slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Vyhodnocení velké vánoční rodinné soutěže PowerPoint Presentation
Download Presentation
Vyhodnocení velké vánoční rodinné soutěže

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 5

Vyhodnocení velké vánoční rodinné soutěže - PowerPoint PPT Presentation


  • 109 Views
  • Uploaded on

Vyhodnocení velké vánoční rodinné soutěže Tak už jste se konečně dočkali! Po důkladném vyhodnocení všech zaslaných prací již známe výherce vánoční soutěže českého Ježíška – České děti čtou s Ježíškem.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Vyhodnocení velké vánoční rodinné soutěže' - anson


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide2

Vyhodnocení velké vánoční rodinné soutěže

Tak už jste se konečně dočkali! Po důkladném vyhodnocení všech zaslaných prací již známe výherce vánoční soutěže českého Ježíška – České děti čtou s Ježíškem.

Do soutěže jste zaslali bezmála 12 500 velmi krásných prací, avšak těch nejlepších mohlo být pouze dvacet. Rozhodování to bylo opět těžké, ale s čistým svědomím můžeme říci, že se naše porota rozhodla velmi spravedlivě.

Výhercům gratulujeme a těm, kteří nevyhráli i tak děkujeme za jejich krásné příspěvky.

Všichni se opět můžeme setkat tradičně v říjnu, kdy vyhlásíme novou soutěž – Bezpečně s českým Ježíškem. Tentokrát se budeme ptát, jak se bezpečně chovat v silničním provozu, takže se už teď můžete pilně připravovat.

V říjnu nashledanou, Váš Český Ježíšek

Výherní škola:

ZŠ Slezká - 4.A, Český Těšín

Tato třída nalepila všechny své práce na 7, 15 m dlouhé plátno.

slide3

Tahle akce - soutěž, je populární v celé České republice a zúčastnilo se jí více jak 520 škol. Jenom naše třída vyhrála - "my, 4.A ZŠ Slezská v Českém Těšíně." Vyhráli jsme plyšové kamarády - Hvězdulka, Ježíšek a Natopírek Pírek, také jsme získali sadu fixů, vystřihovánky, loutkové divadlo apod. Soutěž je o tom, že dostanete dotazník a také musíte namalovat svou oblíbenou pohádku a postavu. Soutěž je super.

Katarina

slide4

Paní učitelka nám řekla o vánoční soutěži : České děti čtou s Ježíškem. A protože všichni rádi soutěžíme, do této akce jsme se zapojili již podruhé. Měli jsme za úkol nakreslit svoji oblíbenou postavu z knížky, kterou máme rádi. Každý maloval něco jiného, já jsem namalovala Ferdu mravence :-). Tyto obrázky jsme nalepili vedle sebe na dlouhé plátno. Na začátku byl krásný sněhulák s nápisem naší školy. Této soutěže se zúčastnilo 520 škol a naše třída nakonec soutěž vyhrála. Dostali jsme od Ježíška krásné dárky. Všichni jsme z toho měli obrovskou radost. Huráááááá.

Lucka

slide5

My, 4.A, jsme se zúčastnili soutěže České děti čtou s Ježíškem. Každý musel nakreslit dva obrázky a křížkem zaškrtnout oblíbené knihy, které má rád. Například: dobrodružné, sportovní, apod.Všechny obrázky jsme nalepili na plátno a pod obrázek jsme se podepsali bílým voskem. Ceny nám předala osobně paní ředitelka školy. Měli jsme obrovskou radost z výhry!!!

Filip