slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
بسم الله الرحمن الرحیم PowerPoint Presentation
Download Presentation
بسم الله الرحمن الرحیم

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 39

بسم الله الرحمن الرحیم - PowerPoint PPT Presentation


  • 130 Views
  • Uploaded on

بسم الله الرحمن الرحیم. موضوع تحقیق: مدیریت وکنترل افکار درس:مدیریت وکنترل پروژه. مقدمه.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'بسم الله الرحمن الرحیم' - bendek


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1
بسم الله الرحمن الرحیم

موضوع تحقیق: مدیریت وکنترل افکار

درس:مدیریت وکنترل پروژه

slide2
مقدمه

در این مقاله سعی شده ارتباط بین تاثیرمنفی پیام های پنهانی موجودرتصاویر و اصوات و انیمیشن ها بر انسان واستفاده غرب از پیام های فوق جهت مدیریت ذهن وافکارمردم بخصوص کودکان(آینده سازان جهان) با استناد بر موضوع شهادت آب مورد بررسی وتحلیل قرار گیرد .

slide3

محقق ژاپني با انتشار يافته‌هاي تحقيقات خود مدعي شد كه مولكول‌هاي آب نسبت به مفاهيم انساني تأثيرپذيرند.نظريه اين محقق ژاپني كه تاكنون از سوي مؤسسات علمي فيزيكي و زيست‌شناسي مورد تأييد قرار گرفته است، مبتني بر بررسي نمونه‌هاي فراواني از كريستال‌هاي منجمدشده آب و مقايسه آن با يكديگر است.

دكتر ماسارو ايموتو

Masaru imoto

slide4
چون آب اين رودخانه از ميان شهر ها مي گذرد وبدليل طيف غالب منفي آدم ها نماي مولكولي آب به اين شكل در آمده است.

رودخانه يودو

slide5

آب هايي كه تازه از دل كوه بيرون مي آيند بدليل اينكه در معرض افكار منفي قرار نگرفته اند نماي مولكولي خود را حفظ كرده اند.اين عكس دقيقا مربوط به زماني است كه چشمه از دل كوه بيرون مي آيد.

چشمه سانبو ائجي (رودخانه سانبو ائجي)

slide6

چشمه ساي چو (رودخانه ساي چو)

چشمه شيمانتو (رودخانه شيمانتو)

slide7
تاثير دعا:دكتر ايموتو از عده اي خواستند كه در كنار سد فوجي وارا بايستندودعا بخوانند وآب را قبل وبعد از دعا آزمايش كردند.

سد فوجي وارا

قبل از دعا

بعد از دعا

slide8

درياچه برزيل

دكتر ايموتو معتقد است كه خلوص نيت در دعا بسيار مهم است مانند داستان حضرت موسي زماني كه قومش براي بارش باران دعا مي كردند وبه موسي وحي شد كه در ميان شما گناهكاري است كه مانع از بارش باران مي شود

بعد از دعا

قبل از دعا

slide9
آب مصرفي بشدت بي قواره وزشت است. چون از ميان شهرها وروستا مي گذرد ومردم مملو از فكر منفي هستند.

آب لوله كشي شهر

slide10

ايموتو معتقد است كه دعا از راه دور هم موثر است . ايشان از 500 نفر از اساتید مسائل معنوي خواستند كه در روز معين ودر ساعت مشخصي براي ليوان آبي كه روي ميزشان گذاشته اند دعا كنند .تصوير مقابل مربوط به اين ليوان آب لوله كشي شهر بعد از دعا 500نفر از اين اساتيد مي باشد.

آب لوله كشي بعد از دعا

slide11

دعايي از بودا

كلمات دعاكننده سانسكريتي

slide12
آقاي ايموتو بر روي تاثير موسيقي روي آب هم كار كردند.براي آب موسيقي هاي مختلفي پخش مي كردند و واكنش مولكولي آب را بررسي مي كردند.

هوي متال

آهنگ پاستورال

بتهوون

slide13

آهنگ هوا براي

رديف جي

از باخ

موسيقي از

موزارت

آهنگي از

شوپن

slide14

موسیقی سنتي ژاپني

(كاواچي )

Goldberg Variations"

آهنگ

باخ

slide16

آب نه تنها از رفتار وافكار ما تاثير مي پذيرد بلكه نسبت به نوشته ها نيز واكنش نشان مي دهد .ايموتو با چسباندن برچسب هايي روي بطري ها ي آب واكنش آب را بررسي مي كرد

روي بطري نوشت: آدولف هيتلر

slide17

آب با برچسب “مادر “

برچسب “مادر ترزا”

slide18

فرشته

شيطان

روح

slide19

سلام

شادي

عشق زن وشوهر

slide20

ايموتو معتقد است كه اگر باآب با زبانهاي مختلف برخورد كنيم در مقابل همه كلمه هاي مثبت واكنش آب زيباودر مقابل همه كلمه هاي منفي واكنش آب زشت خواهد بود

متشكرم به زبان ژاپني

“هاري گاتو”

slide21

عشق و قدرداني

مرسي (فرانسوي)

Thanks&love

slide22

حالم را بهم مي زني، مي كشمت

خودت رو دوست داشته باش

slide23

در ايران هم خانم حميده بي طرف با طرح شهادت آبتوانست در جشنواره خوارزمي رتبه دوم را كسب نمايد.ايشان آزمايشات خود را روي ساير پديده ها نيز آزمايش نموده اند .

slide24

زيباترين شكلي كه آب از خود نشان داده است زماني است كه براي آنقرآن پخش شد . هم اكنون نيز محققين ايراني با همكاري موسسه ٍ،واكنش آبرادر مورد 99 اسم خداوند آزمايش مي كنند كه به طرح 99 شهرت دارد .

