Дистанційна магістерська
Download
1 / 19

Інститут Екуменічних Студій Український Католицький Університет - PowerPoint PPT Presentation


  • 158 Views
  • Uploaded on

Дистанційна магістерська програма екуменічних наук. Інститут Екуменічних Студій Український Католицький Університет. Інститут Екуменічних Студій.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Інститут Екуменічних Студій Український Католицький Університет' - connie


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Дистанційна магістерська

програма екуменічних наук

Інститут Екуменічних СтудійУкраїнський Католицький Університет


Інститут Екуменічних Студій

це науково-дослідницький інститут, створений 2004 року і присвячений дослідженню питань єдності християн. ІЕС став першим науковим центром на теренах колишнього Радянського Союзу, що зосередив свою академічну діяльність на проблемах розвитку екуменізму та міжрелігійного діалогу.


Магістерська програма екуменічних наук

При ІЕС вже кілька років діє стаціонарна Магістерська програма екуменічних наук, яку було започатковано у партнерстві з Львівський національним університетом імені Івана Франка та багатьма європейськими та українськими університетами. Заохочені позитивним досвідом та плодами від цієї програми, інститут відкрив першу в Україні та світі Дистанційну магістерську програму екуменічних наук.


Дистанційна магістерська програма екуменічних наук

Пропонує:

  • екуменічну богословську академічну освіту

  • магістерського рівня

  • за допомогою он-лайн навчання


Мета ДМПЕН програма екуменічних наук

  • шляхом академічного навчання поширювати та пропагувати екуменічні цінності миру, дружби та християнської співпраці в нашому суспільстві;

  • залучити людей з усіх куточків України та світу до дослідження і дискусії над питанням примирення та єдності Церков;

  • надати належний богословський та екуменічний рівень формації майбутнім працівникам світських та релігійних мас-медіа.


Викладачі ДМПЕН програма екуменічних наук

ДМПЕН забезпечує міжконфесійний підхід до навчання шляхом підбору викладачів, які належать до різних християнських традицій (римо- і греко-католицької, православної та протестантської). Наші викладачі мають відповідну наукову кваліфікацію, багаторічний досвід академічної праці, а найважливіше — бажання працювати в екуменічному напрямку.

ДМПЕН пропонує навчання українською та англійською мовами


Спільнота міжнародних викладачів

Мирослав Маринович – Президент Інституту релігії та суспільства, перший проректор УКУ.

о. Адам Добжинський —Директор Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського, священик РКЦ.

о. Андрій Клюшев - Завідувач кафедри Західних конфесій Київської Духовної Академії УПЦ.

Олександра Вакула – Доктор богослов'я, викладач УКУ.

eng

укр

Конрад Райзер – екс-головний секретар Всесвітньої Ради Церков.

о. Емануель Клапсіс – професор грецької Духовної семінарії Святого Хреста

Дагмар Хеллер – декан академічних зв'язків Екуменічного інституту в Боссе (Женева)

о. Томас Баймо – професор університету святої Марії (США)


Хомич Тарас викладачів, доктор богослов’я, викладач курсу Патристика:

- Навчальний курс на ДМПЕН для мене був новим викликом, тому що до того часу я ще ніколи не викладав на дистанційній програмі навчання. Назагал оцінюю цей досвід дуже позитивно. Мені було дуже цікаво ознайомитися з цілою системою викладання online, знаходити матеріали для студентів, відповідати на їхні запитання…

Шаталов Євген магістр релігійних студій/богослов’я, адміністратор академічної частини, методист і викладач Київського Християнського Університету. Викладач курсу Вступ до біблійних наук:

- Проект екуменічної освіти мене цікавить насамперед тому, що я являюсь сповідуючим християнином і належу до протестантської церкви. А історично, нажаль, “схід і захід” в Україні не завжди знаходили порозуміння. Я також вірю що у нас, християн різних деномінацій та конфесій, набагато більше того, що нас об’єднує ніж розділяє. І для того, щоб церкви могли говорити про “те, що об’єднує”, а не “те, що розділяє”, могли навчатися досвіду один одного, а не замикатися в “секти”, Україні потрібна конструктивна екуменічна освіта та більш широка просвітницька діяльність, яка є потенціалом цієї програми.


Що вивчають? викладачів

ДМПЕН пропонує студентам широкий спектр історичних, богословських та екуменічних предметів, серед яких: «Історія християнства в Україні та світі», «Християнська духовність», «Христологія», «Еклезіологія», «Екуменічний рух», «Біблійна герменевтика», «Антропологія» та ін. Зокрема, у галузі релігійної журналістики студенти прослухають такі курси: «Церкви про мас-медіа», «Правові основи свободи совісті й релігійної свободи», «Церква і зв'язки з громадськістю» тощо. Освоєння теорії та практики релігійної журналістики відбуватиметься у співпраці з Релігійно-інформаційною службою України (РІСУ).


