panev io vilties pagr m klos 4b klas s mokin s aust jos minkevi i t s mano m gstamiausias ra ytojas n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Mano mėgstamiausias rašytojas – Vytautas Račickas PowerPoint Presentation
Download Presentation
Mano mėgstamiausias rašytojas – Vytautas Račickas

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 11

Mano mėgstamiausias rašytojas – Vytautas Račickas - PowerPoint PPT Presentation


 • 469 Views
 • Uploaded on

Panevėžio ,,Vilties’’ pagr. m-klos 4b klasės mokinės Austėjos Minkevičiūtės Mano mėgstamiausias rašytojas. Mano mėgstamiausias rašytojas – Vytautas Račickas. Vytautas Račickas Jis gimė 1952-01-01 Anykščių rajone Keblonių kaime . Augo penkių vaikų šeimoje.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

Mano mėgstamiausias rašytojas – Vytautas Račickas


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Presentation Transcript
  1. Panevėžio ,,Vilties’’ pagr. m-klos 4b klasės mokinės Austėjos Minkevičiūtės Mano mėgstamiausias rašytojas

  2. Mano mėgstamiausias rašytojas –Vytautas Račickas

  3. Vytautas Račickas Jis gimė 1952-01-01 Anykščių rajone Keblonių kaime. Augo penkių vaikų šeimoje.

  4. Vaikystė buvo nelengva – kurį laiką neturėjo savo namų, todėl gyveno ten, kur tėvas gaudavo ne tik kalvio darbą, bet ir pastogę. Teko ir avis, ir karvę paganyti, ir šiaip namų ūkio darbuose tėvams padėti.

  5. Vytuką skaityti išmokė tėvas. Smagiausia buvo skaityti pasakų ir nuotykių knygas. 1958 metais Vytautas pradėjo lankyti Mačionių (Anykščių r.) pradinę mokyklą.

  6. Vytauto Račicko mokytojas- Rapolas Šaltenis pastebėjo, kad gražiau nei kiti vaikai jis rašo rašinėlius. Pakvietė Vytautą į mokyklos literatų būrelį. Paskatintas mokytojo, jis ėmė rašyti eilėraščius ir prozą.

  7. Baigęs Utenos 2-ąją vid.m-klą V.Račickas įstojo į Vilniaus universitetą studijuoti lituanistikos. Baigęs universitetą, dirbo įvairiose redakcijose- „Genys“, „Lietuvos pionierius“.

  8. Vytauto Račicko herojai– berniukai ir mergaitės iš mūsų mokyklos, mūsų kiemo. Jie išdykę, nuoširdūs, kartais vaikiškai filosofuojantys. Kartais jie liūdi ir džiaugiasi, kartais smalsauja, išdykauja ir žaidžia, kaip ir pats rašytojas vaikystėje.

  9. Vytauto Račicko knygos vaikams

  10. Giedrakalnyje, rašytojo kieme, pamažu plečiasi Vytauto Račicko knygų herojų parkas. Zuika padūkėlis Nippė Lukošiukas

  11. Šaltiniai: http://lt.wikipedia.org/wiki/Vytautas http://rubinaitis.lnb.lt/index.php http://gyvenimas.delfi.lt/stories/giedrakalnyje-pas-vaiku-rasytoja-vytauta-racicka.d