ty i d vody pro je letn pneumatika nejlep volbou n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Ctyri Duvody, Proc Je Letni Pneumatika Nejlepsi Volbou PowerPoint Presentation
Download Presentation
Ctyri Duvody, Proc Je Letni Pneumatika Nejlepsi Volbou

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 8

Ctyri Duvody, Proc Je Letni Pneumatika Nejlepsi Volbou - PowerPoint PPT Presentation


 • 14 Views
 • Uploaded on

Řízení auta je zábavné, dokud nedojde na údržbu. Jako řidič musíte zkontrolovat stav pneumatik a ujistit se, že máte správnou pneumatiku pro příslušné roční období. Ne všichni si uvědomují skutečnost, že pro každou sezónu je k dispozici široká škála pneumatik. Existují například letní pneumatiky, zimní pneumatiky, a dokonce celoroční pneumatiky. Vzhledem k tomu, že je letní sezóna, můžete se podívat na výhody letních pneumatik.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

Ctyri Duvody, Proc Je Letni Pneumatika Nejlepsi Volbou


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Presentation Transcript
  1. Čtyři Důvody, Proč Je Letní Pneumatika Nejlepší Volbou

  2. Čtyři Důvody, Proč Je Letní Pneumatika Nejlepší Volbou Řízení auta je zábavné, dokud nedojde na údržbu. Jako řidič musíte zkontrolovat stav pneumatik a ujistit se, že máte správnou pneumatiku pro příslušné roční období. Ne všichni si uvědomují skutečnost, že pro každou sezónu je k dispozici široká škála pneumatik. Existují například letní pneumatiky, zimní pneumatiky, a dokonce celoroční pneumatiky. Vzhledem k tomu, že je letní sezóna, můžete se podívat na výhody letních pneumatik.

  3. Čtyři Důvody, Proč Je Letní Pneumatika Nejlepší Volbou Vyrobeno pro rychlost a obratnost: Tyto pneumatiky zlepšují celkovou přilnavost vašeho vozidla a činí jej tak rychlejší a agilnější. Je to téměř jako byste byli přilepeni k povrchu vozovky a vůz okamžitě reagoval na jakýkoli pohyb volantu.

  4. Čtyři Důvody, Proč Je Letní Pneumatika Nejlepší Volbou Lepší zatáčení a lepší brzdění: Speciální vzorec dezénu a pokročilé gumové směsi těchto pneumatik umožňují bezpečně vjíždět a vyjíždět ze zatáček, aniž byste ztratili jakoukoli přilnavost. Také, pokud potřebujete zastavit vůz, zlepšená přilnavost má za následek kratší brzdnou dráhu.

  5. Čtyři Důvody, Proč Je Letní Pneumatika Nejlepší Volbou Mělčí drážky: Letní pneumatika má mělčí drážky, což znamená, že pneumatika má více pryže, která je v kontaktu s asfaltem, což vám dává úžasnou přilnavost. Umožní vám zvládnout letní silnice bez ohledu na to, zda cestujete po dálnicích nebo manévrujete v zatáčkách.

  6. Čtyři Důvody, Proč Je Letní Pneumatika Nejlepší Volbou Perfektní pro mokré povrchy: Speciální pryžová směs, rozměry pneumatiky a design vzoru dezénu vytvářejí letní pneumatiku jako nejlepší na mokré povrchy. Sportovní vozidla po celém světě obvykle mají letní pneumatiky, které jim dávají maximální trakci na mokrých silnicích, což vede k větší kontrole při vyšší rychlosti a schopnost reagovat při zatáčení. Drážky jsou navrženy tak, aby odváděly vodu z mokrého povrchu, zajistily optimální přilnavost a snížily riziko aquaplaningu.

  7. Čtyři Důvody, Proč Je Letní Pneumatika Nejlepší Volbou Letní pneumatiky jsou perfektními společníky a jsou lepší než celoroční pneumatiky v létě, protože jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální výkon v těchto podmínkách. Kdo by nechtěl dostat nejlepší výkon z auta? Kdo by chtěl celoroční pneumatiku, která má polovinu výhod letní pneumatiky a polovinu výhod zimní pneumatiky? No, odpověď je zřejmá. Proto jsou letní pneumatiky v létě tou správnou cestou!

  8. Čtyři Důvody, Proč Je Letní Pneumatika Nejlepší Volbou Pro více informací o letních pneumatikách prosím navštivte: Nokian Tyres