slide1 n.
Download
Skip this Video
Download Presentation
www.ikincielspotdunyasi.com

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 6

www.ikincielspotdunyasi.com - PowerPoint PPT Presentation


  • 140 Views
  • Uploaded on

www.ikincielspotdunyasi.com

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'www.ikincielspotdunyasi.com' - ikincielspotdunyasi


Download Now An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
hakkimizda
HAKKIMIZDA

İkinci El Spot Dünyası olarak başladığımız ikinci el ve spot eşya  1990’DAN BERİ İSTANBUL’DA ANADOLU YAKASI VE AVRUPA YAKASI OLMAK ÜZERE İKİ ŞUBEMİZDE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ. SATMAK İSTEDİĞİNİZ EŞYALARINIZI FİYATLANDIORMAK TELEFON YOLU İLE YAPILABİLECEĞİ GİBİ ADRESİNİZE GELECEK OLAN EKSPERTİZ SONUCU İLE DE YAPILABİLMEKTEDİR. SATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ EŞYALARINIZI EKİPLERİMİZ NAKİT OLARAK ALACAKLARDIR…

Spot mobilyalar, baza, çekyat, bilgisayar. masaları, oturma grupları, büro malzemeleri alış satışlar. Antika eşya alım satım, eski ev eşyası alanlar. Her nevi spot beyaz eşya, spot defolu eşya, defolu beyaz eşya, spot buzdolabı, klima, kombi,çamaşır makinası alış satış.

DeğerlendiriyoruzİSTANBUL’UN HER SEMTİNDEN KULLANILMIŞ VEYA SIFIR EŞYALARINIZI DEĞERİNDE ALIYORUZ. SPOT BEYAZ EŞYALARINIZ, KULLANILMIŞ BEYAZ EŞYALARINIZ, ANTİKALARINIZ, LC, PLAZMALARINIZI ADRESİNİZDEN DEĞERİNDE ALIYORUZ..

BeğeniyorsunuzGeliyorsunuz beğeniyosunuz ve ürün yelpazemizde bulunan yüzlerce ikinci el veya spot eşyadan dilediğinizi alıp gidiyosunuz. Evinizde veya iş yerinizde huzur içerisinde kullanıyosunuz.

Teslimİstanbul’un her yerine veya heryerinden ürünleri kapınızdan alıp kapınıza teslim ediyoruz. Siz sadece beğeniyosunuz veya anlaşıyosunuz.

ant ka alim satim
ANTİKA ALIM-SATIM
  • Antika eşya denince akla maddi ve manevi değeri yüksek olan eski eşyalar,eski zamanlar gelir. Bir eşyanın antika sayılabilmesi için uzun ömürlü olmasının yanı sıra nadir bulunma niteliğinde olması gerekir. Her eski eşyaya antika’dır demek biraz güçtür. Bunun yanında yıllardır özelliğini kaybetmemiş ve itinayla korunan eşyalar da antika’dan sayılabilir. Bunlar herhangi bir ev eşyası, heykeller, tablolar, sanat yapıtları, mobilyalar veya herhangi bir eşya da olabilir.
  • Antika Eşya Nasıl Anlaşılır?
  • Diyecek olursak; aslında bu iş uzmanlık gerektirir. Ve Antika üzerinde detaylı bir bilgi birikimi gerektirir. Yine de herkes için görülebilecek bazı bilgiler vardır. Örneğin; her parça üzerinde yapılan döneme ait herhangi bir işaret genellikle bulunur. Şayet bulunmadığı taktirde de bu aşamada devreye güvenilir ve yılların verdiği tecrübeyle uzman birinin girmesi gerekir. Antikacı diyebileceğimiz bu uzmanlar o eşyanın malzemesi, işçiliği ve modeline bakarak o eşyanın antika olduğunu anlayabilirler.
  • İşte tam bu noktada İkinci El Spot Dünyası  olarak bir uzman gözüyle her çeşit  antika eşya alım-satımını üstlenmekteyiz. Antika eşya sektöründeki tecrübemiz uzun yıllara dayanmakla birlikte bu alandaki çalışmalarımıza yaklaşık 10 yıldır devam etmekteyiz. Antika satan yer olarak İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinden antika alım-satımı yapmaktayız. Bu sektörün alım-satım sahaları biraz dar olmakla birlikte zaten çok talep görmeyen antika eşyalar günden güne zayıflayan bir sektör haline gelmektedir.
  • Bizde bu piyasayı canlandırmak adına bütün antika eşyalarınızı çok cazip fiyatlarla değerlendiriyoruz. Antikada güvenin adresi İkinci El Spot Dünyası olarak antika değeri taşıyan tüm eşyalarınızı firmamıza bekliyoruz.
2 el beyaz e ya
2.EL BEYAZ EŞYA

Uzun yıllardır ikinci el beyaz eşya alım-satımı ve ticaretini yapan firmamız siz müşterilerimize 2.el temiz ve garantili ürünleri ile müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmış bulunmaktayız.Spot eşyave ikinci el eşya piyasasında var olduğumuz günden bu yana devamlı kaliteyi,temizliği ön planda tutmuş beğeni kazanmış bir firmayız.Satın alınmış veya satmış olduğumuz ürünleri deneyimli personellerimiz ile evinize,işyerinize ulaşıp nakliye sonrası montaj ,kurulum hakkında da bilgilendirme yapmaktayız.

