Norveç maçında 2-0 geriye düşmesine rağmen geriden gelerekmaçı 2-2 yapan ve altın bir 1 pua...
Download
1 / 5

presentation1-aytok - PowerPoint PPT Presentation


  • 220 Views
  • Uploaded on

Norveç maçında 2-0 geriye düşmesine rağmen geriden gelerekmaçı 2-2 yapan ve altın bir 1 puan kazanan milii takım TFF Başkanı Haluk Ulusoy tarafından pirimle ödüllendirildi.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'presentation1-aytok' - armando-jacobs


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Presentation1 aytok

Norveç maçında 2-0 geriye düşmesine rağmen geriden gelerekmaçı 2-2 yapan ve altın bir 1 puan kazanan milii takım TFF Başkanı Haluk Ulusoy tarafından pirimle ödüllendirildi.


Presentation1 aytok

Tamamını Türkiye dışında oynadığı 5 maçtan 13 puan çıkarma başarısını gösteren ay yıldızlılar, hak ettikleri ödülü bir hafta içinde alacak. Haluk Ulusoy, alınlarından öperek kutladığı millilere, "Bu paralar size helal olsun" dedi.


Presentation1 aytok

Rakamı siz söyleyin çıkarma başarısını gösteren ay yıldızlılar, hak ettikleri ödülü bir hafta içinde alacak. Haluk Ulusoy, alınlarından öperek kutladığı millilere, "Bu paralar size helal olsun" dedi.Norveç maçı sonrasında, federasyon yönetim kurulu üyeleri ile birlikte soyunma odasına inip futbolcuları alınlarından öperek kutlayan Ulusoy, daha sonra takıma hitaben bir konuşma yaptı. Kazandıkları başarılar nedeniyle millilere teşekkür eden Haluk Ulusoy, "Maçta 2-0 geride iken bile puan alacağımızdan emindim. Çünkü ben sizlere inanıyordum. Beklediğim gibi de oldu. İkinci yarıda size yakışan futbolu oynayıp, bir puanı aldınız. Federasyon olarak bu büyük başarınızı elbette karşılıksız bırakmayacağız. Sizi güzel bir primle ödüllendireceğiz. Rakamı siz söyleyin, biz verelim" dedi.


Presentation1 aytok

150 bin YTL olur mu? çıkarma başarısını gösteren ay yıldızlılar, hak ettikleri ödülü bir hafta içinde alacak. Haluk Ulusoy, alınlarından öperek kutladığı millilere, "Bu paralar size helal olsun" dedi.Bu sırada soyunma odasında bulunan Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Affan Keçeci, Metehan Berktaş, Ender Alkoçlar, Mustafa Urhan, Tahir Kıran, Şükrü Yazıcı, Mustafa Yazıcı ve Süheyl Önen de, "Başkan, doğru söylüyorsunuz. Bu çocuklara ne versek azdır" diyerek, Ulusoy’a destek verdiler. Milli futbolcular primin miktarı konusunda kendi aralarında fısıldaşırken, soyunma odasında tekrar Haluk Ulusoy’un sesi duyuldu. Futbol Federasyonu Başkanı, "5 maçta topladığınız 13 puana karşılık size 150’şer bin YTL vermeyi düşünüyorum, kabul mü?" dedi.


Presentation1 aytok

Kıran: "200 bin olsun" çıkarma başarısını gösteren ay yıldızlılar, hak ettikleri ödülü bir hafta içinde alacak. Haluk Ulusoy, alınlarından öperek kutladığı millilere, "Bu paralar size helal olsun" dedi.Futbolcular ve teknik heyet önerilen rakamdan son derece mutluydu. Fakat, federasyon yöneticisi Tahir Kıran, "Başkan bu para az. 200 bin yapalım" diyerek araya girdi. Diğer yöneticiler de Kıran’ın önerisine destek verince, Ulusoy, "Tamam o zaman. Anlaştık" dedi ve ardından şunları söyledi:"Hepinize 200’er bin YTL prim ananızın ak sütü gibi helal olsun diyorum. Her şeyin en iyisine layıksınız. Futbol Federasyonu olarak biz, bugüne dek başarılı olan herkese hak ettiği ödülü fazlasıyla verdik ve vermeye de devam edeceğiz. Siz yeter ki, böyle iyi sonuçlar almaya devam edin."Futbolcular, konuşmanın ardından Ulusoy’u alkışlayıp, "Büyük başkan" diye tezahürat yaparken, Ulusoy’un göz yaşlarına engel olamadığı görüldü.