slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
iOS PowerPoint Presentation
Download Presentation
iOS

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 8

iOS - PowerPoint PPT Presentation


  • 99 Views
  • Uploaded on

iOS. iOS 4.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'iOS' - farhani


Download Now An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
ios 4
iOS 4

Intuicyjny interfejs, fantastyczna funkcjonalność i niezachwiana niezawodność — to najważniejsze cechy systemu operacyjnego Apple iOS dla urządzeń mobilnych, będącego fundamentem iPada. I choć inni producenci usiłują za nami nadążyć, pod względem technicznym i funkcjonalnym iOS 4 o całe lata wyprzedza konkurencję.

slide3

Elegancki, intuicyjny interfejs.

Gdy tylko weźmiesz iPada do ręki, od razu wiesz, jak się nim posługiwać. Rewolucyjny interfejs Multi-Touch systemu iOS został bowiem zaprojektowany z myślą o najbardziej naturalnym urządzeniu wskazującym, jakie można sobie wyobrazić: o Twoim palcu. Wszystkimi wbudowanymi aplikacjami oraz tysiącami innych apek i gier — stworzonych specjalnie dla iPada i dostępnych w AppStore — sterujesz stukając, przeciągając, wykonując gesty machnięcia, szczypania, skręcania i przesuwając palcem po ekranie. Nawet pozornie trudne zadania — np. tworzenie pokazów slajdów lub prezentacji w Keynote — są proste, łatwe i przyjemne.

setki wspania ych funkcji
Setki wspaniałych funkcji.

Na iPadzie możesz robić praktycznie wszystko. A za sprawą wielozadaniowości w systemie iOS 4 Twoje możliwości są jeszcze większe. Możesz teraz pracować wydajniej, lepiej się bawić się lub swobodnie dzielić czas między pracę i zabawę. Wszystko odbywa się płynnie i efektywnie — bez niepotrzebnego obciążania baterii i pogarszania wydajności aplikacji działającej na pierwszym planie.

foldery
Foldery

W serwisie AppStore masz do wyboru ponad 300 000 aplikacji i gier. Pobrane apki mogą szybko zapełnić Twoje ekrany początkowe. I tu właśnie przydaje się funkcja Foldery. Ułatwia ona zachowanie porządku w aplikacjach i na ekranach początkowych. A ulubione apki nadal możesz uruchamiać kilkoma stuknięciami.

slide6

AirPrint

AirPrint umożliwia łatwe drukowanie wiadomości e-mail, zdjęć, stron WWW i dokumentów. Droga z ekranu na papier jest banalnie prosta, wystarczy stuknąć kilka opcji. Nie trzeba pobierać oprogramowania, instalować sterowników ani podłączać kabli.

airplay
AirPlay

AirPlay umożliwia bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie cyfrowych multimediów z iPada do głośników obsługujących technologię AirPlay. Tak, by Twoja muzyka rozbrzmiewała przez najlepsze głośniki, jakie masz w domu.

znajd mojego ipada
Znajdź mojego iPada

Znajdź mojego iPada — funkcja MobileMe pomagająca odnaleźć zgubione urządzenie i zabezpieczyć zapisane w nim dane — jest teraz dostępna bezpłatnie na dowolnym iPadzie z oprogramowaniem iOS 4.2.2 Po skonfigurowaniu usługi będzie można zlokalizować zaginionego iPada na mapie, wyświetlić wiadomość na jego ekranie, zdalnie ustawić blokadę hasłem i zainicjować wymazywanie danych.