pro jsou letn pneumatiky skv l n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Proč jsou letní pneumatiky skvělé  PowerPoint Presentation
Download Presentation
Proč jsou letní pneumatiky skvělé 

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 6

Proč jsou letní pneumatiky skvělé  - PowerPoint PPT Presentation


 • 18 Views
 • Uploaded on

Letní pneumatiky jsou nízkoprofilové pneumatiky, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly citlivé ovládání a rychlou odezvu při jízdě v suchých i mokrých podmínkách. Pokud hledáte pneumatiky, se kterými chcete jezdit na sněhu a ledu, letní pneumatiky nejsou nejlepší volbou. Jsou navrženy tak, aby zaručovaly vynikající přilnavost na suché i mokré vozovce společně s přesným ovládáním. Používají se v teplých měsících nebo celý rok v závislosti na oblasti, ve které jezdíte. Pokud ve vaší oblasti nebývají skutečné zimy, budou pro vaše vozidlo pohodlně stačit letní pneumatiky.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

Proč jsou letní pneumatiky skvělé 


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Presentation Transcript
  1. Proč jsou letní pneumatiky skvělé 

  2. Proč jsou letní pneumatiky skvělé  • Letní pneumatiky jsou nízkoprofilové pneumatiky, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly citlivé ovládání a rychlou odezvu při jízdě v suchých i mokrých podmínkách. Pokud hledáte pneumatiky, se kterými chcete jezdit na sněhu a ledu, letní pneumatiky nejsou nejlepší volbou. Jsou navrženy tak, aby zaručovaly vynikající přilnavost na suché i mokré vozovce společně s přesným ovládáním. Používají se v teplých měsících nebo celý rok v závislosti na oblasti, ve které jezdíte. Pokud ve vaší oblasti nebývají skutečné zimy, budou pro vaše vozidlo pohodlně stačit letní pneumatiky.

  3. Proč jsou letní pneumatiky skvělé  • Jednou z charakteristik skvělých letních pneumatik je jejich optimalizace přilnavosti k vozovce. Bez ohledu na to, zda na vozovkách vydatně prší, je vlhko nebo naopak praží slunce, budete své vozidlo schopni plynule řídit, pokud bude vybaveno těmito pneumatikami. Využívají směs běhounu vyrobenou z pryže a plniva. Tato směs obsahuje důležité přísady, které zaručují náležitou přilnavost při jízdě za vlhka. Směs běhounu poskytuje také ideální tuhost, díky které jsou pneumatiky pevné a drží si tvar, i když jedete po rozpálené vozovce. 

  4. Proč jsou letní pneumatiky skvělé  • Vzorky běhounu letních pneumatik mají ve srovnání s univerzálními pneumatikami obvykle rovnější a mělčí drážky. Mají také pevná a souvislá žebra tak, aby byla v kontaktu s vozovkou vždy co největší pryžová plocha. To zaručuje větší stabilitu při zatáčení, zrychlování a brzdění. Protože tyto pneumatiky mají často jednosměrné nebo asymetrické vzory, jejich rotace může být trochu omezená. Vnější strany tedy nelze umístit dovnitř, pokud chcete dosáhnout rovnoměrného opotřebení běhounu. 

  5. Proč jsou letní pneumatiky skvělé  • Některé letní pneumatiky mohou výrazně předčit i některé celoroční pneumatiky. I když to mnoho lidí slyší poprvé, je tomu opravdu tak. Skvělé vlastnosti letních pneumatik se týkají přilnavosti na suché nebo mokré vozovce. Jejich nevýhodou však je nedostatečná přilnavost v zimě. Když se příliš ochladí, tyto pneumatiky ztuhnou. Proto se jedná o nevhodnou volbu při jízdě na zledovatělé nebo zasněžené vozovce. Ale pokud budou v létě vozovky mokré v důsledku deště, budou tyto pneumatiky podávat dobré výsledky. 

  6. Proč jsou letní pneumatiky skvělé  Chcete-li získat další informace o tom, proč jsou letní pneumatiky skvělé, navštivte nás zde https://nokiantyres.cz/