10 lat Szkolnego Klubu Europejskiego „Witaj Europo”
Download
1 / 21

10 lat Polski w Unii Europejskiej - PowerPoint PPT Presentation


  • 168 Views
  • Uploaded on

10 lat Szkolnego Klubu Europejskiego „Witaj Europo” w Woli Zgłobieńskiej. 10 lat Polski w Unii Europejskiej. 1 maja 2004 r. Szkolny Klub Europejski powstał wraz z wstąpieniem Polski do Unii Europejskiej. Zrzesza on uczniów I i II etapu edukacyjnego. To nasi pierwsi młodzi Europejczycy.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '10 lat Polski w Unii Europejskiej' - delano


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
10 lat polski w unii europejskiej

10 lat Szkolnego Klubu Europejskiego „Witaj Europo”

w Woli Zgłobieńskiej

10 lat Polski w Unii Europejskiej


10 lat polski w unii europejskiej

1 maja 2004 r.

Szkolny Klub Europejski powstał wraz z wstąpieniem Polski

do Unii Europejskiej.

Zrzesza on uczniów I i II etapu edukacyjnego.

To nasi pierwsi młodzi Europejczycy


10 lat polski w unii europejskiej

„Niech zapanuje duch miłosierdzia, bratniej solidarności, zgody i współpracy oraz autentycznej troski o dobro naszej Ojczyzny. Mam nadzieję, że pielęgnując te wartości społeczeństwo polskie - które od wieków przynależy do Europy – znajdzie właściwe sobie miejsce w strukturach Wspólnoty Europejskiej i nie tylko nie zatraci własnej tożsamości, ale ubogaci swą tradycją ten kontynent i cały świat. ‘’

Słowa Świętego Jana Pawła II – papieża Polaka towarzyszą naszej działalności od początku założenia klubu


10 lat polski w unii europejskiej

Redagowane przez nas czasopismo solidarności, zgody i współpracy oraz autentycznej troski o dobro naszej Ojczyzny. Mam nadzieję, że pielęgnując te wartości społeczeństwo polskie - które od wieków przynależy do Europy – znajdzie właściwe sobie miejsce w strukturach Wspólnoty Europejskiej i nie tylko nie zatraci własnej tożsamości, ale ubogaci swą tradycją ten kontynent i cały świat. ‘’„ Młodzi Europejczycy”,

o którym informacja została zamieszczona na łamach gazety „ Nowiny’’

maj 2004 r.


10 lat polski w unii europejskiej

Współpraca z Regionalnym Centrum Informacji Europejskiej solidarności, zgody i współpracy oraz autentycznej troski o dobro naszej Ojczyzny. Mam nadzieję, że pielęgnując te wartości społeczeństwo polskie - które od wieków przynależy do Europy – znajdzie właściwe sobie miejsce w strukturach Wspólnoty Europejskiej i nie tylko nie zatraci własnej tożsamości, ale ubogaci swą tradycją ten kontynent i cały świat. ‘’

w Rzeszowie - lekcje europejskie 2005 - 2013


10 lat polski w unii europejskiej

Prelekcja na temat Unii Europejskiej w naszej szkole solidarności, zgody i współpracy oraz autentycznej troski o dobro naszej Ojczyzny. Mam nadzieję, że pielęgnując te wartości społeczeństwo polskie - które od wieków przynależy do Europy – znajdzie właściwe sobie miejsce w strukturach Wspólnoty Europejskiej i nie tylko nie zatraci własnej tożsamości, ale ubogaci swą tradycją ten kontynent i cały świat. ‘’

luty 2005 r.


10 lat polski w unii europejskiej

„365 dni …, które nas zmieniły” solidarności, zgody i współpracy oraz autentycznej troski o dobro naszej Ojczyzny. Mam nadzieję, że pielęgnując te wartości społeczeństwo polskie - które od wieków przynależy do Europy – znajdzie właściwe sobie miejsce w strukturach Wspólnoty Europejskiej i nie tylko nie zatraci własnej tożsamości, ale ubogaci swą tradycją ten kontynent i cały świat. ‘’

Nagroda w konkursie podsumowującym pierwszy rok członkostwa Polski w Unii Europejskiej organizowanym przez Związek Komunalny „Wisłok” i RCIE w Rzeszowie


10 lat polski w unii europejskiej

Zjazdy Szkolnych Klubów Europejskich w Rzeszowie solidarności, zgody i współpracy oraz autentycznej troski o dobro naszej Ojczyzny. Mam nadzieję, że pielęgnując te wartości społeczeństwo polskie - które od wieków przynależy do Europy – znajdzie właściwe sobie miejsce w strukturach Wspólnoty Europejskiej i nie tylko nie zatraci własnej tożsamości, ale ubogaci swą tradycją ten kontynent i cały świat. ‘’

2005r.

2008r.


10 lat polski w unii europejskiej

Nagrody i wyróżnienia solidarności, zgody i współpracy oraz autentycznej troski o dobro naszej Ojczyzny. Mam nadzieję, że pielęgnując te wartości społeczeństwo polskie - które od wieków przynależy do Europy – znajdzie właściwe sobie miejsce w strukturach Wspólnoty Europejskiej i nie tylko nie zatraci własnej tożsamości, ale ubogaci swą tradycją ten kontynent i cały świat. ‘’

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Europa naszym wspólnym domem” w Koszalinie 2011r. – 2014r.


10 lat polski w unii europejskiej

2011 r.


10 lat polski w unii europejskiej

Sukcesy Boguchwale

Międzyszkolny Konkurs dla Szkolnych Klubów Europejskich w Rzeszowie „Wielkanoc w państwach Unii Europejskiej”


10 lat polski w unii europejskiej

Osiągnięcia Boguchwale

Cykl Gminnych Konkursów Wiedzy o Unii Europejskiej

„Europa bez tajemnic”2011- 201410 lat polski w unii europejskiej


10 lat polski w unii europejskiej

Akademia Młodego Europejczyka w Polsce

Współpraca z Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie - zajęcia o tematyce europejskiej w naszej szkole.10 lat polski w unii europejskiej

My z Europą, Europa z nami w Polsce

Motto Klubu Europejskiego, „Witaj Europo’’

Warto dodać

Cały czas się zmieniamy

Wykonały: Justyna Kycińska, Martyna Winiarska, Gabriela Strzępka