pavasaris baigiamasis darbas n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
PAVASARIS Baigiamasis darbas PowerPoint Presentation
Download Presentation
PAVASARIS Baigiamasis darbas

Loading in 2 Seconds...

  share
play fullscreen
1 / 8
Download Presentation

PAVASARIS Baigiamasis darbas - PowerPoint PPT Presentation

derex
266 Views
Download Presentation

PAVASARIS Baigiamasis darbas

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

  1. PAVASARISBaigiamasisdarbas Jogailė Adomaitytė Pr1-0/1R JKM,2011m.

  2. Apie save Aš esu Jogailė Adomaitytė. Viena iš protingiausių savo klasėje. Mokausi Kauno dailės gimnazijoje. Dar lankau baleto pamokas du kartus per savaitę. Šoku koncertuose. Gyvenu dviaukščiame name. Šalia yra labai gražus sodelis, kuriame kiekvieną vasarą aš žaidžiu. Mano artimiausias žmogus yra mama, kurią aš labai myliu. Labiausiai man patinka šokiai. Ypač baletas, nes aš einu į baleto pamokas! Aš labiausiai nemėgstu greipfruktų, bet stengiuosi pamėgti, ypač kai sergu. Išsiskiriu labiausiai todėl, kad 1klasės pratybas sprendžiau jau būdama penkių su puse metų. Atėjau į JKM, nes mėgstu mokytis labiausiai su kompiuteriais.

  3. Piešdami kompiuteriu,braižėme,spalvinome,kopijavome,vartėme

  4. Pavasaris. Laumėsjuosta.Piešta programa Paint

  5. Pavasaris. Laumės juosta.Piešta pieštukais

  6. Darbo PK pagrindų užsiėmimuose Aš sužinojau: Kaip daug geriau piešti Ms Paint Kaip naudotis programa Ms Word Kaip naudotis programa Notepad Man labiausiai patiko: Piešti programa Ms Paint Mokytis apie kompiuterio klaviatūrą Ateityje norėčiau mokytis piešti programa Tux Paint

  7. Kūrybiškumougdymoužsiėmimųmetu • Sukūriau asmeninį simbolį Vaivorykštę, nes ji man atėjo pirma į galvą. • Apibūdindama skirtingas melodijas lengviau joms parinkau simbolius ir istorinį laikotarpį, tačiau sunkiau sekėsi sugalvoti žmogų, kurį primena. • Atlikdama apklausą apie jausmus pastebėjau, kad raudona spalva dažniausiai buvo priskiriama meilei, o žalia - ramybei. • Įvertindama savo kūrybiškumą supratau, kad man lengviau kurti vaizdais nei žodžiais. • Užsiėmimų metu galėjau pasitarti su draugais. • Išmokau nekonkuruoti, džiaugtis gyvenimu, būti didesne dailininke. • Supratau, kad kūrybinės užduotis kelia daugiau džiaugsmo. • Atlikdamas bendras užduotis su kitais komandos nariais pastebėjau, kad visi mėgsta konkuruoti. • Labiausiai patiko žaidimai (ypač iš sakinių sukurti pasakojimą). • Užsiėmimų metu sunkiausia buvo rašyti pasakojimą apie Vaivorykštę. • Jei būtu galimybė užsiėmimų metu ką nors pakeisti, tai norėčiau sunkesnių užduočių.

  8. PavasarisLinksmoji vaivorykštė Kartą buvo linksmoji vaivorykštė. Jai patikdavo matyti savo atspindį ežere. Ji turėjo daug draugų, nes buvo, linksma, protinga ir draugiška. Jos geriausia draugė buvo saulė. Jos žaisdavo slėpinių. Kartą vaivorykštė pasiklydo. Atėjo vakaras. Vaivorykštė pamatė pelytę. Ir nors ji bijojo pelių, tačiau sukaupė visą drąsą ir pelytę užkalbino. Pelytė pamačiusi kalbančia vaivorykštę pasakė jai, kad gali išpildyti vieną vaivorykštės norą. O vaivorykštė paprašė, kad ją sugrąžintų namo. Nuo to laiko vaivorykštė nebežaidžia slėpynių vakarais.