Biblioteka zaprasza
Download
1 / 13

BIBLIOTEKA zaprasza!!! - PowerPoint PPT Presentation


  • 96 Views
  • Uploaded on

BIBLIOTEKA zaprasza!!!. Te książki polecamy! Wydawnictwa naukowe i beletrystyka. Te książki warto przeczytać !. Prawo administracyjne to podstawowa lektura słuchaczy IPSA i IIPSA. Dostępna w czytelni.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' BIBLIOTEKA zaprasza!!!' - hop-moss


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Biblioteka zaprasza

BIBLIOTEKA zaprasza!!!

Te książki polecamy!

Wydawnictwa naukowe i beletrystyka.

Te książki warto przeczytać!Zbi r dziesi ciu zestaw w przygotowuj cych do egzaminu zawodowego w zawodzie technik administracji
Zbiór dziesięciu zestawów przygotowujących do egzaminu zawodowego w zawodzie technik administracji.Leksykon wiedzy szkolnej zawiera obok tradycyjnych dyscyplin naukowych wiele hase z ycia bie cego
Leksykon wiedzy szkolnej zawiera obok tradycyjnych dyscyplin naukowych wiele haseł z życia bieżącego.


Biblioteka zaprasza
Ponad 500 przysłów, powiedzeń i sentencji z opisem znaczenia, wyjaśnieniami dotyczącymi pochodzenia i użycia oraz synonimami i antonimami.


Biblioteka zaprasza

Żonglerka to książka największego polskiego specjalisty od futbolu. Trzeba znać świat i ludzi, żeby pisać o piłce tak przenikliwie. Polecam sportowcom i nie tylko…Rzym step powraca z nowego jorku odwiedza stare miejsca i dawnych przyjaci zaczyna prac w telewizji
Rzym. Step powraca z Nowego Jorku. Odwiedza stare miejsca i dawnych przyjaciół. Zaczyna pracę w telewizji…


Biblioteka zaprasza
To mądra, serdecznie i uczciwie napisana książka. Dla ludzi poszukujących odpowiedzi na najważniejsze z dręczących nas pytań i wątpliwości.


Podobno w ko cu wszystkie grzechy zostaj wybaczone ale nie wszystkie polecam
Podobno w końcu wszystkie grzechy zostają wybaczone. ludzi poszukujących odpowiedzi na najważniejsze z dręczących nas pytań i wątpliwości.Ale nie wszystkie… Polecam!


Biblioteka zaprasza

Książka,która zaczyna się od żywiołowego i niszczycielskiego szczenięctwa wilka, a kończy się bolesnym rozstaniem jedenaście lat później. To poruszający i zabawny opis przyjaźni przekraczającej granice gatunków.


Adne dzie o cz owieka nie prze yje ksi ki
„Żadne dzieło człowieka nie przeżyje książki niszczycielskiego szczenięctwa wilka, a kończy się bolesnym rozstaniem jedenaście lat później. To poruszający i zabawny opis przyjaźni przekraczającej granice gatunków.”

  • Zaprezentowane książki możesz wypożyczyć w szkolnej bibliotece lub skorzystać z nich w czytelni.

    Życzymy samych sukcesów w nauce!

  • SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!