oferta emisji reklam na monitorach lcd w oddzia ach kasy stefczyka
Download
Skip this Video
Download Presentation
Oferta emisji reklam na monitorach LCD w oddziałach Kasy Stefczyka

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 6

Oferta emisji reklam na monitorach LCD w oddziałach Kasy Stefczyka - PowerPoint PPT Presentation


  • 82 Views
  • Uploaded on

Oferta emisji reklam na monitorach LCD w oddziałach Kasy Stefczyka . Wstęp

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Oferta emisji reklam na monitorach LCD w oddziałach Kasy Stefczyka' - delu


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide2
Wstęp

Przedstawiamy Państwu ofertę na emisję reklamy w ogólnopolskiej sieci ekranów LCD w oddziałach Kasy Stefczyka. To nowoczesna i rzadko spotykana dotąd forma zaliczana do tzw. Digital Signage, czyli dostarczania do wybranej grupy odbiorców dynamicznego przekazu reklamowego przy użyciu nośników cyfrowych. Niniejsza oferta dedykowana jest wybranym klientom, którzy chcieliby skorzystać z tego nowoczesnego medium komunikacji i zarazem wizerunku Kasy Stefczyka, od lat budzącej bezpieczeństwo i zaufanie milionów Polaków. Propozycja skierowana jest do podmiotów których profil działalności nie jest związany z branżą finansowo-ubezpieczeniową.

slide3
Ta niezwykle atrakcyjna forma przekazu pozwala precyzyjnie dotrzeć do określonych grup klientów. Jest to pierwsze źródło bieżących informacji w przestrzeni miejskiej. Największą zaletą reklamy multimedialnej w miejscach publicznych jest to, iż ma ona możliwości emisyjne zbliżone do reklamy telewizyjnej. Wykorzystuje jednak tylko wizję bez fonii, działając silnie na bodźce wzrokowe. Oferta została specjalnie utworzona z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują alternatywnej i o wiele bardziej skutecznej reklamy niż jej tradycyjne formy. Podświetlony i intensywny obraz treści reklamowej w wysokiej rozdzielczości pozwala na błyskawiczną percepcję emitowanego komunikatu.

Oferta zakłada możliwość wyboru 15-sto lub 30-sto sekundowego spotu. Umożliwia emisję w całej, ogólnopolskiej sieci monitorów, jak również dobór lokalizacji placówek według indywidualnych potrzeb klienta (geotargetowanie). Pozwala też na szybkie zmiany treści ogłoszenia drogą elektroniczną, co ma ogromne znaczenie przy aktualizacjach kampanii długoterminowych.

Ilość emisji reklam na 1 monitor

slide5
Lokalizacja

Poniżej lista aktualnych placówek Kasy Stefczyka, w których proponujemy zamieszczenie przekazu reklamowego. Macie Państwo możliwość wybrania lokalizacji, a także rodzaju monitora (wewnętrznego lub zewnętrznego).

slide6
Zakończenie

Serdecznie dziękujemy za zapoznanie się z niniejszą ofertą. Mamy nadzieję, że wzbudzi ona Państwa zainteresowanie i pozwoli nawiązać współpracę pomiędzy nami. Jesteśmy przekonani, że będzie ona owocna i przyniesie wymierne korzyści obu stronom.

Mogą Państwo liczyć na nasze stałe wsparcie merytoryczne, a także szybką pomoc

w przypadku wystąpienia nagłego zdarzenia, kiedy liczy się czas i błyskawiczna reakcja. W każdym z takich przypadków mogą Państwo na nas polegać oraz czuć się bezpiecznie i komfortowo, ponieważ dołożymy wszelkich starań, aby w każdym momencie naszej współpracy mieli Państwo poczucie, że pozostają w dobrych, profesjonalnych rękach.

W razie pytań odnośnie przedstawionej oferty bardzo prosimy o kontakt:

Andrzej Kilanowski – tel. 501-166-757

Krzysztof Unger – tel. 504-025-238

Media Dystrybucja s.c.

ad