Laisvojo nardymo ir povandenin s kl s asociacija vienu kv pimu
Download
1 / 16

Laisvojo nardymo ir povandeninės žūklės asociacija “Vienu įkvėpimu” - PowerPoint PPT Presentation


 • 125 Views
 • Uploaded on

Laisvojo nardymo ir povandeninės žūklės asociacija “Vienu įkvėpimu”. 2009 metų veiklos ataskaita. Asociacija “Vienu įkvėpimu” vienija 32 nuo 25 iki 56 metų aktyviai sportuojančius laisvojo nardymo ir povandeninės žūklės entuziastus

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Laisvojo nardymo ir povandeninės žūklės asociacija “Vienu įkvėpimu”' - devin


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Laisvojo nardymo ir povandenin s kl s asociacija vienu kv pimu
Laisvojo nardymo ir povandeninės žūklės asociacija “Vienu įkvėpimu”

2009 metų

veiklos

ataskaita


 • Asociacija “Vienu įkvėpimu” vienija 32 nuo 25 iki 56 metų aktyviai sportuojančius laisvojo nardymo ir povandeninės žūklės entuziastus

 • Asociacijos nariai dalyvauja Lietuvos ir tarptautinėse laisvojo nardymo ir povandeninės žūklės varžybose

 • Asociacija “Vienu įkvėpimu” kasmet rengia Atvirus Lietuvos povandeninės žūklės čempionatus


Kas yra laisvasis nardymas
Kas yra laisvasis nardymas? metų aktyviai sportuojančius laisvojo nardymo ir povandeninės žūklės entuziastus

 • Laisvasis nardymas (angl. freediving) arba “apnea” (graik. kvėpavimo sulaikymas) – nardymas be oro arba vienu įkvėpimu.


2009 met vasario 14 diena asociacijos nariai dalyvavo laisvojo nardymo var ybose apnea bug cup 2009
2009 metų vasario 14 diena metų aktyviai sportuojančius laisvojo nardymo ir povandeninės žūklės entuziastusAsociacijos nariai dalyvavo laisvojo nardymo varžybose “Apnea BUG CUP 2009”

Moterų rungtyje pasiektas Baltijos šalių rekordas:

Asociacijos atstovė Olga Špitaliova su plaukmenimis vienu įkvėpimu pranėrė 137 metrusir individualioje įskaitoje užėmė pirmą vietą!


2009 liepos 18-19 dienomis metų aktyviai sportuojančius laisvojo nardymo ir povandeninės žūklės entuziastusLatvijoje vyko povandeninės žūklės Baltic Underwater Group čempionatas Dridzos ežere

Susirinko dalyviai iš Latvijos, Estijos, Lietuvos, Rusijos ir Baltarusijos. Asociacijos „Vienu Įkvėpimu“  komanda užėmė 8-ą vietą iš 29-ių. Asmeninėje įskaitoje „Vienu Įkvėpimu“ narys A. Šidlauskas buvo šeštas iš  106  dalyvių ir taip pat į Lietuvą parvežtas prizas už didžiausią pagautą žuvį (Lydeka 6222 g).


2009 rugpj io 17 22 dienomis laisvojo nardymo aida pasaulio empionat as danijoje
2009 rugpjūčio 17 – 22 dienomis metų aktyviai sportuojančius laisvojo nardymo ir povandeninės žūklės entuziastusLaisvojo nardymo AIDA pasaulio čempionatas Danijoje

 • Pirmą kartą iš Lietuvos asociacijos narys Aleksejus Juščenko dalyvavo pasaulio laisvojo nardymo čempionate. Pasiekė 2 nacionalinius rekordus: be oro po vandeniu išbūdamas – 5 min. 39 sek. Ir pranėrė be plaukmenų DNF – 105 metrų distanciją.


2009 rugs jo 18 20 dienomis lietuvos povandenin s kl s empionat as galuonai 2 009
2009 rugsėjo 18 – 20 dienomis metų aktyviai sportuojančius laisvojo nardymo ir povandeninės žūklės entuziastus Lietuvos povandeninės žūklės čempionatas “Galuonai – 2009″.

 • Asociacija trečius metus iš eilės organizavo Atvirą Lietuvos povandeninės žūklės čempionatą . Varžybose dalyvavo 78 sportininkai iš Baltarusijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos.


2010 m vasario 13 14 dienomis riga freediving cup 2010 laisvojo nardymo empionat as
2010 m. vasario 13-14 dienomis metų aktyviai sportuojančius laisvojo nardymo ir povandeninės žūklės entuziastusRiga Freediving Cup 2010 laisvojo nardymo čempionatas

 • Dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lietuvos, Rusijos, Ukrainos, Danijos, Olandijos ir Vokietijos.

 • Asociacijos komanda “Vienu įkvėpimu” šiame čempionate užėmė 1-mąją vietą ir buvo pagerinti 3 nacionaliniai rekordai: STA – 5.54; DYN – 141 m; DNF – 106 m.


Nardant galima grožėtis povandenine gamta, stebėtis jos įvairumu.

Geras nardymas reikalauja daug pastangų: fizinių ir protinių. Tai yra harmoningas sportas, kuris moko pažinti savo galimybes ir ieškoti balanso sieloje ir kūne. Tai net galima vadinti ne sportu, o raminamuoju užsiėmimu vandenyje.


 • Laisvajame nardyme rezultatai priklauso nuo gyvenimo patirties bei savo kūno ir proto sugebėjimu, todėl pasaulinius nėrimo rezultatus rodo narai sulaukę net garbaus 60-ties metų amžiaus. Ir tai yra unikalus užsiėmimas. Dažnas, susidomėjęs nardymu, povandeninį šautuvą keičia į fotoaparatą ir stengiasi pateikti povandeninį pasaulio grožį kitiems.

 • Daugiau nuotraukų galite pamatyti apsilankius galerijoje adresu: 

  www.vienuikvepimu.lt


ad