گرین سیل 100
Download
1 / 3

GREENSEAL100 - PowerPoint PPT Presentation


 • 160 Views
 • Uploaded on

گرین سیل 100. 100%. GREENSEAL100. از رطوبت و نشت آب جلوگیری کنید. GS100 آب دوست و هم خانواده سیمان با روش کریستالیزه شدن و پر کردن روزنه ها و منافذ. آب بند. با استفاده از فناوری نانو تنها با ترکیب مقدار 700 گرم GS100 در 100 کیلوگرم و یا یک کیسه 25 کیلوئی در 3500 کیلو بتن

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'GREENSEAL100' - griffith-fields


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

گرین سیل 100

100%

GREENSEAL100

از رطوبت و نشت آب جلوگیری کنید.

GS100

آب دوست و هم خانواده سیمان با روش کریستالیزه

شدن و پر کردن روزنه ها و منافذ

آب بند

با استفاده از فناوری نانو

تنها

با ترکیب مقدار 700 گرم GS100 در 100 کیلوگرم

و یا یک کیسه 25 کیلوئی در 3500 کیلو بتن

و با این نسبت سازه بتنی را بیمه کنید.

 • قابلیت استفاده در کلیه ساختارهای بتنی برای:

 • جلوگیری و برطرف نمودن رطوبت و شوره

 • آب بندی استخرها ، مخازن آب ، تونلها ، چاله آسانسور

 • آب بندی دیوار ، سقف و کف ساختمانها

 • آب بندی سدها ، ستون – اسکله – پایه پل – شمع موج شکن و لنگرگاه بتنی

 • عملکرد عالی و 100%آب بند

 • افزایش استحکام بتن

 • کاربرد آسان و سریع

 • بدون نیاز به تخریب

 • قابل استفاده در هر منطقه آب و هوائی

 • کاهش چشمگیر هزینه های تعمیر و نگهداری

دیگر مشکلی بنام رطوبت و یا نشت آب

در سازه ها و بخشهای بتنینخواهیدداشت .

GS100

Waterproofing

Concrete

اطلاعات فنی و نسبتهای ترکیب و استفاده از ماده گرین سیل 100 را در زیر مشاهده فرمایید.

‘شرکت سدآبگلرود


آب بندی سازه های بتنییکی از مشکلات شایع د رساخت منابع ذخیره آب و سازه های بتنی ، آب بندی نمودن آنها پس از اتمام کار مباشد.عوامل اصلی آب بندی نشدن سازه های بتنی:الف)-وجود منافذ ریز ناشی از انتخاب نا مناسب مصالح ، ساخت و عمل آوری و اجرای نا درست و ضعیف بتن .ب)-وجود شکافهای ریز ناشی از ترک خوردن براثر انقباض و انبساط .ج)-قرار گرفتن زود هنگام بتون در معرض سرما و یا گرمای شدید و در نتیجه ضعیف و یا پوک شدن آن .د)-عایق کاری نا مناسب اولیه و یا صدمه دیدن عایق کاری در حین اجراء .ه)-استفاده نکردن از واتر استاپ و یا مصرف نا درست آن .لذا ، با توجه به حساسیت بسیار بالای سازه های بتونی که نیاز به آب بند شدن دارند،در صورت رعایت نکردن هر یک از موارد فوق و یا بسیاری از نکات فنی دیگر سازه مورد نظر ممکن است خسارت و صدمات زیادی ببار بیاورد.بدین منظور لازمست سازه بتونی مورد نظر از هر حیث آب بند باشدWATER PROOFING GREENSEAL -100 GS100- آب بند گرین سیل گرین سیل یک پودر کریستالی سیمانی ضد آب تک جزیی است که در ترکیب با ملات ما سه سیمان یا بتون بطریق فرآیند کریستالایز آنرا ضد آب مینماید.مواد متشکله GS -100 در مقابل تماس با آب از خود واکنش نشان داده و با تشکیل بلورهای غیر قابل حل در آب ،بصورت مویرگی سراسر حفره ها و درزهای بتون را پر می نماید.بلورهای کریستالایز متشکله در مقابل فشارهای بسیار شدید آب و مواد شیمیایی بسیارمقاوم می باشد محصول فوق می تواند حفره های به عمق 1 میلیمتر را کاملا آنرا seal.نماید.


