jak zajistit aby va e letn pneumatiky vydr ely d le n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Jak Zajistit, Aby Vaše Letní Pneumatiky Vydržely Déle PowerPoint Presentation
Download Presentation
Jak Zajistit, Aby Vaše Letní Pneumatiky Vydržely Déle

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 6

Jak Zajistit, Aby Vaše Letní Pneumatiky Vydržely Déle - PowerPoint PPT Presentation


 • 6 Views
 • Uploaded on

Ujistěte se, že vaše pneumatiky vydrží déle tím, že je udržujete správně. Jednou z klíčových věcí je příliš agresivní řízení. Plný plyn a následně těžké brzdění způsobí, že se vaše pneumatiky budou značně zatěžovat. Pohodlnější jízda bude šetřit pneumatiky lépe. Nákup správné pneumatiky pro správné použití je také klíčovým faktorem. Pokud plánujete jezdit off-road, pak se ujistěte, že si zakoupíte létní pneumatiky s těmito specifikacemi, takže nepoužíváte pneumatiku určenou pro hladké asfaltové silnice v těžkých terénních podmínkách.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

Jak Zajistit, Aby Vaše Letní Pneumatiky Vydržely Déle


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Presentation Transcript
  1. Jak Zajistit, Aby Vaše Letní Pneumatiky Vydržely Déle

  2. Jak Zajistit, Aby Vaše Letní Pneumatiky Vydržely Déle • Ujistěte se, že vaše pneumatiky vydrží déle tím, že je udržujete správně. Jednou z klíčových věcí je příliš agresivní řízení. Plný plyn a následně těžké brzdění způsobí, že se vaše pneumatiky budou značně zatěžovat. Pohodlnější jízda bude šetřit pneumatiky lépe. Nákup správné pneumatiky pro správné použití je také klíčovým faktorem. Pokud plánujete jezdit off-road, pak se ujistěte, že si zakoupíte létní pneumatiky s těmito specifikacemi, takže nepoužíváte pneumatiku určenou pro hladké asfaltové silnice v těžkých terénních podmínkách.

  3. Jak Zajistit, Aby Vaše Letní Pneumatiky Vydržely Déle • Správný tlak v pneumatikách je dalším klíčovým faktorem pro udržení životnosti pneumatik. Pokud pneumatika není správně nahuštěná, může mít velký dopad na zvýšené opotřebení pneumatiky. Abyste se ujistili, že máte správný tlak v pneumatikách, snažte si zvyknout, abyste je pravidelně kontrolovali. Tlak vzduchu v pneumatikách by měl být kontrolován v chladných pneumatikách, proto se ji snažte učinit na začátku vaší cesty. Špatný tlak v pneumatikách může také ohrozit bezpečnost silničního provozu a negativně ovlivnit účinnost vašeho vozu z hlediska spotřeby paliva, takže je velmi důležité, abyste ji nepřetržitě kontrolovali.

  4. Jak Zajistit, Aby Vaše Letní Pneumatiky Vydržely Déle • Ujistěte se, že zarovnání kol je dobré. Často si toho můžete všimnout tím, že vidíte, jestli je váš volant tažen jedním směrem. Je-li, musíte si to nechat zkontrolovat, abyste neměli zbytečné a nerovnoměrné opotřebení pneumatik. Pokud si toho všimnete, měli byste vzít auto do servisu, aby se na něj podívali.

  5. Jak Zajistit, Aby Vaše Letní Pneumatiky Vydržely Déle • Také je třeba sledovat hloubku dezénu vašich pneumatiky, abyste se ujistili, že hloubka dezénu je nad zákonem požadované. Pneumatiky se budou lišit v závislosti na poloze pneumatiky. Pneumatiky předních kol mají tendenci se opotřebovávat rychleji kvůli řízení a rozložení hmotnosti motoru. Na základě toho byste se měli pokusit protáčet pneumatiky, abyste vytvořili rovnoměrnější opotřebení. Pokud tak neučiníte, budete muset vyměnit přední pneumatiky dříve než zadní. Pokud se jedná o tento případ a rozhodnete se zakoupit 2 nové pneumatiky, je důležité si uvědomit, že je doporučeno umístit nové pneumatiky vzadu a posunout použité pneumatiky dopředu.

  6. Jak Zajistit, Aby Vaše Letní Pneumatiky Vydržely Déle • Více informací najdete na: www.nokiantyres.cz