Kadeřnice
Download
1 / 19

Kade?nice - PowerPoint PPT Presentation


  • 110 Views
  • Uploaded on

Kadeřnice. Která dívka (chlapec) by netoužila být uprostřed světa módy, stylu, krásy a trendů. Právě to vám náš obor nabízí. Proč tento obor?. Teoretická výuka Praxe Estetické cítění. Co se u nás naučíte?. Teoretická výuka.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Kade?nice' - eydie


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Pro tento obor

Která dívka (chlapec) by netoužila být uprostřed světa módy, stylu, krásy a trendů. Právě to vám náš obor nabízí.

Proč tento obor?


Co se u n s nau te

Teoretická výuka světa módy, stylu, krásy a trendů. Právě to vám náš obor nabízí.

Praxe

Estetické cítění

Co se u nás naučíte?


Teoretick v uka
Teoretická světa módy, stylu, krásy a trendů. Právě to vám náš obor nabízí.výuka

Hlavní předměty:materiály, technologie, odborné kreslení, zdravověda

Ostatní předměty:matematika, český jazyk, cizí jazyk, chemie, občanská nauka, tělesná výchova, informační a komunikační technika, psychologie a ekonomika


Kade nice

Pavilon výuky světa módy, stylu, krásy a trendů. Právě to vám náš obor nabízí.

Školní aula


Kade nice

Teoretická výuka se vyučuje v šesti školních pavilonech. Cílem je poskytnout teoretickou přípravu pro výkon oboru vzdělání ukončeného výučním listem. Výuka je doplňována četnými exkurzemi na prohloubení profesních znalostí.


Praxe

Studenti se na odborných pracovištích učí pavilonech. Cílem je poskytnout teoretickou přípravu pro výkon oboru vzdělání ukončeného výučním listem. Výuka je doplňována četnými exkurzemi na prohloubení profesních znalostí.:holení, mytí vlasů, stříhání, ondulace vodová a železem, preparace vlasů, barvení a odbarvování vlasů, úprava dámských, pánských a dětských účesů, vlasová kosmetika, zhotovování jednoduchých vlásenek a příčesků.

Praxe


Kade nice

Odborné pavilonech. Cílem je poskytnout teoretickou přípravu pro výkon oboru vzdělání ukončeného výučním listem. Výuka je doplňována četnými exkurzemi na prohloubení profesních znalostí.

pracoviště


Kade nice

Studenti se učí pod dozorem zkušených učitelů OV. V prvním ročníku se seznamují s profesí a získávají základy řemesla. Druhý ročník se odehrává ve znamení získávání nových poznatků a ve třetím ročníku žáci upevňují a procvičují již naučené dovednosti.


Estetick c t n

Mimo jiné se naučíte barevnou typologii, poznáte jaký účes se hodí k danému obličeji a využijete vlastní fantazii k vytváření účesů, střihů a barevných kombinací.

Estetické cítění


Kade nice

Kadeřnice je velmi kreativní a náročný obor, ve kterém je třeba mít fantazii, tvůrčí schopnosti, cit pro řemeslo a v neposlední řadě šikovné ruce.


Kade nice

Alena Bartoňová kterém je třeba mít fantazii, tvůrčí schopnosti, cit pro řemeslo a v neposlední řadě šikovné ruce.

K2B