusję w każdym momencie potwierdza miłą atmosferę pozbawioną sztywnych ram.  W tego typu konferencji uczestniczyłem po raz pierwszy i choćby dlatego nie mam porównania. Jednak poziom oceniam bardzo wysoko.

Paweł Dunin, Biuro Informacji Kredytowej S.A., Specjalista

Już po raz drugi uczestniczyłam w konferencji BusinessAnalyst Forum. Udział w konferencji pozwala zapoznać się ze światowymi i polskimi standardami pracy oraz narzędziami analityka, i jest okazją do uzupełnienia swoich doświadczeń.

Dużym plusem tegorocznej edycji było to, że teoretyczna część wykładów była poparta dużą liczbą praktycznych przykładów, co skłaniało uczestników do dyskusji i wymiany doświadczeń.

Z prezentowanych wykładów najbardziej podobało mi się studium przypadku „Analiza systemowa wykorzystująca BPMN, UML i SysML”. Pan Artur Kasprzyk przedstawił kompletny proces analizy biznesowej i systemowej z wykorzystaniem języków modelowania na podstawie rzeczywistego projektu. Sam ten wykład mógłby być podstawą do całodniowego wykładu i dyskusji!

Alina Brodzisz, Allianz Direct New Europe Sp. z o.o., Analityk biznesowyBusiness analyst forum 2012 tematyka
Business Analyst Forum 2012Tematyka

Osoby odpowiedzialne za bieżące funkcjonowanie organizacji codziennie podejmują dziesiątki decyzji o różnym bezpośrednim znaczeniu dla osiągania założonych celów strategicznych. Bez względu na posiadaną autonomię oraz rangę decyzji, każdy z decydentów musi stosować się do regulacji ograniczających podejmowane przez niego decyzje. Ograniczenia te mogą wynikać z uwarunkowań prawnych, specyfiki branży czy też wewnątrzorganizacyjnych postanowień.  

Zbieranie, grupowanie oraz opisywanie tych ograniczeń nie jest zadaniem trywialnym i bardzo często wymaga zaangażowania wielu osób. Efekty ich pracy najczęściej znajdują odzwierciedlenie w wewnątrzorganizacyjnych rozporządzeniach, z których następnie przenikają do procedur postępowania na stanowiskach pracy, czy też dokumentów wspierających procesowe zarządzanie organizacją. Praktyka pokazuje, że wraz ze zwiększaniem się liczby faktów, które należy uwzględnić przy podejmowaniu decyzji, wzrasta prawdopodobieństwo pojawienia się błędów w dokumentach opisujących zasady podejmowania decyzji.

Celem tegorocznej konferencji jest przedstawienie najbardziej dojrzałej na rynku metody definiowania reguł decyzyjnych, której stosowanie pozwala specjalistom dziedzinowym na specyfikowanie zasad podejmowania decyzji w sposób maksymalizujący prawdopodobieństwo uzyskania jednoznacznych i kompletnych zasad, którymi powinny się posługiwać osoby podejmujące decyzje w organizacji. Praktyka pokazuje, że utworzony zgodnie z tą metodą model stanowi jednocześnie znakomity wsad do projektów informatycznych, mających na celu pełną bądź częściową automatyzację procesu podejmowania decyzji.


Business analyst forum 2012 prelegenci
BusinessAnalyst Forum 2012Prelegenci


Business analyst forum 2012 prelegenci1
BusinessAnalyst Forum 2012Prelegenci


Business analyst forum 2012 prelegenci2
BusinessAnalyst Forum 2012Prelegenci


Business analyst forum 2012 warsztaty 24 05 2012
Business Analyst Forum 2012Warsztaty 24.05.2012

DecisionModeling Essentials Prowadzący: Larry Goldberg

Warsztat ma na celu przedstawienie analitykom biznesowym koncepcji modelu decyzyjnego oraz podejścia do jego wytwarzania w ramach kompleksowego procesu analitycznego.

Uczestnicy warsztatów będą mieli niepowtarzalną okazję zapoznania się z takimi zagadnieniami jak:

 • Teoria Modeli Decyzyjnych

 • Odkrywanie potrzeb biznesowych oraz decyzji biznesowych 

 • Tworzenie szkieletu struktury modelu decyzyjnego w trakcie warsztatów

 • Formalizacja słownika pojęć

 • Uszczegółowienie Modelu Decyzyjnego

  Ponadto uczestnicy szkolenia otrzymają dostęp do szablonów modeli decyzyjnych dla MS Visio oraz szablonów MS Office do tworzenia rodzin regułowych autorstwa firmy KPI.


Business analyst forum 2012 miejsce
BusinessAnalyst Forum 2012Miejsce

W tym roku zapraszamy Państwa do eleganckiego i stylowego Art Hotelu położonego w urokliwym zakątku nieopodal wrocławskiego Rynku.

