Премія Академії кінематографічних мистецтв і наук - PowerPoint PPT Presentation

howie
slide1 n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Премія Академії кінематографічних мистецтв і наук PowerPoint Presentation
Download Presentation
Премія Академії кінематографічних мистецтв і наук

play fullscreen
1 / 17
Download Presentation
Presentation Description
131 Views
Download Presentation

Премія Академії кінематографічних мистецтв і наук

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. Премія Академії кінематографічних мистецтв і наук Виконала учениця 9-Б класуХалімон Заріна

 2. 5

 3. 4

 4. 3

 5. 2


 6. 1

 7. Логотипи кінопремій Слово з історії Премія “Оскар” Цікаві факти Статуетка”Оскар”

 8. Премія Оскар Головна щорічна національна кінопремія США і найвідоміша кінематографічна нагорода у світі.

 9. У тому вигляді, в якому вона існує в даний час, золота статуетка була вручена на першій же церемонії, але назва «Оскар» з'явилося тільки в 1939. За найпоширенішою версією, своєю назвою нагорода зобов'язана бібліотекарю Академії Маргарет Херрік, який сказав при її вигляді: «Ця фігурка нагадує мого дядька Оскара!».

 10. Оскарівська статуетка заввишки 34 см і вагою 3,85 кг виготовлена ​​з покритого золотом сплаву британія і спочиває на постаменті з чорного мармуру. Вона зображує лицаря з мечем, який стоїть на стрічкової бобіні. Згідно з легендою, творець образу «Оскара» Седрик Гіббонс накидав її ескіз у блокноті під час одного з нудних зборів.

 11. Перше вручення премій «Оскар» відбулося 16 травня 1929 року в готелі «Roosevelt» в Голівуді Починаючи з першої ж церемонії, трансляція події проводилась по радіо, а починаючи з 1953 року - по телебаченню .

 12. На відміну від більшості кінофестивалів, "Оскари" вручаються за результатами загального голосування членів Академії, а не за вибором журі. • Американська Кіноакадемія складається з більш ніж 5000 членів з правом голосу, розділених по 16 різним галузям. Найчисленнішою з галузей є акторська. Кожна галузь голосує по своїй категорії. Разом члени Кіноакадемії голосують тільки по одній категорії - "найкращий фільм".

 13. Найцікавіше те, що кожного року церемонія вручення кінопремії має свій унікальний логотип, але починаючи тільки з 1941 на логотипах почали зображати статуетку “Оскар”. 1940 2000 1929 1941

 14. Цікаві факти • 1. Рекорд за кількістю номінацій на «Оскара» належить Уолту Диснею - 59 разів він претендував на отримання статуетки (виграв 26 разів)

 15. 2. Єдині актори, номінувалися на «Оскар» протягом п'яти десятиліть поспіль (з 1960-х по 2000-і) - Джек Ніколсон і Майкл Кейн.

 16. 3. Найбільшу кількість номінацій премії “Оскар” торимав фільм “Титанік”. У 1998 році «Титанік» був висунутий на здобуття премії «Оскар» в 14 номінаціях, в результаті отримав 11 з них, включаючи нагороду «Кращий фільм» 1997 року.

 17. Дякую за увагу