Download
pom my schronisku w d br wce ko o wejherowa n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Pomóżmy schronisku w Dąbrówce koło Wejherowa. PowerPoint Presentation
Download Presentation
Pomóżmy schronisku w Dąbrówce koło Wejherowa.

Pomóżmy schronisku w Dąbrówce koło Wejherowa.

87 Views Download Presentation
Download Presentation

Pomóżmy schronisku w Dąbrówce koło Wejherowa.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

  1. Pomóżmy schronisku w Dąbrówce koło Wejherowa. Organizator klasa I AT

  2. W naszej szkole została zorganizowana akcja , która ma na celu wspomożenie jednego ze schronisk w naszym województwie. A jest to schronisko w Dąbrówce. Więc zachęcamy do uważnego oglądania prezentacji, może komuś z Was poruszy się serce i pomożecie razem z nami tym biednym stworzeniom.

  3. Psy w schroniskach nie mają pięknego życia, ale jest to ich szansa na lepsze życie. Więc i my możemy w tym pomóc, wspomagając akcję organizowaną w naszej szkole. Jeden mały gest, który znaczy tyle dla tych zwierząt.

  4. Co najbardziej potrzeba schronisku? - koce - narzuty - kołdry - poduszki - wykładziny - dywany - wsparcie finansowe, za które zostanie zakupiona sucha karma - stare ciuchy - słoma - miski • różne zabawki np.: gryzaki, itd.. • Stare ręczniki • Może też być sucha karma.

  5. Do podstawowych form opieki świadczonej przez schroniska dla bezdomnych zwierząt należy zabezpieczenie zwierzętom bezpiecznego schronienia, pożywienia, podstawowej opieki weterynaryjnej oraz pomoc w znalezieniu nowych opiekunów.

  6. Zwierzętom w schronisku najbardziej potrzeba miłości…

  7. Jeżeli ktoś jest zainteresowany losem zwierzaków można wejść na stronę internetową schroniska www.schronisko-dombrowka.pl jest tam więcej informacji na temat wolontariatu, lub jakiejkolwiek pomocy na rzecz schroniska.

  8. Pomóżmy tym biednym stworzeniom. Dziękujemy za uwagę;)Prosimy o Wasze wsparcie.