Уквітчуємо рідний край
Download
1 / 12

?????????? ?????? ???? - PowerPoint PPT Presentation


  • 179 Views
  • Uploaded on

Уквітчуємо рідний край. НВК “ Дичківська ЗОШ I-II ст. – ДНЗ “ Підготували: вчитель біології Суркова Л. М. і учні 9 класу. Пейзажна лірика поета М. Рильського розвиває високі естетичні смаки, вчить людину бути спостережливою, серцем і розумом сприймати природу:.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '?????????? ?????? ????' - azra


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
2650256

Уквітчуємо рідний край

НВК “ Дичківська ЗОШ I-II ст. – ДНЗ “

Підготували: вчитель біології Суркова Л. М. і учні 9 класу.


2650256

Пейзажна лірика поета М. Рильського розвиває високі естетичні смаки, вчить людину бути спостережливою, серцем і розумом сприймати природу:

В зелених лаврах, в синій світлотіні, у сяйві сонця й вишнях у цвіту,в огні троянд, у моря мерехтінніпобачить кожен може красоту.


2650256

Благоустрій та озеленення пришкільної ділянки відіграє важливу як санітарно-гігієнічну так і навчально-виховну роль. Ідея проекту полягає у створенні на пришкільній території доглянутого, естетично правильного оформленого ландшафтного дизайну ділянки, з подальшим використанням даної території для навчальної, дослідницької та екологічної діяльності.


2650256

Підготовчий етап: 1. Обговорення проекту з адміністрацією школи. 2. Збір інформації. Учні з ентузіазмом підхопили ідею ландшафтного дизайну. Опрацьовували матеріали з бібліотеки, з ресурсів інтернету. Збирали відомості про ландшафтний дизайн, про етапи його здійснення, науковий підхід. Збирали матеріали про рослини для дизайну, пропонували свої можливі варіанти.


2650256

Ландшафтний дизайн Підготовчий етап– озеленення, благоустрій ділянки з повністю продуманим рельєфом, зонуванням та ретельно підібраними рослинами.

Ландшафтні роботи – це комплекс всіх видів робіт, що включають благоустрій і озеленення, які проводяться з метою створення красивої і комфортної ділянки.

Ландшафтні роботи та ландшафтний дизайн активно вивчаються і обговорюються, проте незаперечним фактом є те, що одним з найважливіших аспектів ландшафтного дизайну є проектування.

Ландшафтне проектування – це те з чого починається проект, перший крок на шляху створення красивого саду, парку, квітника чи іншої території.

Сад, город, квітники, декоративні дерева, газон, дитяча площадка, альтанка – здебільшого хочеться мати все. Але ландшафтне проектування на малих ділянках передбачає золоту середину між бажаним та можливим. Якщо його розумно організувати, то матеріальних витрат та фізичних зусиль по його догляду потрібно не багато, тому він має бути продуманий до дрібниць, і зокрема мати свій неповторний, виразний стиль.

Існує загальноприйнята послідовність проведення робіт.

Втілення проекту в життя.


2650256

- Очищення ділянки від будівельного сміття

- Видалення відмираючих і хворіючих дерев.

- Пересадка або захист коштовних рослин.

- Організація рельєфу.

1. Підготовчі роботи.


2650256

Газон – це штучний будівельного сміттягрунтовий покрив , зроблений шляхом вирощування різних трав, переважно багаторічні види родини Тонконогові. Виростити гарний і здоровий газон – одна з найбільш важких і трудомістких робіт з озеленення території

Як правило, при підготовці площі під газон, не придають велике значення планеруванні грунту або взагалі відказуються від нього. Внаслідок це призводить до багатьох проблем і невдач.

2. Підготовка площі під газон.

3. Періодичне скошування газону.


2650256

Квітник – основний засіб для декоративного оформлення саду. Величезна кількість сортів квітів дає безмежні можливості робити красиві клумби і квітники найрізноманітніших форм і розмірів.

Красиві квітники і незвичайне оформлення клумб стане оригінальним рішенням в декоруванні саду на присадибній ділянці.

4. Розбиття квітників.


2650256

- Квіти наших клумб. В якості квіткового оформлення використовуються багаторічні, двохрічні і однорічні квіти.

5. Висадження і догляд за квітами.


2650256

- Відповідність кольорів та розміщення рослин по висоті. “Кольори діють на душу, вони можуть викликати почуття і збуджувати думки, які нас заспокоюють або хвилюють, засмучують або радують”, - писав в XVII ст. великий філософ Й. В. Гете у своєму тракті “ Навчання про колір”. Велике значення має робота з кольором при створенні квітників. В квітниках, створених на контрасті стає більш замітною форма квітки чи суцвіття, форма і колір пелюстків, а це робить квіти іще більш привабливими. Один із основних положень формування гармонійних як по кольору, так і по конфігурацій являється правильне розміщення складових по відношенню один до одного і до загального художнього задуму. Тому для цього необхідно враховувати такий фактор як висота рослин – відповідність розміщення рослин по висоті.


2650256

- Догляд за квітами: своєчасний полив, залежно від метеорологічних умов,обрізання сухих гілок, прибирання від бур’янів, розрихлюваннягрунту.


2650256

Як навчити дітей берегти природу? Я думаю, злитись з нею і думкою, і душею, і подихом, і працею. Відчути її красу, побачити її потребу, захотіти їй допомогти…

Яка довірливість наївна

У квітки кожної в очах!

Вони приходять в світ цей дивний

Щоб сонцем пахнуть і мовчать.

Вони, як діти, нелукаво

Дарують нам свою красу.

В мовчанні – їхнє вище право

Й, мені здається, їхня суть…

Але прислухайтеся на світанні,

Коли природа ожива, -

Вони розказують мовчанням

Багато більше, ніж слова!


ad