ART HOTEL ****ul. Kiełbaśnicza 2050-110 Wrocławwww.arthotel.plCharakterystyka grupy docelowej
Charakterystyka grupy docelowej

 • przewaga mężczyzn

 • osoby w wieku powyżej 41 roku życia

 • osoby zarabiające w przedziale 5000-8000 zł netto oraz powyżej 8000 zł netto

 • osoby na kierowniczych stanowiskach oraz eksperci; osoby decyzyjne za obszar IT w swoich organizacjach

  *Na podstawie analizy dokonanej przez Agencję Analiz Rynkowych Nisza na zlecenie AION


Profil uczestnik w poprzednie edycje baf
Profil uczestników Poprzednie edycje BAF

W poprzednich edycjach udział wzięli przede wszystkim reprezentanci wyższej i średniej kadry zarządzającej, analitycy biznesowi i systemowi oraz pracownicy naukowi.

Reprezentowali oni następujące branże:


Korzy ci ze wsp pracy
Korzyści ze współpracy

 • Możliwość nawiązania kontaktów z kadrą zarządczą i kierowniczą, z osobami odpowiedzialnymi za podejmowanie decyzji w obszarze IT, ekspertami w dziedzinie analizy

 • Promocja oferowanych usług i produktów – możliwość dotarcia do wyselekcjonowanej grupy docelowej

 • Budowa wizerunku firmy aktywnej, obecnej na najbardziej prestiżowych wydarzeniach w branży

 • Kreowanie wizerunku organizacji wspierającej poprawne metody definiowania reguł decyzyjnych

 • Zintensyfikowane działania PR: promocja marki przed, podczas oraz po konferencji

 • W ramach cykli konferencji BAF i BPMF zaufali nam:


Oferta dla sponsora mi dzynarodowej konferencji business analyst forum

Partner Merytoryczny

20 000 zł + VAT

 • Umieszczenie logo Partnera z podkreśleniem rodzaju sponsoringu we wszystkich materiałach promocyjnych i marketingowych konferencji (w tym na zaproszeniach do uczestnictwa w konferencji)

 • Zamieszczenie oddzielnej podstrony reklamowej Partnera na stronie www.analystforum.com.pl

 • Możliwość zamieszczenia artykułu merytorycznego w materiałach konferencyjnych

 • Możliwość przeprowadzenia4-godzinnegowarsztatu (dzień przed konferencją), mającego na celu prezentację narzędzia oraz sposób jego wykorzystania (jeżeli uczestnicy mieliby używać komputerów Partner zobowiązany jest do zapewnienia sprzętu komputerowego)

 • Miejsce za stołem prezydialnym dla przedstawiciela Partnera

 • Możliwość umieszczenia ścianki (roll-up'u, standu, ew. innej formy) z logo Partnera w sali konferencyjnej

 • Umieszczenie jednostronicowej informacji o Partnerze w wydrukowanym programie konferencji

 • Możliwość dołączenia materiałów promocyjnych do pakietu konferencyjnego dla uczestników

 • Możliwość wystawienia stoiska ekspozycyjnego

 • Bezpłatny udział w konferencji czterech pracowników firmy Partnera

 • Bezpłatny udział w warsztatach czterech pracowników firmy Partnera

 • Udostępnienie pełnej listy uczestników konferencji


Oferta dla sponsora mi dzynarodowej konferencji business analyst forum

Sponsor

12 000 zł + VAT

 • Umieszczenie logo Sponsora z podkreśleniem rodzaju sponsoringu we wszystkich materiałach promocyjnych i marketingowych konferencji (w tym na zaproszeniach do uczestnictwa w konferencji)

 • Możliwość zamieszczenia artykułu merytorycznego w materiałach konferencyjnych

 • Zamieszczenie oddzielnej podstrony reklamowej Sponsora na stronie www.analystforum.com.pl

 • Umieszczenie jednostronicowej informacji o Sponsorze w wydrukowanym programie konferencji

 • Miejsce za stołem prezydialnym dla przedstawiciela Sponsora

 • Możliwość dołączenia materiałów promocyjnych do pakietu konferencyjnego dla uczestników

 • Możliwość umieszczenia ścianki (roll-up'u, standu, ew. innej formy) z logo Sponsora w sali konferencyjnej

 • Możliwość wystawienia stoiska ekspozycyjnego o wymiarach max. 2 x 2 m z możliwością oddelegowania dwóch osób do jego obsługi

 • Bezpłatny udział w konferencji dwóch pracowników firmy Sponsora

 • Udostępnienie pełnej listy uczestników konferencji


Oferta dla sponsora mi dzynarodowej konferencji business analyst forum

Stoisko

4 800 zł + VAT

 • Insert materiałów reklamowych do materiałów konferencyjnych

 • Stoisko ekspozycyjne w dniu konferencji z możliwością oddelegowania dwóch osób do jego obsługi (możliwość udziału w wykładach)

 • Prezentacja materiałów promocyjnych na stoisku

 • Insert materiałów reklamowych do materiałów konferencyjnych

Insert materiałów

1 200 zł + VAT


Oferta dla sponsora mi dzynarodowej konferencji business analyst forum

Kontakt: Maja Poznańska tel. +48 71 725 79 33tel. +48 668 406 702e-mail: maja.poznanska@aion.com.plJustyna Kafel tel. +48 71 727 90 74tel. +48 600 972 065e-mail: justyna.kafel@aion.com.pl