Download
1 / 15

Журнал „Робінзон” розповсюджується безкоштовно у Києві та передмісті. - PowerPoint PPT Presentation


  • 113 Views
  • Uploaded on

Схема розповсюдження. Журнал „Робінзон” розповсюджується безкоштовно у Києві та передмісті. Близько 3,7 тис примірників доставляється кур’єрами в офіси передплатників АОЗТ „Самміт”

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Журнал „Робінзон” розповсюджується безкоштовно у Києві та передмісті.' - hoyt-terry


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Схема розповсюдження

Журнал „Робінзон” розповсюджується безкоштовно у Києві та передмісті.

Близько 3,7 тис примірників доставляється кур’єрами в офіси передплатників АОЗТ „Самміт”

Понад 3 тис примірників розповсюджується у торгових центрах середньої та високої цінової категорії, таких, як „Альта-центр”, „Олімпійський”, „Світ кераміки”

1,8 тис примірників розноситься у поштові скриньки мешканців котедж них містечок Софіївська та Петропавловська Борщагівка

По 600 примірників розповсюджується через мережу автомобільних салонів („Нісан-моторс”, „Фолькс-моторс”), фінансових установ (ОТР-банк) та готельно-ресторанну мережу.

Понад 300 примірників розсилається цілеспрямовано до посольств, консульств та туристичних офісів іноземних держав.

Щороку понад 5 тис примірників журналу розповсюджується на туристичних виставках UITT та «Україна туристична», на сезонних спеціалізованих виставках (екстремальний відпочинок, туристичне спорядження) та на регіональних туристичних виставках.

Примірник нашого журналу читають, принаймні, 5 людей, тобто наша читацька аудиторія збільшується до 50 тис осіб.


Наші читачі

Чоловіки / жінки 46% / 54%

До 25 років 17%

26–5068%

50–55 10%

>555%

Одружений / заміжня72

Неодружений / незаміжня 28%

Середня, незакінчена вища 31%

Вища 69%

Керівники і власники компанії 17%

Менеджери середньої ланки і фахівці 43%

Студенти 7%

Домогосподарки 33%

За результатами консалтингової компанії „ТУРАНА”

Читацьку аудиторію журналу складають люди віком від 25 до 50 років із середньою та вищої освітою, що мешкають у Києві та передмісті. Рівень доходу читачів - вище середнього, тому вони мають можливість і бажання розширювати коло своїх подорожей за межі масових туристичних напрямів. Це активна, цілеспрямована група населення, яка уміє отримувати насолоду від активного, цікавого, різноманітного відпочинку. Це справжні мандрівники, здатні оцінити новизну і технічний прогрес. На сторінках журналу вони відкривають невідомі куточки світу та нові, незнайомі маршрути вже знайомих країн.

Вони дозволяють собі відвідання ресторанів, торгових та розважальних центрів середньої та високої цінової категорії.

Вони мають у власності автомобілі бізнес-класу, чи декілька автомобілів на родину

Вони відпочивають мінімум тричі на рік, витрачаючи при цьому не менше $1500 за поїздку.


Про журнал

Відмінною рисою видання є гармонійне поєднання рекламних площ (що властиво безкоштовним виданням) і корисної та пізнавальної інформації (що є характерним для популярних глянсових журналів). Таким чином, журнал довше затримуватиметься у читача і Ваша реклама частіше потрапляє йому на очі. Ще однією характерною рисою цього видання є використання принципу „стаття+реклама”, тобто журнал не використовує класифайдів, не перетворюється на каталог готелів. Перевагою нашого видання є точне та цілеспрямоване попадання у цільову аудиторію. Ми не ставимо собі на меті потрапити до кожного пересічного мешканця України, тому нас не зустрінеш у метро, у фаст-фудах чи у супермаркетах. Цим самим ми підвищуємо ефективність від кожного рекламного контакту. Та головною відмінною рисою журналу „Робінзон” є чітке дотримання тематики номеру. Тобто кожний з випусків журналу присвячений одній країні, регіону чи курорту. І перша половина журналу, а саме рубрики „Шлях Робінзона”, „Коментар для Робінзона”, „Страва від Робінзона” та „Гостинець від Робінзона” зазвичай присвячені темі номера.

«Робінзон» – це повно кольорове інформаційно-розважальне видання у сфері туризму, виходить щомісяця українською мовою, має наклад 10 тисяч примірників та розповсюджується безкоштовно.


Наші рубрики

Шлях Робінзона

Головний маршрут Робінзона, присвячений певному напряму, країні чи курорту. Основні переваги відпочинку на обраному маршруті, чим зайнятись мандрівникам, як себе поводити, які розваги обрати. Найпопулярніші екскурсії, визначні пам'ятки історії, архітектури і природи. Краса, яку варто побачити, та емоції,  які варто отримати.

