Command conquert
Download
1 / 6

Command & Conquert - PowerPoint PPT Presentation


  • 58 Views
  • Uploaded on

Command & Conquert. Generals. Fotogalerie. O Hře.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Command & Conquert' - cutler


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Command conquert

Command & Conquert

GeneralsO h e
O Hře

  • C&C : Generals je opravdu dobrá hra a tak jsem se rozhodl napsat na ni návod . U této hry si dejte pozor na velkou hard. náročnost . Minimum pro dobré hraní bych dal :Procesor 600mhz , 265mb RAM a GF 2 MXPro pohodové hraní :Procesor 1,5 Ghz , 384 mb RAM a GF3 Ti200 ( Radeon 8500 )3D grafika je opravdu pěkná , škoda že se nedá otáčet kamerou, taky by to mohli udělat jako v AOM, kde to jde po povolení v menu. No, pustím se do návodu, a protože první v menu je Čína začneme u ní .


Amerika
Amerika

  • Amerika může být pyšná na své letectvo, má vlastně pět létajících strojů (F22 Raptor, Comanch, B114, Chinook a Auroru). Na zemi je tak středně silná, tanky křižák a paladin jsou velice dobré (k nim se dá dát i přídavek bojový robot, ten střílí po nepříteli a opravuje tank). Pěchota - potěší, že záklaďák čistí budovy oslepujícím granátem. Superzbraní je částicový kanon, malá plocha, ale zničující účinnost (nabije se za 4 min.). O přesun surovin se stará Chinook (cena 1200 $, převeze 600 $). Alternativou je zóna shozu (1500 $ za 2 min.). Budovy čistí Rangeři.


Čína

  • Čína má velice silné tanky, které jsou ale o kapánek dražší, z letectva má migy (ujdou). Má také bonus na záklaďáky, dá vám dva za cenu jednoho. Super zbraní je atomovka, ve středu má ničivý účinek, ale po okrajích ztrácí (nabije se za 6 minut). O přesun peněz se stará náklaďák (cena 600 $, převozí 300 $). Vedlejším zdrojem přijmů je Hacker (625 $, 5 $ (6, 8, 10 $) za 5 sec.). Budovy čistí Dračí Tank


Gla povstalci
GLA(povstalci)

  • GLA jsou teroristé, mají slabší jednotky, ale zákeřné (raketáček, scud), ale výborný 4hlavňový kanon na letadla. Sami letadla nemají. Nepotřebují elektřinu. Super zbraní je sprška scudů (nabije se za pět minut, je sice slabá, ale zasáhne velkou plochu). O přesun peněz se stará Dělník (cena 200 $, unese 75 $). Alternativou je budova černý trh (cena 2500 $, 20 $ za 5 sec.). Budovy čistí Toxický traktor.


ad