slide1 n.
Download
Skip this Video
Download Presentation
Kto to?

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 8

Kto to? - PowerPoint PPT Presentation


  • 148 Views
  • Uploaded on

Kto to?

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Kto to?' - corin


Download Now An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide2

Kto to?

Niełatwo dziś o kogoś kto dobrze rozumie się z publicznością, i niezależnie od jej wieku i płci - potrafi ją rozbawić i zainteresować. Niełatwo o kogoś, kto z równym oddaniem i lekkością poprowadzi zarówno imprezę z okazji Dnia Dziecka, Wielotysięczny Festiwal Kultury Brazylijskiej jak i wywiad z Markiem Niedźwieckim czy prof. Balcerowiczem

Chcesz żeby impreza, którą organizujesz, była wspominana z uśmiechem? Szukasz kogoś, kto nie tylko przeczyta kilka słów z kartki, ale sam przedstawi swój wachlarz pomysłów? Kogoś, kto nie tylko będzie trzymał mikrofon, ale powie do niego coś błyskotliwego i z nutką humoru? Kogoś niebanalnego, kto zelektryzuje publiczność swoją osobą i „zarazi” ją pozytywną energią? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś!

www.piotrbednarski.com | kom. 507-532-507 | kontakt@piotrbednarski.com

slide3

Konferansjer, Wodzirej, Animator, Showman

Kreatywny copywriter trudniący się obowiązkami Rzecznika Prasowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Otwarty, zorganizowany i sumienny. Pasjonat muzyki filmowej, ambitnego kina oraz wszelkiej aktywności fizycznej (od kajakarstwa po biegi w maratonach). Gra na gitarze, pianinie oraz drumli. Kolekcjoner pozytywnych wrażeń, poszukujący nowych wyzwań. Nie jest doskonały ale doskonale sobie z tym radzi :)

Od 2003 roku konsekwentnie realizuje się prowadząc koncerty, festiwale, zawody sportowe i temu podobne imprezy masowe. Moderuje wykłady, prelekcje i konferencje. Kontakt z publicznością jest dla niego bezcennym paliwem na długie loty i krótkie pikowania. Kocha dyskusje z dzieciakami. Oddycha ludźmi!

www.piotrbednarski.com | kom. 507-532-507 | kontakt@piotrbednarski.com

slide4

Jakie imprezy?

Znakomicie odnajduje się w roli pilota zarówno poważnych, dystyngowanych wydarzeń jak i eventów rozrywkowych w stylu “sky is the limit!”. Kocha prowadzić aukcje, szaleć z dzieciakami oraz dokumentnie wkręcać współrozmówców.

Pilotuje, moderuje i prowadzi:

Koncerty, bale, zawody sportowe, targi, komersy, półmetki, studniówki, aukcje, wernisaże, szkolenia, wykłady specjalne, prelekcje, konferencje, wystawy, festiwale, imprezy firmowe, pikniki, festyny i inne masowe przedsięwzięcia!

www.piotrbednarski.com | kom. 507-532-507 | kontakt@piotrbednarski.com

slide5

Co już za nim?

Sukcesywnie podnosi poprzeczkę lotów. Jego pasażerami byli już m.in: IKEA, Lancia, Orange, Coca-Cola, Puma, Plus GSM, Procter and Gamble, mBANK, Multikino, Motorola, Rossmann, Leroy Merlin, Baumit, M1, miasta: Kraków, Gdynia oraz plejada krakowskich uczelni wyższych: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Politechnika Krakowska oraz Uniwersytet Jagielloński.

Lata wyłącznie z kompletem pasażerów na pokładzie. Notorycznie korzysta z unikalnej mieszanki paliwowej mix-u: publiczności z uśmiechem! Doceniły to m.in. agencje: Piloci.net, AlterArt, Re-Akcja, GMDK, InPlusPR, SAPR, Ipamed, Mrufka.com, Nowe Motywacje, Especto, Hit-Sport czy Animato.

www.piotrbednarski.com | kom. 507-532-507 | kontakt@piotrbednarski.com

slide6

Moderator

Wielokrotnie moderował dyskusje, prowadził dyskurs, dzielił scenę z Artystami, Sportowcami, Aktorami, Dziennikarzami i Kabaretami mniejszego i większego kalibru. Byli wśród nich m.in.:

Grzegorz Turnau z zespołem, Marcin Daniec, Bracia, HappySad, KSU, Vadim Brodski, Brathanki, ExMannam, Tomasz Schimsneiner, Karen Edwards, Beata Rybotycka, Jarosław Śmietana, Wojciech Karolak, Adam Czerwiński, Janusz Grzywacz, Robert Kasprzycki, oraz kabarety: Noł Nejm, A-bzik, Cabare Foczęta, Inspirowani Głupotą, Do 3 razy sztuka, Statyf czy Margarina.

Moderował dyskusje m.in. ze znanymi Sportowcami, Artystami, Dziennikarzami w składzie:

Marek Niedźwiecki, Kamil Durczok, Adam Michnik, Jakub Przebindowski, Radek Zawrotniak czy Kazimierz Moskal.

www.piotrbednarski.com | kom. 507-532-507 | kontakt@piotrbednarski.com

slide7

Wybrane Referencje:

“dobry "radiowy" głos, najbłyskotliwszy oraz najbardziej kreatywny konferansjer, z jakim miałam do tej pory możliwość współpracować. Polecam do prowadzenia imprez zarówno dla dzieci, jak i dla starszych, poważniejszcyh odbiorców.“Katarzyna MikrutMrufka.com - PR, Reklama, Modeling, Foto

“Chciałbym gorąco polecić Piotra jako konferansjera. W Willi Decjusza prowadził "Niedzielę u Decjusza" - plener artystyczno-edukacyjny, na którym musiał poradzić sobie ze sporą gromadą dorosłych i dzieci. Wymagająca publiczność przyjęła go ciepło i całą imprezę można uznać za udaną. A powodzenie tego typu imprez z pewnością opiera się o dobry program i dobrą konferansjerkę. Dzięki Piotrze i... pewnie do zobaczenia przy następnej okazji.“Grzegorz PękałaStowarzyszenie Willa Decjusza

“Z Piotrem Bednarskim miałam przyjemność współpracować podczas Festiwalu Charytatywnego Sylwia, który odbył się 23-24 kwietnia 2007r. Jako koordynator w/w projektu z przyjemnością poświadczam, iż rzetelnie i profesjonalnie pełnił on rolę konferansjera tegoż festiwalu. Jego charyzma, energia i spontaniczność, pozwalają mu na szybkie zdobycie sympatii uczestników wydarzeń, które prowadzi. Tworzenie wyjątkowej atmosfery sprzyja zadowoleniu uczestników, co najwiarygodniej świadczy o wysokiej jakości dostarczanych przez niego usług. Nasza dotychczasowa, owocna współpraca pozwala mi polecić Piotra Bednarskiego jako godnego zaufania konferansjera.”Edyta ŁagodzińskaKoordynator Festiwalu Charytatywnego “Sylwia”

www.piotrbednarski.com | kom. 507-532-507 | kontakt@piotrbednarski.com

slide8

odwiedź! zadzwoń! lub napisz!

www.piotrbednarski.com | kom. 507-532-507 | kontakt@piotrbednarski.com