kdy p ej t na letn pneumatiky n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Kdy Prejit Na Letni Pneumatiky PowerPoint Presentation
Download Presentation
Kdy Prejit Na Letni Pneumatiky

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 7

Kdy Prejit Na Letni Pneumatiky - PowerPoint PPT Presentation


 • 21 Views
 • Uploaded on

Pneumatiky jsou nedílnou součástí vozidla a zlepšují přilnavost a manipulaci s vozidlem. Pro ty z vás, kteří to neví, existují celoroční pneumatiky v různých velikostech a s různými drážkami. Protože léto pokračuje, budeme hovořit o letních pneumatikách a kdy je ten správný čas na to, abychom si je nasadili. Nejprve si promluvme o výhodách letní pneumatiky nad jinými typy pneumatik.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

Kdy Prejit Na Letni Pneumatiky


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Presentation Transcript
  1. Kdy Přejít Na Letní Pneumatiky

  2. Kdy Přejít Na Letní Pneumatiky Pneumatiky jsou nedílnou součástí vozidla a zlepšují přilnavost a manipulaci s vozidlem. Pro ty z vás, kteří to neví, existují celoroční pneumatiky v různých velikostech a s různými drážkami. Protože léto pokračuje, budeme hovořit o letních pneumatikách a kdy je ten správný čas na to, abychom si je nasadili. Nejprve si promluvme o výhodách letní pneumatiky nad jinými typy pneumatik.

  3. Kdy Přejít Na Letní Pneumatiky Jakmile skončí zimní období, a i jaro zmizí, vstoupíte do horkých měsíců v květnu, červnu a červenci, kdy budete chtít letní pneumatiky. Zimní pneumatiky nejsou vyrobeny tak, aby zvládaly horké slunce a déšť, a proto byste se měli co nejdříve přesunout na správnou sadu pneumatik.

  4. Kdy Přejít Na Letní Pneumatiky Letní pneumatiky fungují dobře na mokrých površích. U letních pneumatik je přilnavost za mokra zvláště důležitá z hlediska bezpečnosti. Drážky na letních pneumatikách jsou udělány tak, že vystavují větší část gumy povrchu vozovky, což vede k lepší přilnavosti na kluzkých mokrých silnicích. Letní pneumatiky fungují na mokré vozovce lépe než zimní pneumatiky.

  5. Kdy Přejít Na Letní Pneumatiky Pokud hledáte lepší manipulaci, měli byste odstranit své celoroční pneumatiky a nasadit letní pneumatiky. Celoroční pneumatiky vám dávají to nejlepší z obou světů, což je dobré, ale někdy je specializace ta správná cesta.

  6. Kdy Přejít Na Letní Pneumatiky Následující body jasně ukazují, jak létní pneumatiky poskytuje v létě lepší výkon na silnici než jakákoli jiná pneumatika.

  7. Kdy Přejít Na Letní Pneumatiky Další informace o letních pneumatikách naleznete na adrese: https://nokiantyres.cz/