18 brat i prodali josefa do otroctv
Download
1 / 11

- PowerPoint PPT Presentation


  • 104 Views
  • Uploaded on

18. Bratři prodali Josefa do otroctví. Podívejme se už jde! Náš snílek se blíží!. Tak konečně ho máme! Víte co s ním uděláme? Zabijeme ho. Otci řekneme, že ho sežrala divá zvěř! Pak se uvidí, co bude dělat s těmi svými sny!. Nezabíjejte Josefa, hoďme ho jen do suché studny!.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '' - dai


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript


18 brat i prodali josefa do otroctv

Tak konečně ho máme! Víte co s ním uděláme? Zabijeme ho. Otci řekneme, že ho sežrala divá zvěř! Pak se uvidí, co bude dělat s těmi svými sny!


18 brat i prodali josefa do otroctv

Nezabíjejte Josefa, hoďme ho jen do suché studny! ho. Otci řekneme, že ho sežrala divá zvěř! Pak se uvidí, co bude dělat s těmi svými sny!18 brat i prodali josefa do otroctv

Pane, o tom, jak budeš naším pánem.čím jsem se tolik provinil, prosím pomoz mi. Nenechávej mě zde.


18 brat i prodali josefa do otroctv

Prodejme Josefa do otroctví do Egypta, tím se ho zbavíme a ještě vyděláme.

Máš pravdu, udělejme to tak.


18 brat i prodali josefa do otroctv

Toto jsme našli. a ještě vyděláme.


18 brat i prodali josefa do otroctv

Taky se ti stane, že někdo umí něco lépe než ty. Začneš závidět a může se stát, že v duchu nepřeješ tomu druhému. Pán Ježíš nás učí druhým přát a žehnat. Pros v modlitbě, abys uměl druhým přát.

Úkol:


Bonus pro dosp l
Bonus pro dospělé Začneš závidět a může se stát, že v duchu nepřeješ tomu druhému. Pán Ježíš nás učí druhým přát a žehnat. Pros v modlitbě, abys uměl druhým přát.

Tihle poslední dělali jedinou hodinu, a tys jim dal stejně jako nám, kteří jsme nesli tíhu dne a vedro! On však odpověděl jednomu z nich: ‚Příteli, nekřivdím ti! Nesmluvil jsi se mnou denár za den? Vezmi si, co ti patří, a jdi! Já chci tomu poslednímu dát jako tobě;nemohu si se svým majetkem udělat, co chci? Nebo snad tvé oko závidí, že jsem dobrý?‘

Mt 20,12-15


Mskokatolick farnost hnojn k leden 2014 www farnost hnojnik cz

Římskokatolická farnost Hnojník Začneš závidět a může se stát, že v duchu nepřeješ tomu druhému. Pán Ježíš nás učí druhým přát a žehnat. Pros v modlitbě, abys uměl druhým přát. leden 2014www.farnost-hnojnik.cz

Pro vnitřní potřebu farnosti