slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
florbalprotebe.cz PowerPoint Presentation
Download Presentation
florbalprotebe.cz

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 12

florbalprotebe.cz - PowerPoint PPT Presentation


  • 99 Views
  • Uploaded on

Florbal je co do popularity jedním z nejoblíbenějších sportů u nás. Tento kolektivní sport není náročný na vybavení a dá se hrát prakticky všude. florbalprotebe.cz. Naše společnost již roky uspokojuje poptávku po florbalové výstroji. Zastupujeme osvědčené značky MPS a EXTEE v ČR.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'florbalprotebe.cz' - harper


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

Florbal je co do popularity jedním z nejoblíbenějších sportů u nás. Tento kolektivní sport není náročný na vybavenía dá se hrát prakticky všude.

florbalprotebe.cz

slide2

Naše společnost již roky uspokojuje poptávku po florbalové výstroji. Zastupujeme osvědčené značky MPS a EXTEE v ČR.

florbalprotebe.cz

slide3

MPS - MY PROFESSINONAL STYLE - je synonymem kvalitního hokejového nebo florbalového vybavení od slovenského výrobce.

florbalprotebe.cz

slide4

FLORBALOVÝ VAK MPS gray

Praktický florbalový vak v provedení s logem MPS pro 3 hokejky, čepele, míčky, ...

slide5

FLORBALOVÝ VAK MPS black

Velmi kvalitní florbalový vak je elegantní a praktickou pomůckou každého florbalisty. Materiál vaku je omyvatelný. Stavitelný popruh. Dvě příruční kapsy. Provedení s logem MPS pro hokejky, čepele, míčky, osobní doklady, mobil, ...

slide6

FLORBALOVÝ VELKÝ VAK EXTEE

Prostorný florbalový multibag s logem EXTEE až pro 20 hokejek nebo čepele, míčky, dresy, ručníky, osobní doklady, ... Vyznačuje se spoustou vnitřních kapes.Věci jsou ve vaku chráněny před okolníminárazy. Uši přes rameno.

Rozměry 123 x 25 x 23 cm

slide7

FLORBALOVÁ LÁHEV MPS

Plastová láhev s originálním designem MPS. Tvar láhve je uzpůsoben pro lepší uchopení. Dokonale těsný krátký uzávěr láhve. Široké hrdlo láhve pro jednoduché plnění a čistění. Výborná pro ředění jakýchkoli nápojů.Objem 750 ml; barva bílá nebo průhledná

slide8

SKLOPITELNÝ NOSIČ LAHVÍ MPS

Praktický sklopitelný nosič pro 6 kusů lahví o objemu 750 ml. Nosič vyrobený z kvalitního plastu je lehký, ale pevný. Lze jej využít na hřišti,v hale nebo při různých jiných vnitřních i venkovních aktivitách.

slide9

FLORBALOVÉ BRANKÁŘSKÉ RUKAVICE MPS SPIDERS

Profesionální florbalové brankařské rukavice jsou vyrobeny z prodyšného a poddajného materiálu. Díky speciálnímu střihu s pružnými díly rukavice dokonale přilnou na ruce. Prsty jsou na horní části chráněny gumovými chrániči a silikonový potisk na dlani zajišťuje výbornou přilnavost k míčku. Pevnost upnutí lze nastavit na chrániči zápěstí. Materiál: 50% Polyester, 30% Nylon a Neoprén 20%.TIPS - Speciální florbalové rukavice mají gumový povrch, aby míček neklouzal. Jsou zároveň tenké, aby se nepotila ruka.

slide10

FLORBALOVÁ BRANKÁŘSKÁ VESTA MPS IMPACT

Střih vesty umožňuje maximální pohyb brankáře a ochranu ramen, hrudníku a břicha (velmi dobrý tlumící efekt). Materiál: Spandex 70%, Polyetylén 15%, Etylénvinylacetát 15%.

TIPS - Velmi důležitá věc. Balonek je tvrdý a střely bolí, vesta však dokáže mnoho střel stlumit. Navíc pomáhá i v tom, že se o brankáře míček neodrazí, místo toho ho ztlumí a spadne pod gólmana, kterému usnadní práci.

slide11

FLORBALOVÉ BRANKÁŘSKÉ KALHOTY MPS DOUBLE IMPACT

Kalhoty vyrobené z kvalitního materiálu pro příjemný pocit brankáře. Výztuha kolen z 100% PADh se zvýšenou odolností proti otěru. Přední a stranová výplň z houževnaté polyuretanové pěny. Opasek s rychloupínací sponkou. Materiál: Bavlna 90% a Nylon 10%.

TIPS - Kalhoty jsou vypolstrované v přední části, aby chránili tělo proti střelám, zezadu jsou naopak volné, aby se člověk tolik nepotil. Povrch kalhot je upravený tak, aby dobře klouzaly na parketách i na gumovém podkladu.

slide12

Věříme, že si vyberete z naší nabídky kvalitních florbalových a hokejových potřeb! Dnes objednáte a zítra obdržíte.

florbalprotebe.cz