 • خواص و مزایا – خصوصیات ویژه: یک ماده غیر سمی بوده از اینرو از آن در مخازن و منابع بتونی آب استفاده می شود. –استفاده از این ماده در اندود سیمانکاری می تواند باعث حذف عایقکاری رطوبتی(قیرو گونی یا ایزوگام ) گردد. با حذف عایق رطوبتی ،اجرای دیوار محافظ و سیمانکاری مجدد روی دیوار حذف میگردد، که این عامل خود باعث کاهش قابل توجه هزینه های مربوطه گشته وفضای کمتری را اشغال می کند. – باعث مقاومت واستحکام بیشتری در بتون یا اندود سیمان می شود– بعنوان یک ماده روان کننده مقاومت بتون یا اندود سیمان را بالا می برد. - به دلیل آب بند بودن بتون در سقف و سازه های بتونی اکسپوز مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده باعث نفوذ ناپذیری آب در بتون می شود و هر اندازه قابلیت عبور آب کمتر باشد بتون از دوام و استحکام بیشتری بر خوردار میشود. نفوذ نا پذیری آب در بتون معمولا" ناشی از ایجاد خالی و منافذ ریز بهم پیوسته ای است که عدم تراکم بتن و یا ترکهای انقباضی حاصل از تبخیر آب بتون در حالت های خمیری و سخت شدن بوجود می آید. لذا با توجه به این که بتون با طرح اختلاط صحیح و با نسبت آب به سیمان و مواد سنگی مرغوب تا حدودی غیر قابل نفوذ است ،اما عموماً بهتر است به جای تحمل هزینه اضافی در مصرف سیمان اضافی مقدار کنترل شده ای از مواد واتر پروف..GS 100 به مخلوط افزوده ونسبت آب به سیمان را کاهش داد.موارد مصرف- کاربرد : - مخازن آب-دیواره های حائل زیر زمینی بتونی - پی ساختمان - سازه های دریایی - بتون سقف های بتونی - سازه های سقفی گلخانه ها - تونلهای راه و تونلهای زیر زمینی مترو - استخر های آب - سدها - مخازن فاضلاب - مخازن سازه های بتونی تصفیه آب - لوله های بتونی خطوط انشعاب و انتقال آب و فاضلابمیزان مصرف: میزان مصرفGS- 100 تابع وزن سیمان مصرفی میباشد.و مقدار آن 7../.(هفت هزارم )وزن سیمان مصرفی در بتون یا ملات می باشد.(بعنوان مثال بازاء هر کیسه سیمان 50 کیلویی مقدار 350 گرم GS -100 مورد نیاز میباشد. )روش و زمان مصرف :استفاده از پودرGS -100 بسیار ساده میباشد ، بدین صورت که پس از ترکیب و آماده شدن بتون در کارخانه ویا تولید درسایت پروژه تا 30 دقیقه قبل از بتون ریزی به میکسر اضافه می گردد.زمان خشک شدن :بتون ترکیبی مورد استفاده شده باGS -100 باید حداقل بمدت 7 روز عمل آوری(کیورینگ) شده و از فشارهای جانبی و استاتیکی مصون بماند.بسته بندی: GS -100 بصورت پودر خاکستری رنگ بوده و در کیسه های 25 کیلو گرمی تولید و عرضه میگردد. نگهداری و طول عمر :GS -100را باید در محیط خشک نگهداری گردد،در صورت نگهداری صحیح، زمان مصرف آن از تاریخ تولید 24 ماه میباشد. نکات و دستورات ایمنی GS -100 حاوی ترکیبی از سیمان است و توصیه می شود از دستکش های حفاظتی و عینک حین انجام کار استفاده گردد.ودر صورت تماس با چشم با مقدار کافی آب بمدت 5 دقیقه شستشو شود.


ad