Коментар для Робінзона

Інтерв’ю з фахівцем, що добре обізнаний з темою номера. Професійний коментар та прогноз щодо розвитку обраного туристичного напряму.

Особливості аудиторії

Люди, що активно підбирають варіанти відпочинку. Свій відпочинок, як і будь-які інші витрати, планують завчасно. Мають досить коштів на відпочинок тричі на рік, надають перевагу традиційним, перевіреним речам, брендам чи напрямам.


Наші рубрики

Робінзонятко

Тут можна прочитати про маршрути та спеціальні програми для дітей, про відпочинок та навчання підчас канікул. Маленькі читачі Робінзона взнають про відомі парки розваг, подорожі своїх ровесників та просто про цікаві речі. Наприклад, про котів чи про мавп.

Робінзонів сезон

Ця рубрика присвячена сезонному відпочинку. Робінзон рекомендує новинки сезону, найкращі курорти сезону, розповідає про актуальні варіанти відпочинку та популярні маршрути саме напередодні того чи іншого сезону.

Особливості аудиторії

Люди, що спонтанно приймають рішення, чи то воно стосується придбання меблів, автівки, телефону, записника чи подорожі. Вони є постійними покупцями на різноманітних розпродажах, акціях та спеціальних пропозиціях. Мають високий рівень достатку, але в силу особливостей характеру чи надмірної завантаженості бізнесом, довго не обирають, приймають запропоновані варіанти, опираючись на власну інтуїцію чи думку професіонала.

Особливості аудиторії

Батьки, переважно, мами, що мають дітей віком від 3 до 10 років


Наші рубрики

Страва від Робінзона

Фірмова страва країни, курорту, що є темою номера. Історія створення чи традиції споживання цієї страви. Поради для гурманів, що подорожують головним маршрутом номера.

Гостинець від Робінзона

Гостинець – обов'язковий атрибут подорожі. Ми привозимо його друзям, родичам, колегам. Він може бути гарним і не дуже, корисним або даремним, великим або маленьким, та головне, що він нагадує про вас і вашу подорож. Робінзон збирає унікальну колекцію гостинців, які він обрав підчас мандрів головним маршрутом номера.

Особливості аудиторії

Переважно жінки-домогосподарки, з високим рівнем активності, що проявляється у частих виходах „у світ” – вечірки, презентації, концерти, ресторани, шопінг.


Наші рубрики

Робінзонада

Цікава інформація про мандри з перших вуст. Це пригоди наших читачів, цікаві та незвичні події, безпосередніми учасниками яких стали наші автори.

Спорт Робінзона

Незвичні, нові, нерозповсюджені види спорту, які перевіряє на собі Робінзон. До рубрики входять історія виникнення та розвитку цих видів спорту в різних країнах, поради фахівців для бажаючих зайнятись новим для себе видом спорту та враження Робінзона від перших кроків на цьому шляху.

Особливості аудиторії

Переважно молоді люди, що ведуть активний спосіб життя та надають перевагу активному відпочинку і спорту. Їх цікавить спеціалізована екіпіровка, обладнання, спорядження для підкорення вершин та подолання глибин. Для них важливою є інформація про можливість підвищити свій професійний рівень екстримала, вдосконалити своє майстерство. Також до цієї категорії входять читачі, що тільки планують зайнятись спортом, активним відпочинком чи екстремальним туризмом.

Екстрим Робінзона

Тільки активний спосіб життя надає Робінзону наснагу, сили та енергію для його подорожей та пригод. Здертись на піднебесні вершини чи зануритись у морські глибини, здійснити подорож у пустелю чи подолати льодовики – від таких пригод отримують насолоду екстремальні Робінзони.


Наші рубрики

АвтоРобінзон

Коли ти не любиш залежати від розкладу руху літаків, потягів чи автобусів, коли ти волієш самостійно обирати свій шлях, коли ти надаєш перевагу індивідуальному відпочинку, коли дорога і кермо – твоє покликання, тобі ця рубрика для тебе. Робінзон розповідає про подорожі на автомобілі, дає корисну інформацію про оптимальні маршрути, способи подолання кордонів та місця відпочинку. Робінзон на собі перевіряє новинки техніки (навігатори, авто магнітоли, телефони та автомобілі), що допомагають авто мандрівникам і роблять такі подорожі комфортними та цікавими.

Особливості аудиторії

Активні люди молодого та середнього віку, що є власниками власного авта і надають перевагу самостійним подорожам та пізнавальному туризму.


