tak va e suv pot ebuje pneumatiky pro j zdu na sn hu n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Také Vaše SUV Potřebuje Pneumatiky Pro Jízdu Na Sněhu PowerPoint Presentation
Download Presentation
Také Vaše SUV Potřebuje Pneumatiky Pro Jízdu Na Sněhu

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 6

Také Vaše SUV Potřebuje Pneumatiky Pro Jízdu Na Sněhu - PowerPoint PPT Presentation


  • 4 Views
  • Uploaded on

Pokud žijete v oblasti, kde pravděpodobně máte klimatické podmínky, které zahrnují sníh, mrholení a led, pak budete určitě potřebovat vybavit svůj vůz, SUV nebo dodávku vhodnými pneumatikami schválenými pro zimní podmínky. Vzhledem k tomu, že vozidla jsou poměrně velká a vypadají, že mohou jet na jakémkoli druhu silnice nebo počasí, je třeba si uvědomit, že kaučuková směs používaná v SUV letních pneumatikách se liší od pneumatik používaných v SUV zimní pneumatiky. V zimních pneumatikách zůstává gumová směs měkká a pružná i při velmi nízkých teplotách. Letní pneumatiky jsou optimalizovány pro teplé a letní počasí.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

Také Vaše SUV Potřebuje Pneumatiky Pro Jízdu Na Sněhu


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
tak va e suv pot ebuje pneumatiky pro j zdu na sn hu 1
Také Vaše SUV Potřebuje Pneumatiky Pro Jízdu Na Sněhu
  • Pokud žijete v oblasti, kde pravděpodobně máte klimatické podmínky, které zahrnují sníh, mrholení a led, pak budete určitě potřebovat vybavit svůj vůz, SUV nebo dodávku vhodnými pneumatikami schválenými pro zimní podmínky. Vzhledem k tomu, že vozidla jsou poměrně velká a vypadají, že mohou jet na jakémkoli druhu silnice nebo počasí, je třeba si uvědomit, že kaučuková směs používaná v SUV letních pneumatikách se liší od pneumatik používaných v SUV zimní pneumatiky. V zimních pneumatikách zůstává gumová směs měkká a pružná i při velmi nízkých teplotách. Letní pneumatiky jsou optimalizovány pro teplé a letní počasí.
tak va e suv pot ebuje pneumatiky pro j zdu na sn hu 2
Také Vaše SUV Potřebuje Pneumatiky Pro Jízdu Na Sněhu
  • To vše znamená, že pokusit se řídit s suv létní pneumatiky v zimních podmínkách s největší pravděpodobností neskončí dobře. Potřebujete pneumatiku, která byla vyrobena ze správné pryžové směsi a byla testována a schválena pro zimní podmínky. Zimní pneumatiky budou mít specifický vzhled běhounu, aby se ujistil, že dobře fungují na sněhu a ledu. Některé dokonce mají kovové hroty integrované do běhounu, aby zvýšily tření, zejména na ledě a tvrdém sněhu. Tyto pneumatiky jsou pro tyto podmínky nejlepší.
tak va e suv pot ebuje pneumatiky pro j zdu na sn hu 3
Také Vaše SUV Potřebuje Pneumatiky Pro Jízdu Na Sněhu
  • Další variantou zimních pneumatik jsou pneumatiky bez hrotů, často označované jako bezhrotové pneumatiky, které používají na běhoun běhounové lamely, a dokonce tvrdé krystalické přísady, které zajišťují vysoké tření na ledových plochách. Vzorec běhounu také zajišťuje odstranění mokrého sněhu, aby se udržel dobrý kontakt se silnicí.
tak va e suv pot ebuje pneumatiky pro j zdu na sn hu 4
Také Vaše SUV Potřebuje Pneumatiky Pro Jízdu Na Sněhu
  • Pro více informací o zimních pneumatikách navštivte: https://www.nokiantyres.cz/