slide1
Download
Skip this Video
Download Presentation
LEXIAGUO

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 27

LEXIAGUO - PowerPoint PPT Presentation


  • 106 Views
  • Uploaded on

LEXIAGUO.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'LEXIAGUO' - eara


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1
LEXIAGUO

LEXIAGUO se nachází jihozápadně od Kunming v oblasti Jün-nan (Čína), 900 m, v odlehlé oblasti. Je to oblast bez infrastruktury, dopravy a ubytování, většina cestovních kanceláří se této destinaci vyhýbá. Ale kdo sleduje obrázky červené země, nemůže odolat vábení takové nádherné scenérie!

slide2
Mimořádně červenohnědá půda je výsledkem oxidovaného železa (a jiných oxidovaných minerálů). V těchto horách je každý pozemek kultivovaný naplno, což způsobuje neúmyslnou erozi. Proto dochází k zalesňování.
slide6
V Červené zemi se pěstují brambory, oves, kukuřice, rostliny pro rostlinný olej. Při pohledu z dálky, tyto plantáže různých barev vypadají jako ohromující textilie malovaná Bohem.
slide7
Každá rodina vlastní pozemky v různých velikostech a tvarech, a na každém z nich pěstuje plodiny podle svého výběru. V době sklizně, kdy se půda odhalí, ukazují se její podivné červené barvy.
slide11
Brzy ráno vezou vozíky tažené osly plodiny do města, zatímco děti v opačném směru odchází do školy.
slide18
Zvířata mají různé temperamenty. Proto když společně pracují vzájemně se kontrolují: jestliže jedno odmítne, ostatní odmítnou taky.
slide21
Toto posvátné místo se nejvíce liší od ostatní Země. Na podporu cestovního ruchu je nazýváno Lexiaguo, což znamená - místo, kde jsou krásné barvy.
slide27
Imagens: Internet

Música: May It Be, Enya/Wendy Quinlan

Formatação: Abel Cunha

SAIR