slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
WWW.hwc_club.en101.CZ KOSMETIKA, DROGERIE, HWC CLUB KATALOG ČR POWER POINT PowerPoint Presentation
Download Presentation
WWW.hwc_club.en101.CZ KOSMETIKA, DROGERIE, HWC CLUB KATALOG ČR POWER POINT

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 11

WWW.hwc_club.en101.CZ KOSMETIKA, DROGERIE, HWC CLUB KATALOG ČR POWER POINT - PowerPoint PPT Presentation


 • 86 Views
 • Uploaded on

WWW.hwc_club.en101.CZ KOSMETIKA, DROGERIE, HWC CLUB KATALOG ČR POWER POINT Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás, prosím, kontaktovat .. nebo se přímo zaregistrujte do klubu . Proč si nenechat zaplatit za to, co celý život děláme zadarmo? Náš internetový obchod HWCSHOP

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'WWW.hwc_club.en101.CZ KOSMETIKA, DROGERIE, HWC CLUB KATALOG ČR POWER POINT' - anson


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

WWW.hwc_club.en101.CZ

 • KOSMETIKA, DROGERIE, HWC CLUB
 • KATALOG ČR POWER POINT
 • Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás, prosím, kontaktovat .. nebo se přímo zaregistrujte do klubu.Proč si nenechat zaplatit za to, co celý život děláme zadarmo?
 • Náš internetový obchod HWCSHOP
 • Vám nabízí možnost přivýdělku a to v klubu HWC. Můžete si u nás výrobky koupit, či se zařadit mezi spolupracovníky.
 • V tom případě nás při nákupu kontaktujte v poznámce pro příjemce.
 • HWC Club nabízí nejen širokou škálu kvalitních výrobků, pro které se budete po vyzkoušení stále vracet, ale i možnost spolupráce, přikteré se můžete seberealizovat.Členové klubu mohou plně využívat výhod celosvětově osvědčeného systému víceúrovňového marketingu, známého pod názvem MultiLevel Marketing (MLM).Kolik času chcete práci věnovat a jaký typ práce si zvolíte, záleží jen na vás. U nás si můžete vydělat potřebný příjem navíc, ale můžetese stát i finančně nezávislý. Někteří z vás se spokojí třeba jen s cenovým zvýhodněním širokého sortimentu výrobků, který je zaměřenýna zdraví, čistotu a krásu.
 • Co Vám nabízí členství v HWC Club?
 • - nakupovat výrobky z nabídky klubu se slevou a ušetřit nákupem za distribuční (nižší) ceny
 • - možnost výrobky prodávat na základě katalogu za zákaznické ceny a mít přímý zisk z prodeje
 • - výběr z široké nabídky vysoce kvalitních výrobků za výhodné ceny
 • - vysoká kvalita nabízených výrobků
 • - 100% garance výrobků
 • - podnikání bez nutnosti investic a rizika se zajímavým výdělkem
 • široká síť servisních míst po celé ČR, kde výrobky koupíte
 • Máte-li zájem stát se členem klubu a využívat jeho výhody anebo si pouze chcete koupit některé výrobky z naší nabídky,kontaktujte nás na tel : 725 613 496 , který vám poskytne veškerý servis. Nebo pište na saksa@centrum.cz
slide2

PŘEDSTAVUJEME DEKORATIVNÍ ŘADU KOSMETIKY GUI-GUI

HWC Club Vám přináší další novinky! Na našem trhu se úspěšně představily novinky„Codi Vitro“ - čistič sklokeramickýchdesek od oblíbeného výrobce Codina, „Tekutá mýdla s vůní ostružin a oříšků“ ze Španělska a „Osvěžovače dechu s příchutí Mojita“ zeSpojených států Nyní zařadil HWC Club do své nabídky celou řadu nových výrobků – „Řadu dekorativní kosmetiky GUI-GUI.“

HWC Club není jen klubem plným výhod. Je to také klub, který plní přání svých členů. Tentokrát plní četná přání, zejména jeho členek,kterým dekorativní kosmetika v jeho nabídce tolik chyběla. A jakou dekorativní kosmetiku vám HWC Club přináší?Dekorativní kosmetika GUI-GUI (čti gi-gi) představuje širokou linii výrobků pro pokrytí všech potřeb současné a moderní ženy. Výrobcenabízí tyto výrobky pod značkou GUI-GUI již 25 let a během celé této doby tato dekorativní kosmetika splňuje požadavky zákazníků zmnoha zemí. Všechny výrobky jsou vyráběny ve Španělsku a v Evropské Unii, na základě náročných norem těchto zemí, a jejich kvalitavysoce převyšuje kvalitu kopií dovážených z asijských zemí. Výrobky jsou prezentovány v široké řadě barev, které odpovídajímezinárodní poptávce podle současných kritérií módy. Podle požadavku trhů jsou tyto barvy pravidelně obnovovány podle poptávky.