ЄСКО викладачів

ДМПЕН основана на Європейській системі кредитного обміну (ЄСКО), яка діє в більш ніж 40 країнах, що підписали Болонську угоду, і є сьогодні однією з підвалин системи вищої освіти в Європі. ЄСКО передбачає прозорість та спільні критерії оцінювання роботи студентів.


Як виглядає навчання на ДМПЕН? викладачів

Перед початком навчання відбудеться двотижнева настановча стаціонарна (очна) сесія. Решту часу навчання здійснюється дистанційно через мережу Інтернет:


Забезпечується щотижневий контакт студента з викладачами курсів на Інтернет-сервері ДМПЕН; студент щотижня отримує науковий матеріал від викладача для самостійного опрацювання, опрацьовує його, виконує відповідні письмові завдання та висилає їх викладачеві. В кінці кожного курсу студент напише есе, яке буде зараховане йому за екзамен з цього предмета. Протягом семестру студент матиме можливість контактувати з викладачем через свої письмові роботи, електронну пошту або через форум на сайті програми. Фізичне місцезнаходження студента за такої форми навчання не має значення.


Хто може стати студентом ДМПЕН? контакт студента з викладачами курсів на Інтернет-сервері ДМПЕН; студент щотижня отримує науковий матеріал від викладача для самостійного опрацювання, опрацьовує його, виконує відповідні письмові завдання та висилає їх викладачеві. В кінці кожного курсу студент напише есе, яке буде зараховане йому за екзамен з цього предмета. Протягом семестру студент матиме можливість контактувати з викладачем через свої письмові роботи, електронну пошту або через форум на сайті програми. Фізичне місцезнаходження студента за такої форми навчання не має значення.

Студентами програми можуть стати особи, які отримали ступінь не нижче бакалавра і мають добрі навички написання письмових робіт. Вміння зрозуміло висловлювати свої думки і творчо працювати є необхідним для журналіста, тому студенти вже до вступу на програму повинні володіти цими навичками. ДМПЕН створена для людей, які навчаються журналістики, вже працюють у цій сфері або хочуть займатися екуменічною справою у світських та релігійних ЗМІ.

ДМПЕН відкрита насамперед для тих людей, які цікавляться релігійними питаннями, щиро вболівають за порозуміння між Церквами та які через умови своєї роботи або через велику відстань не мають змоги навчатися на відповідних стаціонарних програмах. Саме завдяки цій унікальній дистанційній формі навчання вони мають шанс здобути добрі богословські знання, позитивний досвід спілкування і стати творцями примирення та єдності християн у тій місцевості, де проживають.

Ця програма відкрита для тих, хто зацікавлений в екуменічній та міжрелігійній проблематиці, бажає вивчати богослов'я та церковну історію, має намір працювати у сфері релігієзнавства, працює або навчається у ділянках екуменізму чи інших дотичних дисциплін (історія, філософія тощо). Отже, вона відкрита не лише для професіоналів, а й для кожного, хто хоче отримати екуменічну богословську освіту для свого власного духовного збагачення, кому не байдужа справа єдності християн.


Скільки часу потребує навчання? контакт студента з викладачами курсів на Інтернет-сервері ДМПЕН; студент щотижня отримує науковий матеріал від викладача для самостійного опрацювання, опрацьовує його, виконує відповідні письмові завдання та висилає їх викладачеві. В кінці кожного курсу студент напише есе, яке буде зараховане йому за екзамен з цього предмета. Протягом семестру студент матиме можливість контактувати з викладачем через свої письмові роботи, електронну пошту або через форум на сайті програми. Фізичне місцезнаходження студента за такої форми навчання не має значення.

ДМПЕН розрахована на два роки навчання. В окремих випадках студенти, які з об'єктивних причин не зможуть засвоїти повне навантаження двохрічної програми, матимуть можливість виконати всі вимоги навчального процесу та отримати диплом магістра протягом шести років.


Особливості програми: контакт студента з викладачами курсів на Інтернет-сервері ДМПЕН; студент щотижня отримує науковий матеріал від викладача для самостійного опрацювання, опрацьовує його, виконує відповідні письмові завдання та висилає їх викладачеві. В кінці кожного курсу студент напише есе, яке буде зараховане йому за екзамен з цього предмета. Протягом семестру студент матиме можливість контактувати з викладачем через свої письмові роботи, електронну пошту або через форум на сайті програми. Фізичне місцезнаходження студента за такої форми навчання не має значення.

Після закінчення ДМПЕН студенти отримують диплом Магістра екуменічних наук зі спеціалізації релігійна журналістика, виданий Українським католицьким університетом.

