Task based learning u duotimi paremtas mokymasis
Download
1 / 6

- PowerPoint PPT Presentation


 • 203 Views
 • Uploaded on

Task Based Learning – u žduotimi paremtas mokymasis.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '' - caitir


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Task based learning u duotimi paremtas mokymasis

Task Based Learning – užduotimi paremtas mokymasis


Task based learning u duotimi paremtas mokymasis

 • Užduotimi paremtas mokymas – tai kitoks būdas mokyti kalbas. Jis gali padėti mokiniams atsidurti realaus gyvenimo situacijose, kur bendravimas žodžiu yra svarbus, atliekant specifinę užduotį. Užduotimi paremtas mokymas turi privalumą – priverčia mokinius naudoti savo įgūdžius, kurie atitinka jų mokymosi lygį, vysto kalbą per vartojimą. Dar vienas privalumas – mokinys siekia savo užsibrėžtų tikslų, kai kalba tampa įrankiu, todėl būtina ją vartoti.


Task based learning u duotimi paremtas mokymasis

 • UPM - tai kalbos mokymasis darant! kalbas. Jis gali padėti mokiniams atsidurti realaus gyvenimo situacijose, kur bendravimas žodžiu yra svarbus, atliekant specifinę užduotį. Užduotimi paremtas mokymas turi privalumą – priverčia mokinius naudoti savo įgūdžius, kurie atitinka jų mokymosi lygį, vysto kalbą per vartojimą. Dar vienas privalumas – mokinys siekia savo užsibrėžtų tikslų, kai kalba tampa įrankiu, todėl būtina ją vartoti.


Task based learning u duotimi paremtas mokymasis

Struktūrinis UPM ciklas: kalbas. Jis gali padėti mokiniams atsidurti realaus gyvenimo situacijose, kur bendravimas žodžiu yra svarbus, atliekant specifinę užduotį. Užduotimi paremtas mokymas turi privalumą – priverčia mokinius naudoti savo įgūdžius, kurie atitinka jų mokymosi lygį, vysto kalbą per vartojimą. Dar vienas privalumas – mokinys siekia savo užsibrėžtų tikslų, kai kalba tampa įrankiu, todėl būtina ją vartoti.

 • Prieš užduotį

 • Kelia susidomėjimą.

 • Įžanga į tikslą ir užduotį.

 • Mokytojo įžanginės temos apžvalga, paveiksliukų, plakatų ir demonstravimų naudojimas.

 • Užduoties ciklas

 • Darbas ir pasirinktos kalbos vartojimas.

 • Veiklos – darbas poromis, grupėmis.

 • Pratimai: įrašyti trūkstamą informaciją

 • Nuolatinis augantis susidomėjimas: planavime, pranešimuose, pristatymuose

  Po užduoties

 • Atrinkti, atpažinti ir sugrupuoti bendruosiusžodžius ir frazes.

 • Kalbos praktika pamokinėje veikloje.

 • Asmeninių žodynųvedimas.


Task based learning u duotimi paremtas mokymasis

„Google“ milijoninė parama – ekologiniam švietimui skatinti

2011 m. – tik pradinis projekto etapas, tačiau lėšos į labdaros fondą jau pradėjo tekėti. „Google“, prisijungdama prie išpopuliarėjusio judėjimo, paskelbė, kad suteikia virš 4 mln. dolerių paramą NatureBridge (Gamtos Tiltui) – didžiausiai gyventojų aplinkosauginio švietimo National Park Service (Valstybinės parkų paslaugos) partnerei.Per 3 metų laikotarpį „Google“ sieks šiai organizacijai padėti įtraukti 10 tūkst. papildomų įvairaus amžiaus moksleivių į jos įgyvendinamas programas. Be to, moksleiviai dar bus skatinami dalyvauti ir bendruomeniniuose ekologinio švietimo mokymuose.Naudodamiesi naujomis subsidijomis „Google“ taip pat rengs praktinius mokymus daugiau kaip 850 mokytojų. Panaudojant įvairias technologijas bus siekiama rasti naujų būdų, kad moksleivių ir mokytojų švietimas vyktų tuose regionuose, kuriuose jie gyvena ar net jų namuose.„Google“ savo dosnumu, kuris pastebimas kaip parama NatureBridge, siekia padėti nepakankamai valstybės remiamam jaunimui. Jų vykdomomis programomis bus didinama aplinkosauginio švietimo kokybė ir aktualumas, sukurti nauji ir novatoriški būdai siekiant geriau aprūpinti mokinius ir paremti jų mokytojus.Paskelbta, kad „Google“ labdara NatureBridge yra tik dalis iš 20 mln. dolerių labdaros fondo lėšų, skirtų šventiniam aukojimui. „Google“ taip pat iš šio fondo parėmė APC.org, ASKOKA, Bharti Foundation, Connecting Up, Global Strategies for HIV Prevention, LASA, NPTech, NTEN ir UNICEF.NatureBridge tiki, kad eina teisingu keliu kurdami pasaulį, kuriame jaunimas jaus asmeninį ir visą gyvenimą trunkantį ryšį su gamta.


Atsiverskime 2 pagrindinius tinklapius
Atsiverskime 2 pagrindinius tinklapius: skatinti

 • www.blackgold.ab.ca/ict/Division3

 • www2.smo.uhi.uk.wordlink