Bezpečnost výrobků je jednou z priorit výrobce. Každým rokem věnuje výrobce rozsáhlé investice na pokusy za účelem ověření,že výrobky splňují maximální úroveň bezpečnosti, kvality a účinnosti. Kvalifikovanídermatologové, kteří vyhodnocují možná rizika podráždění pleti a alergie. Po těchto zkouškách, jsou výrobky uváděny na trh na základěstriktních norem Evropské Unie. Výrobky nejsou testovány testovány na zvířatech , výrobce používá při zkouškáchalternativních metod.Díky tomu všemu si kosmetika GUI-GUI otevřela snadno cestu na nové trhy, kde každý rok uspokojuje tisíce novýchzákazníků.

Dekorativní kosmetika GUI-GUI – v porovnání se světovými značkami – má vynikající poměr cena/kvalita, kterou je výrobceschopen dosáhnout díky inovačním systémům výroby a marketingové politice.V měsíci srpnu 2008 vám HWC Club přináší první skupinu nejžádanějších výrobků dekorativní kosmetiky v nejoblíbenější barevné škále a v dalších měsících naleznete v nabídce HWC Clubu další výrobky z široké nabídky dekorativní kosmetiky GUI-GUI.

Věříme, že si dekorativní kosmetiku GUI-GUI oblíbíte pro svou kvalitu a příznivou cenu a přivítáte ji v rodině úspěšných výrobků vašehoklubu – HWC club!

Tuto kosmetiku najde již nyní na http://hwcshop.en101.cza můžete si ji už nyní objednávat !!!

slide3

Toto zboží najdete v našem HWC SHOPU.

Můžete si začít objednávat! http://hwcshop.en101.cz

slide4

Toto zboží najdete v našem HWC SHOPU.

Můžete si začít objednávat! http://hwcshop.en101.cz

slide5

Toto zboží najdete v našem HWC SHOPU.

Můžete si začít objednávat! http://hwcshop.en101.cz

slide6

Toto zboží najdete v našem HWC SHOPU.

Můžete si začít objednávat! http://hwcshop.en101.cz

slide7

Toto zboží najdete v našem HWC SHOPU.

Můžete si začít objednávat! http://hwcshop.en101.cz

slide8

Toto zboží najdete v našem HWC SHOPU.

Můžete si začít objednávat! http://hwcshop.en101.cz

slide9

Toto zboží najdete v našem HWC SHOPU.

Můžete si začít objednávat! http://hwcshop.en101.cz

slide10

Toto zboží najdete v našem HWC SHOPU.

Můžete si začít objednávat! http://hwcshop.en101.cz

sta te se lenem klubu a nakupujte v robky s 25 slevou
Staňte se členem klubu a nakupujte výrobky s 25 % slevou !

Staňte se naším spolupracovníkem a využijte příležitost dalšího příjmu ! ŽÁDOST O ČLENSTVÍ V KLUBU - MOŽNOST NAKUPOVAT S 25 % SLEVOUPokud si chcete pouze objednat, kontaktujte mne prostřednictvím formuláře na stránce http://hwc_club.en101.cznebo na skype: sarahabamobil: 725 613 496FIRE_ICE_GEL.pdfZMENA-OPLNENI_UDAJU.pdfOBJEDNAVKOVY_LIST.pdfSMLOUVA_O_SPOLUPRACI.pdfPOTRAVNI_DOPLNKY.pdfCENIK_jaro-leto.pdfKATALOG_HWC_Club_jaro-leto.pdfPet_zlatych_pravidel_uspechu.ppsTrendy_v_podnikani.ppsTrvaly_prijem.ppsJak_si_vytvorit_trvaly_prijem.ppsHWC Club - Manual clena.dockatalog.pps2008-KATALOG-HWC-CLUB.pdf

PREMIUM_START.pdf