При ДМПЕН існує можливість запису на окремі курси без вступу на всю програму для власної освіти або для зарахування відповідних кредитів в інших навчальних закладах.


Студенти про навчання: контакт студента з викладачами курсів на Інтернет-сервері ДМПЕН; студент щотижня отримує науковий матеріал від викладача для самостійного опрацювання, опрацьовує його, виконує відповідні письмові завдання та висилає їх викладачеві. В кінці кожного курсу студент напише есе, яке буде зараховане йому за екзамен з цього предмета. Протягом семестру студент матиме можливість контактувати з викладачем через свої письмові роботи, електронну пошту або через форум на сайті програми. Фізичне місцезнаходження студента за такої форми навчання не має значення.

Лола Уралова, м. Артемівськ (Донецька область)

Всі предмети на ДМПЕН цікаві, тяжко виділити окремо якийсь із них. Напишу два слова про “Біблійні науки. Старий Завіт”. Декілька років тому, коли я з групою віруючих проходила Катехизм, то жалілася своєму викладачеві, що не розумію Старий Завіт… на сторінках Біблії мені кидалися в очі лише сцени із війнами та насиллям, а після фрази “окропили кров’ю” мені просто хотілося захлопнути книгу. Тепер же, глава за главою, я читаю і бачу Старий Завіт іншими очима, і розумію, що це тільки початок довгого шляху. В цьому, звичайно, є заслуга викладача, який уміло продумав курс та який уміє зрозуміло та доступно викласти зміст лекцій. Разом із цим, це заслуга всіх педагогів ДМПЕН – кожен в своїй області і всі разом вони допомагають нам не тільки набувати нових знань, але і рости духовно.


Юрій Бакович контакт студента з викладачами курсів на Інтернет-сервері ДМПЕН; студент щотижня отримує науковий матеріал від викладача для самостійного опрацювання, опрацьовує його, виконує відповідні письмові завдання та висилає їх викладачеві. В кінці кожного курсу студент напише есе, яке буде зараховане йому за екзамен з цього предмета. Протягом семестру студент матиме можливість контактувати з викладачем через свої письмові роботи, електронну пошту або через форум на сайті програми. Фізичне місцезнаходження студента за такої форми навчання не має значення., м. Львів

Особисто для мене навчання на ДМПЕН є досить цікавим і зручним.

Я працюю, тому мені важко ще десь навчатись, а дистанційна форма навчання зручна тим, що я сам можу вибирати собі час для навчання. Навчаюсь, коли мені зручно, і коли маю час, не прив’язаний жорстко до якихось часових рамок. Лише потрібно вчасно виконувати контрольні роботи. Перевагою такого навчання також є те, що не потрібно їздити по бібліотеках чи купувати дорогі книги, вся потрібна література надається в електронному вигляді, лише потрібен час для її опрацювання.

Навчання є досить цікавим, дає знання з богослов’я, біблістики, міжконфесійних стосунків, дає можливість побачити, що спільного і відмінного є між різними християнськими течіями і Церквами. А екуменічні візити дозволяють подивитись зі середини на життя братів-християн з інших конфесій і Церков.

За час мого навчання на ДМПЕН, мої погляди стосовно християн інших конфесій і Церков багато в чому змінились, мені здається я став їх краще розуміти, і тепер сприймаю їх як братів, а не як конкурентів чи противників.


Дізнайся більше про ДМПЕН контакт студента з викладачами курсів на Інтернет-сервері ДМПЕН; студент щотижня отримує науковий матеріал від викладача для самостійного опрацювання, опрацьовує його, виконує відповідні письмові завдання та висилає їх викладачеві. В кінці кожного курсу студент напише есе, яке буде зараховане йому за екзамен з цього предмета. Протягом семестру студент матиме можливість контактувати з викладачем через свої письмові роботи, електронну пошту або через форум на сайті програми. Фізичне місцезнаходження студента за такої форми навчання не має значення.

завітай на нашу сторінку в Інтернеті:

www.ukr.iesdistance.org.ua


Український контакт студента з викладачами курсів на Інтернет-сервері ДМПЕН; студент щотижня отримує науковий матеріал від викладача для самостійного опрацювання, опрацьовує його, виконує відповідні письмові завдання та висилає їх викладачеві. В кінці кожного курсу студент напише есе, яке буде зараховане йому за екзамен з цього предмета. Протягом семестру студент матиме можливість контактувати з викладачем через свої письмові роботи, електронну пошту або через форум на сайті програми. Фізичне місцезнаходження студента за такої форми навчання не має значення.

католицький університет

Інститут

екуменічних студій

www.ukr.iesdistance.org.ua

(+38 032) 240 99 40


ad