Evinizde veya işyerinizde bulunan beyaz eşyalarınızın alımını ve satımını titizlikle yapıyor ve sizlerin satmak üzere olduğunuz her türlü garantili veya garantisiz beyaz eşya,mobilya,antika,teknolojik eşyalarınızı siz hiç rahatsız olmadan yerinden alım ve satışını gerçekleştiriyoruz.Sadece kullanılmış eşyalarınızı değil sıfır ve az kullanılmış yada spot eşyalarınızın da alım-satım işlemini yapıyoruz.İkinci El Eşyalarınızı satmak istediğinizde bizimle  iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.Eşyalarınız hakkında inceleme yapıldıktan sonra satın alma işlemi gerçekleşir bu işlemde ürünün fotoğraflarına bakılıp ortalama bir fiyat belirlenir ürünün hasar durumuna göre nadiren de olsa fiyat değişebilir fakat genellikle ilk fiyat üzerinden gidilir.Bunun üzerine onay verirdiğiniz taktirde ürünü daha detaylı incelemek için nakliye araçlarımızla adresinize gelerek ürünler incelendikten sonra eğer eşyanız satışa uygunsa taşıma işlemi bitiminde ücretinizi hemen orada  nakit bir biçimde  ödemesini yaparız.Satın aldığımız eşyalarınızı mağazalarımızda kurulumunu yapar ve satışa hazırlarız.

Alım-satım sonrası desteği ise ön planda tutmaktayız.Konumumuz,prensipli tutumumuz ile spot ve ikinci el beyaz eşyasektörüne yeni bir boyut kazandırmış bulunmaktayız.Hedefimiz siz müşterilerimizn memnuniyeti ve güvenidir.

2 el beyaz e ya1
2.EL BEYAZ EŞYA

Evlerimizin olmazsa olmazları,en önemli  ihtiyacı ve en çok kullandığımız eşyası olan mobilyalarımız. Geçmişte ihtiyaç unsuru olan mobilyalarımız günümüzde bir ihtiyaçtan ziyade  aynı zamanda da aksesuar olarak kullanılmaktadır. Hal böyle olunca, alım satım sektörü de hızlanmış, artık çok eskimeden ayrıldığımız eşyalarımız arasına girmiştir.

Ancak İkinci el mobilya firmamız, sadece mecburi ihtiyaçtan değil,zevkinize uygun tasarımlı mobilyayı arayanlar için de vazgeçilmez bir adres olmuştur.İstanbul ve çevresinde ikamet eden,ikinci el mobilya alım-satım yapmak isteyen müşterilerimiz artık aradıkları ürünleri birçok seçenekleriyle firmamızdan rahatlıkla temin edebilirler. İkinci el mobilyalarını satmak isteyen müşterilerimiz,eşyalarını eskidiği için değil evlerinde görmekten sıkıldığı veya değiştirme ihtiyacı hissettiği için değerlendirmek istemektedirler. İkinci el mobilya almak isteyen müşterilerimiz ise, ikinci el olan fakat eski olmayan mobilya almak arzusu ve ihtiyacı ile  mağazalarımızı tercih etmektedirler,böylece aradıkları kriterdeki eşyaları hem daha ekonomik şartlarda, hemde zevkine hitap eden ürünlere kolayca mağazamızdan temin etmektedir.İstanbul’daİkinci el eşya alanlar ve ikinci el eşya satanlar arasında ortak nokta haline gelen firmamız her iki taraf içinde avantajlı bir seçenek haline gelmiştir.

İstanbul’un değişik semtlerinde birçok şubemizle sizlere hizmet vermeye devam

ediyoruz.2000 li yıllardan itibaren başladığımız bu mesleğimiz spot eşya ve ikinci el eşya alanında siz müşterilerimizin sayesinde büyüyerek bu günlere gelmiştir.Bunda sizlerin bize olan güveni büyük rol oynamıştır.

İddia ediyoruz ki 2.el eşya veya spot eşya aradığınızda kalitenin hizmetin titizliğin ve ekonominin ne olduğunu hissedecek ve göreceksiniz.

ileti im
iletişim

Merkez: Kadir Has Cad. No:2 Küçükyalı/İstanbul

7/24 Ulaşım Tel: 0 (532) 632 38 50

E-Posta:  info@ikincielspotdunyasi.com

ad