jak zjistit zda jsou va e letn suv pneumatiky n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Jak Zjistit, Zda Jsou Vaše Letní SUV Pneumatiky Opotřebované PowerPoint Presentation
Download Presentation
Jak Zjistit, Zda Jsou Vaše Letní SUV Pneumatiky Opotřebované

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 7

Jak Zjistit, Zda Jsou Vaše Letní SUV Pneumatiky Opotřebované - PowerPoint PPT Presentation


 • 11 Views
 • Uploaded on

Dva nejlepší způsoby, jak zjistit, zda jsou suv létní pneumatiky opotřebované, jsou vizuální prohlídky a měření hloubky dezénu. První, vizuální prohlídka, by měla být prováděna pravidelně, jen aby se zkontrolovalo, zda vaše pneumatiky vypadají, že jsou v dobrém stavu. Zde hledáte jakékoliv vizuální škody, pokud model stále vypadá dobře a pneumatiky vypadají nahuštěné. Nebude to trvat příliš dlouho a může se snadno uskutečnit, když jste na čerpací stanici. Můžete se také podívat na další bezpečnostní prvky, jako jsou světla a žádné viditelné škody na vozidle jako takovém. To vám poskytne rychlou představu o stavu vašich pneumatik.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

Jak Zjistit, Zda Jsou Vaše Letní SUV Pneumatiky Opotřebované


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Presentation Transcript
  1. Jak Zjistit, Zda Jsou Vaše Letní SUV Pneumatiky Opotřebované

  2. Jak Zjistit, Zda Jsou Vaše Letní SUV Pneumatiky Opotřebované První, vizuální prohlídka, by měla být prováděna pravidelně, jen aby se zkontrolovalo, zda vaše pneumatiky vypadají, že jsou v dobrém stavu. Zde hledáte jakékoliv vizuální škody, pokud model stále vypadá dobře a pneumatiky vypadají nahuštěné. Nebude to trvat příliš dlouho a může se snadno uskutečnit, když jste na čerpací stanici. Můžete se také podívat na další bezpečnostní prvky, jako jsou světla a žádné viditelné škody na vozidle jako takovém. To vám poskytne rychlou představu o stavu vašich pneumatik.

  3. Jak Zjistit, Zda Jsou Vaše Letní SUV Pneumatiky Opotřebované Pokud máte čas, je vždy lepší správně zkontrolovat tlak vzduchu v pneumatikách, abyste zajistili, že tlak v pneumatikách je správný. Vadný tlak v pneumatikách je špatný z hlediska jízdního výkonu, bezpečnosti silničního provozu a spotřeby paliva. Také způsobuje, že se pneumatika bude opotřebovat rychleji a nerovnoměrněji, a proto, abyste si toho všimli, byste ji měli pravidelně kontrolovat, případně u každé zastávky u čerpací stanice. Jak Zjistit, Zda Jsou Vaše Letní SUV Pneumatiky Opotřebované

  4. Jak Zjistit, Zda Jsou Vaše Letní SUV Pneumatiky Opotřebované Druhým krokem je kontrola hloubky pneumatiky, což lze snadno provést např. pomocí mince, kde ji vtisknete do hloubky dezénu, abyste zjistili, jak hluboko jde. Měli byste mít alespoň 3 mm hloubky běhounu, abyste byli na bezpečné straně. Pokud nechcete kontrolovat všechny čtyři pneumatiky, zkontrolujte alespoň jednu přední pneumatiku a jednu zadní, protože opotřebení se může lišit. To je také důvod, proč se doporučuje otáčet přední pneumatiky na zadní stranu a obráceně. Pokud měníte na zimní pneumatiky, bylo by logické, kdybyste to udělali, ale pokud ne, měli byste to učinit, pokud je rozdíl v hloubce dezénu větší než 2 mm. Můžete to naplánovat na každých 8000 km, pokud nechcete měřit rozdíl.

  5. Jak Zjistit, Zda Jsou Vaše Letní SUV Pneumatiky Opotřebované Ujistěte se, že vaše pneumatiky jsou v dobré kondici a máte adekvátní hloubku dezénu. Tím, že otáčíte pneumatiky, ušetříte peníze tím, že nebudete muset předčasně měnit pneumatiky.

  6. Jak Zjistit, Zda Jsou Vaše Letní SUV Pneumatiky Opotřebované Takže nezapomeňte, že všechny pneumatiky nejsou stejné, a proto si prozkoumejte a najděte optimální pneumatiku pro vás a vaše auto tak, že když navštívíte prodejnu pneumatik, musíte si uvědomit, že uděláte informované rozhodnutí a získáte takové, které jsou vhodné pro vaše auto.

  7. Jak Zjistit, Zda Jsou Vaše Letní SUV Pneumatiky Opotřebované Další informace o pneumatikách jsou na: Nokian Tyres