Наші рубрики

Сеньйор Робінзон

Розповіді про знаменитих першовідкривачів, мандрівників, відомих людей, які своєю діяльністю сприяли подорожам, обміну культурою між різними націями, народами та країнами. Їх діяльність є прикладом для сучасних робінзонів. Герої рубрики цілком заслужено мають називатися головними, старшими, поважними Робінзонами.

Особливості аудиторії

Читачі з високим рівнем інтелекту, що цікавляться історією, географією, відкриттями.

Календар Робінзона

Люди їдуть дивитися кориду, карнавали, спортивні чемпіонати. Словом, в цій рубриці Робінзон розповідає про туризм, пов’язаний з конкретними подіями, фестивалями, святами.


Наші рубрики

Україна forever!

Подорожуючи світом, блукаючи незвіданими шляхами, занурюючись на дно морів чи підіймаючись на вершини гір, не варто забувати, що всі ми родом з України. На теренах нашої Батьківщини є безліч цікавих місць, з якими пов’язана наша історія і сьогодення. Як писав класик: „І чужому навчайтесь, і свого не цурайтесь...”  

Особливості аудиторії

Справжні патріоти своєї країни, що свідомо і наполегливо обирають вітчизняного виробника (відпочинок, напої, продукти харчування, товари повсякденного ужитку, одяг, взуття, тощо)


Наші рубрики

Стиль Робінзона

Робінзон оточує себе зручними, практичними, стильними речами не тільки в подорожах, а й у повсякденному житті. Книги, журнали, які читає Робінзон. Фільми, що дивиться Робінзон. Музика, що слухає Робінзон. Театри, кінотеатри, галереї, ресторани, крамниці, що відвідує Робінзон. Напої та наїдки, одяг, предмети побуту, техніка, якою користується Робінзон. Словом, все те, що включає в себе поняття стиль життя Робінзона. 

Валіза Робінзона

Будь-яка потрібна у подорожі річ, що надана рекламодавцем. Ми готові розповісти про неї цікаво і захоплююче, аби її обов’язково захотілось купити.

Особливості аудиторії

Стильні читачі віком від 22 до 45 років, з вищим середнього рівнем доходу, що свідомо цікавляться новинками у техніці, електроніці, слідкують за актуальними тенденціями у світі моди, кіно, мистецтва. Саме вони, збираючись у подорож, цікавлять країною, до якої їдуть. Оновлюють свій гардероб та неодмінні атрибути вдалого і приємного відпочинку – телефони, фотокамери, дорожні ноутбуки. Для них важливо бути законодавцями у моді, чи то стосується техніки, одягу чи місця відпочинку. Лідерство – їх стиль життя!


Наші рубрики

Аптечка Робінзона

Збираючись у подорож до незнайомих країн, перед туристом часто-густо постає питання про попередження можливих захворювань, про щеплення чи просто про те, які ліки варто покласти до валізи. Робінзон розкаже вам про епідеміологічні особливості тієї чи іншої країни, про найкращі та найновіші ліки, які варто покласти до аптечки, вирушаючи у подорож. Саме на сторінках цієї рубрики ви отримаєте найактуальніші, найновіші поради щодо збереження вашого здоров’я та здоров’я ваших рідних та близьких.

Особливості аудиторії

Переважно жінки середнього та старшого віку, що мають родину. Перевагу надають родинному відпочинку. Вони є споживачами та першими покупцями будь-яких нових препаратів, БАДів, засобів для збереження, покращення здоров’я та косметичних засобів.


Наші рубрики

Актуально!

Інформація цієї рубрики зацікавить гравців туристичного ринку: туристичні агенції, тур операторів, туристичні офіси інших країн та туристичні видання. Словом, усіх, хто займається туризмом професійно чи співпрацює з туристичними компаніями. Робінзон розповість про можливості розширення туристичного бізнесу, про можливості співпраці, про нові технічні засоби в обслуговування клієнтів, нові програми розвитку персоналу. Актуальна інформація для професіоналів.

Особливості аудиторії

Читачами цієї рубрики переважно є професіонали туристичного ринку. Їх цікавить інформація про можливі варіанти співпраці у туризмі, про нові технічні можливості для вдосконалення туристичних послуг, можливості розширення спектру послуг, що вони надають своїм клієнтам, та способи підвищення їх якості.

Новини від Робінзона

Коротка інформація про новини та актуальні події місяця, що стане цікавою як мандрівникам, так і представникам туристичного бізнесу.


Контакти

Головний редактор

Антоніна Ломачук [email protected]

Відділ реклами

(044) 221-00-35

(044) 519-92-46

(050) 375-90-15

Редакція

02166, Київ-166,

просп. Лісовий, 35, оф. 135

(044) 519-92-46, 221-00-35

(050) 443-17-46

www.robinzon.kiev.ua


ad