Download
tak va e suv pot ebuje pneumatiky pro j zdu na sn hu n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Také Vaše SUV Potřebuje Pneumatiky Pro Jízdu Na Sněhu PowerPoint Presentation
Download Presentation
Také Vaše SUV Potřebuje Pneumatiky Pro Jízdu Na Sněhu

Také Vaše SUV Potřebuje Pneumatiky Pro Jízdu Na Sněhu

4 Views Download Presentation
Download Presentation

Také Vaše SUV Potřebuje Pneumatiky Pro Jízdu Na Sněhu

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

  1. Také Vaše SUV Potřebuje Pneumatiky Pro Jízdu Na Sněhu

  2. Také Vaše SUV Potřebuje Pneumatiky Pro Jízdu Na Sněhu • Pokud žijete v oblasti, kde pravděpodobně máte klimatické podmínky, které zahrnují sníh, mrholení a led, pak budete určitě potřebovat vybavit svůj vůz, SUV nebo dodávku vhodnými pneumatikami schválenými pro zimní podmínky. Vzhledem k tomu, že vozidla jsou poměrně velká a vypadají, že mohou jet na jakémkoli druhu silnice nebo počasí, je třeba si uvědomit, že kaučuková směs používaná v SUV letních pneumatikách se liší od pneumatik používaných v SUV zimní pneumatiky. V zimních pneumatikách zůstává gumová směs měkká a pružná i při velmi nízkých teplotách. Letní pneumatiky jsou optimalizovány pro teplé a letní počasí.

  3. Také Vaše SUV Potřebuje Pneumatiky Pro Jízdu Na Sněhu • To vše znamená, že pokusit se řídit s suv létní pneumatiky v zimních podmínkách s největší pravděpodobností neskončí dobře. Potřebujete pneumatiku, která byla vyrobena ze správné pryžové směsi a byla testována a schválena pro zimní podmínky. Zimní pneumatiky budou mít specifický vzhled běhounu, aby se ujistil, že dobře fungují na sněhu a ledu. Některé dokonce mají kovové hroty integrované do běhounu, aby zvýšily tření, zejména na ledě a tvrdém sněhu. Tyto pneumatiky jsou pro tyto podmínky nejlepší.

  4. Také Vaše SUV Potřebuje Pneumatiky Pro Jízdu Na Sněhu • Další variantou zimních pneumatik jsou pneumatiky bez hrotů, často označované jako bezhrotové pneumatiky, které používají na běhoun běhounové lamely, a dokonce tvrdé krystalické přísady, které zajišťují vysoké tření na ledových plochách. Vzorec běhounu také zajišťuje odstranění mokrého sněhu, aby se udržel dobrý kontakt se silnicí.

  5. Také Vaše SUV Potřebuje Pneumatiky Pro Jízdu Na Sněhu • Pro více informací o zimních pneumatikách navštivte: https://www.nokiantyres.cz/

  6. Také Vaše SUV Potřebuje Pneumatiky Pro Jízdu Na Sněhu