Рощепк
Download
1 / 9

?????? ??? ??????? ?? ?????????????? ?????????? - PowerPoint PPT Presentation


  • 168 Views
  • Uploaded on

Рощепк ін О., студ ., Науковий керівник: Лукавенко В.П., к.т.н ., доцент. СТЕНДИ ДЛЯ ОБКАТКИ ТА ВИПРОБОВУВАННЯ РЕДУКТОРІВ. Випробування та обкатка вузлів та механізмів.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '?????? ??? ??????? ?? ?????????????? ??????????' - bryony


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
3230092

РощепкінО., студ.,

Науковий керівник: Лукавенко В.П., к.т.н., доцент

СТЕНДИ ДЛЯ ОБКАТКИ ТА ВИПРОБОВУВАННЯ РЕДУКТОРІВ


3230092
Випробування та обкатка вузлів та механізмів

  • Після складання будь якого механізму його обов'язково перевіряють якість складання поверхневим оглядом, за допомогою вимірювальних приладів та пристосувань, випробовуванням найбільш відповідальних окремих агрегатів чи механізму в цілому. Після усунення несправностей, що були виявлені при огляді, та проведення необхідних налагоджувальних робіт машину піддають випробовуванням.

  • Випробовування підрозділяють на виробничі та контрольні.

  • Під виробничими випробовуваннями розуміють обкатку відповідальних елементів на спеціальних стендах, в результаті чого легко виявляються дефекти та відбувається припрацювання контактуючих деталей.

  • Контрольні випробування проводять з метою оцінки якості продукції що випускається.

  • Виробничі випробування є обов'язковими та найбільш важливими для таких агрегатів як коробки перемикання швидкостей, ДВС, вантажопідйомні механізми та редуктори (усі вищезазначені механізми або містять, або фактично є редукторами).


3230092

СТЕНДИ ДЛЯ ОБКАТКИ ТА ВИПРОБОВУВАННЯ РЕДУКТОРІВ

  • Серед механізмів випробувальної техніки особливе місце займають пристрої, в яких попередньо створюється замкнений силовий потік. Під час роботи таких пристроїв потужність двигуна витрачається лише на переборення тертя в зубчастих зачепленнях та опорах кочення, а не на навантаження системи. Недоліком відомих прогресивних конструкцій стендів з використанням замкненого силового потоку є необхідність зупинки приводу для зміни величини навантаження.


3230092
Приклади стендів для обкатки редукторів

Стенд для обкатки редуктора стартер-генератора Стенд призначено для обкатки редуктора стартер-генератора згідно технічних вимого до механізму. Стенд виконано у загальнопромисловому виконанні та призначено для використанні.

Стенд призначений для обкатки та випробовування редукторів типу ЕЮК-160-1М та ВБА-32/2 після ремонту у відповідності до вимог керівництва по ремонту редукторно-карданних приводів вагонних генераторів пасажирських вагонів ЦМВ Л2.0003/12-4694 РВ.


3230092

Стенд для випробовування редукторів згідно патенту України № 24762

1-станина, 2-двигун, 3-привідний вал, 4-редуктори,5- навантажувач, 6-швидкохідні вали, 7-тихохідні вали, 8-муфта


3230092

Патент редукторів згідно патенту України № 24762України № 45142 "Стенд для обкатки та випробуванняредукторів"

В процесі роботи у даній сфері було створено ще один пристрій що навантажує який принципово не відрізняється від вище-зазначеного, але недоліком даного технічного рішення є відсутність засобів компенсації можливої неспіввісності осей редукторів для забезпечення статичної визначеності механічної системи.


3230092

"Стенд для обкатки та редукторів згідно патенту України № 24762випробуванняредукторів"

  • Метою даної роботи є позбавленняданого пристрою надлишкових зв’язків.

  • Поставлена задача вирішується шляхом встановлення компенсаційної сферичної втулки, яка взаємодіє з однієї сторони з валом редуктора, а з іншої з різьбовою втулкою навантажувального пристрою.

Пристрій складається з напівмуфт 13 і 15, що взаємодіють між собою кульковим гвинтовим з’єднанням 12 і стягнуті різьбовими втулками 17 та 18, сферичної шайби 14, двох опорних важелів 16, що вільними кінцями спираються на опори і фіксують різьбову втулку 17 від обертання та навантажувального важеля 19. Між напівмуфтою 13 та валом редуктора 10 встановлена компенсаційна сферична втулка 20, яка шпоночними з’єднаннями взаємодіє з напівмуфтою 13 та валом редуктора 10.


3230092

"Стенд для обкатки та редукторів згідно патенту України № 24762випробуванняредукторів“працюєнаступним чином:

Напівмуфти 13 і 15 взаємодіють між собою за допомогою гвинтового кулькового з’єднання. Момент, що створюється вантажем, закручує різьбову втулку 18 на певний кут відносно різьбової втулки 17.

Відносний обертальний рух різьбових втулок 17 і 18 призводить до їх осьового зближення. При цьому напівмуфти 13 і 15 стискаються, що призводить до їх взаємного відносного повороту засобами гвинтового кулькового зачеплення 12. Це призводить до закручування напівмуфти 15, виникнення замкненого силового потоку та навантаження валів редукторів та їх зубчастих зачеплень.

Навантаження та розвантаження системи завдяки даній схемі можна проводити в процесі роботи стенда, без його зупинки. Як альтернатива механічному може бути використаний гідравлічний, електричний, пневматичний та інші навантажувальні пристрої .


3230092

Дякую за увагу! редукторів згідно патенту України № 24762


ad