IHM

عكس فوق مربوط به بطري است كه روي آن يكي از اسامي خداوند نوشته شده است.

slide25
مي تواني انتخاب كني كه...؟!!!

حال كه

تا70% كره زمين را آب تشكيل مي دهد.

تا 60% وزن بدن انسان را آب تشكيل مي‌دهد.

تا 70% وزن ماهيچه‌هاي انسان را آب تشكيل مي‌دهد.

تا 80% خون انسان را آب تشكيل مي‌دهد.

و 90% ريه‌هاي انسان را آب تشكيل مي‌دهد.

slide26
حضرت علی (ع): القلب مصحف البصر

باتوجه به مطالب یاد شده اگر چشم چیزی راببیند و یا گوش انسان چیزی را بشنود هر چند آن را درک نکند به علت اینکه قسمت عمده بدن انسان ازآب است بر انسان تاثیر خواهد گذاشت .

حال با توجه به نکته فوق غرب پیام های پنهانی را در موسیقی و انیمیشن ها وارد کرده و به وسیله آن افکاری را در افراد تزریق میکند که در ادامه به بررسی آن میپردازیم.البته لازم به ذکر است که گیم های طراحی شده زیادی نیز حاوی چنین پیام هایی می باشد.

slide27
تصویر شماره 1

تصویری از آرم کوکا کولا و برگردان ان که لا محمد لا مکه میشود خودتان تاثیر روانی آن را با توجه به مطالب یاد شده مورد سنجش قرار دهید

slide28
تصویر شماره 2

خوب به این تصویر نگاه کنید

ایا متوجه نوشته میان گلها می شوید

slide29
تصویر شماره 3

دوباره عبارت فوق که در بیشتر انیمیشن ها از آن استفاده شده

slide33
تصویر شماره 7

یکی ازمعروف ترین و قدیمی ترین تصاویر که در خود پیام پنهانی دارد تصویر مقابل است که با برگرداندن و حذف سر ودستی که در آن جام هست تصویر دیگری حاصل خواهد شد که برای نمایش تصویری ان به اینترنت مراجعه نمایید.

slide34
تصویر شماره 8

كلمه

)Hate(

یعنی نفرت به صورتي نوشته شده كه معكوس آن

)Love(

.یعنی عشق خوانده مي‌شود

slide36
واما پیام های پنهان در موسیقی

در ادامه چند موسیقی پخش می شود که حاوی پیام های پنهانی است که اگر این موسیقی با نرم افزار بر گردانده شود مفاهیم جدید ضد دینی از ان برداشت می شود ،لازم به ذکر است در تحقیقات انجام شده محققان به این نتیجه رسیدند که نا خود اگاه انسان کاملا این پیام ها را درک کرده و در انسان تاثیرات خود را می گذارد.

در ادامه اصل و برگردان چند نمونه را می بینیم.

slide37

آقاي جيمز ويكاري (ames Vicary)را نخستين معرف پيام هاي پنهان يا ناخود آگاه در سینما دانسته اند. ايشان اهل ديترويت آمريكا بود و در سال 1940 از دانشگاه ميشگان فارغ التحصيل شد. اين مرد پديده خاصي را معرفي كرد كه البته شايد نمي‌دانست كاربرد آن كار او را به دادگاه خواهد كشاند. ويكاري در سال 1957 آزمايش معروفي را در يك سينما در شهر نيوجرسي انجام داد. چنان كه مي‌دانيم فيلم هاي سينمايي بر اساس پخش تعداد زيادي تصوير در هر ثانيه نمايش داده مي‌شوند. مغز ما تصاوير مجزا را تحليل كرده و فيلم به صورت پيوسته ديده مي‌شود. ويكاري در بين هر شانزده فريم يك تصوير قرار داد كه بر روي آنها نوشته شده بود Drink Coca Cola))) كوكاكولا بنوشيد) و يا Hungry? Eat popcorn))(گرسنه هستيد؟ پاپ‌كورن بخوريد)هر يك از اين تصاوير در هر بار به مدت سه هزارم ثانيه نمايش داده مي‌شدند. طبيعتا هيچ يك از تماشاگران متوجه وجود اين نوشته ها بر روي اسلايدهاي فيلم نشد، اما فروش كوكاكولا و پاپ‌كورن در بوفه سينما افزايش پيدا ‌كرد!! بعد ها گفته شد ويكاري درصد افزايش فروش را دستكاري كرده تا يافته خود را بزرگ تر جلوه دهد. اما به هرحال در تحقيقات آقاي ويكاري مشخص شد مغز و ذهن انسان توان دريافتن چنين مطالبي را كه ظاهرا در سطح ادراكي نبوده اند.

slide38

منبع 1:

www.masaru-emoto.netwww.hado.netwww.thank_water.netwww.adhikara.comwww.oloombateni.orgwww.wellnessqoods.comhttp://www.harfibarayegoftan.blogfa.comhttp://emdadgar.com http://hfboards.com

.

منبع 2: فيلم تكنيك هاي موفقيت

slide39

در پایا ن از تمامی عزیزانی که به مطالب ارائه شده توجه داشتند تشکر و قدردانی می نمایم