Pr zdniny v l i
Download
1 / 5

Prázdniny v LÚČI - PowerPoint PPT Presentation


  • 92 Views
  • Uploaded on

Prázdniny v LÚČI. Zariadenie LÚČ v Žiline aj na toto leto pripravilo množstvo záujímavých aktivít, ktoré obohatia kavalitu života naších obyvateľov.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Prázdniny v LÚČI' - blanca


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Zariadenie LÚČ v Žiline aj na toto leto pripravilo množstvo záujímavých aktivít, ktoré obohatia kavalitu života naších obyvateľov.

Deti z Krízového strediska LÚČ sa zúčastnili v tábore Dobrý skutok, ktorý organizuje vďaka dobrým ľuďom Rádio Expres. Tábor sa konal v Račkovej doline. Deti absolvovali bohatý program – mali možnosť stretnúť sa so svojimi idolmi ako napr. Laci Straik alebo Majk Spirit alebo zažiť super párty s moderátormi z Rádia Expres. Okrem toho navštívili  Západné Tatry a vykúpali sa v Tatralandii. Samozrejme nechýbali hry a súťaže v okolí tábora. Večere trávili pri táboraku a hre v bunkroch alebo na pyžamovej párty. Tábor ukončili na rozlúčkovej diskotéke, kde si aj niektoré deti poplakali. Nakoniec ich čakala len cesta domov a rozlúčka. Opäť to bol super zážitok, ktorý všetkým priniesol množstvo nových priateľov a prekrásne spomienky.

Druhá skupina detí sa zúčastnila tábora v Terchovej - Šípkovej. Organizátorom bol ženský klub SOROPTIMIST KLUB Žilina. Aj tu deti zažili veľa pekného a zaujímavého.


Najmenšie deti a ich mamičky navštívili množstvo záujímavých aktivít, ktoré obohatia kavalitu života naších obyvateľov.

mini ZOO v blízkej Oškerde.

Mali možnosť nielen pozorovať zvieratka, ale ich aj pohladkať. Sú to pre nich prvé stretnutia so zvieratkami. Okrem toho sa zahrali v zábavnom parku.

Toto leto sa na dvore zariadenia konajú

súťaže v starej fínskej hre s názvom Mőlkky. Je to vcelku veľmi zábavná hra, ktorá každého chytila. Novú hru do zariadenia priniesla kolegyňa psychologička Martinka a pomohol jej aj kolega Peter, ktorý vyrobil potrebné kolky.


Počas celých prázdnin sa klienti postupne striedajú na týždňových pobytoch v Multifunkčnom domčeku v obci Turie.

Tu majú priestor na aktivity, ktoré v Lúčiku v Žiline nie je možné realizovať. Najviac sa vždy tešia na kúpalisko vo Višňovom, deti sa môžu do sýtosti vyšantiť pri športových aktivitách na ihrisku, večer sa spieva pri táboráku alebo sa opekajú špekačky. Mamičky sa veľmi tešia na vychádzky do okolitej prírody, hlavne keď rastú huby.


Turistika pri Hlbokom vodopáde v Súľovských skalách týždňových pobytoch v Multifunkčnom domčeku v obci Turie.a návšteva na Kalvárii

nad obcou Hlboké nad Váhom.


ad