magdalena plutecka n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Magdalena Plutecka PowerPoint Presentation
Download Presentation
Magdalena Plutecka

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 8

Magdalena Plutecka - PowerPoint PPT Presentation


 • 100 Views
 • Uploaded on

Magdalena Plutecka. Gr. 2012a. Spis treści. 1 – podpis Spis treści Tekst niesformatowany Tekst sformatowany DOC Word Reakcja Rysunek Lista.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Magdalena Plutecka' - braith


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
spis tre ci
Spis treści
 • 1 – podpis
 • Spis treści
 • Tekst niesformatowany
 • Tekst sformatowany DOC Word
 • Reakcja
 • Rysunek
 • Lista
slide4

Nazywam się Plutecka Magdalena. Moje miejsce zamieszkania to os. Świerczewskiego 5/4,32-090 Słomniki, kontakt: adres email mplutecka@interia.pl. Od 2010r jestem studentka II roku Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w trybie zaocznie, 2009-200 ukończyłam Liceum Ogólnokształcące w Słomnikach o profilu biologiczno – geograficzno - chemicznym. Po ukończeniu szkoły i zdaniu matury pierwsze pieniądze zaczęłam zarabiać pracując jako sprzedawca w sklepie obuwniczym. Dzięki temu wyjechałam na swoje upragnione wakacje. Od 2010 pracuje jako Sekretarka w biurze architektonicznym WS. Niestety nie jest to moja wymarzona praca gdyż dojeżdżając do Krakowa tracę bardzo wiele czasu i siły. W 2011r. zdałam prawo jazdy na kat. B. Mam duże doświadczenie w wykonywaniu prac biurowych, ciągle poszerzam znajomość języka angielskiego. Jestem osoba, która ceni sobie punktualność, dyspozycyjność, kreatywność, uczciwość, szczerość, zaangażowanie w swoja prace, odpowiedzialność za powierzone prace i obowiązki, dokładność w wykonywaniu danego zadania. W przyszłości zamierzam założyć fantastyczna rodzinę, mieć wspaniałego męża i mała gromadkę dzieci. Niestety w tym momencie nie mam wystarczająco Śródków pieniężnych aby zrealizować inne marzenie takie jak 3 miesięczna podroż do rożnych zakątków świata. Bardzo interesuje mnie moda, uwielbiam przeglądać kolorowe magazyny z nowymi propozycjami ubrań i nowych stylów. Uwielbiam komponować rożne stylizacje ubrań na swój własny sposób - jest to tak zwany Moj styl nie do podrobienia. Mam w domu mały zakład krawiecki wiec jest mi tym bardziej łatwiej. W każdym momencie słucham muzyki, interesuje sie zarówno muzyka poważna jak i pop. Tak jak juz wspomniałam bardzo lubię podróżować i zwiedzać, nie tylko świat ale nasza wspaniała Polskę. Jest w niej mnóstwo fantastycznych zakątków do odkrycia chociażby Mazury lub nasze piękne morze Bałtyckie. Swój wolny czas po pracy spędzam czytając dobra książkę natomiast weekend ze znajomymi i przyjaciółmi. Mam fantastyczna rodzinę.

slide5

Nazywam się Plutecka Magdalena. Moje miejsce zamieszkania to os. Świerczewskiego 5/4,32-090 Słomniki, kontakt: adres email mplutecka@interia.pl. Od 2010r jestem studentka II roku Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w trybie zaocznie, 2009-200 ukończyłam Liceum Ogólnokształcące w Słomnikach o profilu biologiczno – geograficzno - chemicznym. Po ukończeniu szkoły i zdaniu matury pierwsze pieniądze zaczęłam zarabiać pracując jako sprzedawca w sklepie obuwniczym. Dzięki temu wyjechałam na swoje upragnione wakacje.

 • Od 2010 pracuje jako Sekretarka w biurze architektonicznym WS. Niestety nie jest to moja wymarzona praca gdyż dojeżdżając do Krakowa tracę bardzo wiele czasu i siły. W 2011r. zdałam prawo jazdy na kat. B. Mam duże doświadczenie w wykonywaniu prac biurowych, ciągle poszerzam znajomość języka angielskiego. Jestem osoba, która ceni sobie punktualność, dyspozycyjność, kreatywność, uczciwość, szczerość, zaangażowanie w swoja prace, odpowiedzialność za powierzone prace i obowiązki, dokładność w wykonywaniu danego zadania.
 • W przyszłości zamierzam założyć fantastyczna rodzinę, mieć wspaniałego męża i mała gromadkę dzieci. Niestety w tym momencie nie mam wystarczająco Śródków pieniężnych aby zrealizować inne marzenie takie jak 3 miesięczna podroż do rożnych zakątków świata. Bardzo interesuje mnie moda, uwielbiam przeglądać kolorowe magazyny z nowymi propozycjami ubrań i nowych stylów. Uwielbiam komponować rożne stylizacje ubrań na swój własny sposób - jest to tak zwany Moj styl nie do podrobienia.
 • Mam w domu mały zakład krawiecki wiec jest mi tym bardziej łatwiej. W każdym momencie słucham muzyki, interesuje sie zarówno muzyka poważna jak i pop. Tak jak juz wspomniałam bardzo lubię podróżować i zwiedzać, nie tylko świat ale nasza wspaniała Polskę. Jest w niej mnóstwo fantastycznych zakątków do odkrycia chociażby Mazury lub nasze piękne morze Bałtyckie. Swój wolny czas po pracy spędzam czytając dobra książkę natomiast weekend ze znajomymi i przyjaciółmi. Mam fantastyczna rodzinę.