kozoroh n.
Download
Skip this Video
Download Presentation
Kozoroh

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 12

Kozoroh - PowerPoint PPT Presentation


  • 174 Views
  • Uploaded on

22.12. – 20.1. Kozoroh. Pro ženy: Žena, co zrodila se na Kozoroha je samá ruka, samá noha když ruku v klín jí vložíte a do trávy ji složíte rukama nohama Vás svírá, a jako pavouk mouchu pomalu Vás sžírá.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Kozoroh' - andrew


Download Now An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
kozoroh

22.12. – 20.1.

Kozoroh

Pro ženy:Žena, co zrodila se na Kozorohaje samá ruka, samá nohakdyž ruku v klín jí vložítea do trávy ji složíterukama nohama Vás svírá,a jako pavouk mouchu pomalu Vás sžírá.

Pro muže:Kdo zrozen je na Kozorožce,miluje ženy na tenké nožce,velice rád s nimi pobýváa s úspěchem jejich pevnost dobývá.A ženy ty všechny na něho čekajía dobývat se rády nechají.

slide2

21.1. – 18.2.

Vodnář

Pro ženy:Kdo jí dal smutek do tváře,té, co zrodila se ve znamení Vodnáře ?Proč je asi tolik smutná,když jí ta láska lidská tolik chutná ?Snad je jí dokonce i putnaže je ta láska strašně smutná.

Pro muže :Muž zrozený ve znamení Vodnáře,ten toho u žen málo dokáže.Nemiluje dobře, nezpívá,nejraději hledí někam do piva.Ten vodu snad má místo krve rudé,proto překáží jen ženám všude.

slide3

Ryby

19.2. – 20.3.

Pro ženy:Ta, zrozená ve znamení Ryby,ta se snad mužům nejvíc líbí.Proto, že bez ocasu nežijea když s ním mrskneš, hned ožijeJe to fajn ženská, i když trošku mrška,co ráda ocasama mrská.

Pro muže :Kdo narodil se ve znamení Ryb,je čistý, není na něm chyb.Má bystrý zrak a ocas mrštný stáleco víc si přát, pro pána krále ?A není to snad ani škoda,že láká ho i cizí voda.

beran

Beran

21.3. – 20.4.

Pro ženy:Ve znamení Skopce narozená žena,před muži ráda chodí obnažena.Má hezkou postavu, oči jako pomněnky.Dívá se ráda do vín, do sklenky.Miluje něžně a každý dena láska její je jak sen.

Pro muže :Muž zrozený ve znamení Skopce,ten prudký bývá u poklopce.Ženy se po něm a pro něho souží,po něm touží doma i za velkou louží.Je krásný, urostlý a lásky znalýa hlavně dámy – vytrvalý.

slide5

Býk

21.4. – 20.5.

Pro ženy:

Žena, co zrozená je na Býka,má ráda změnu a romantika.Miluje se bez přestání,od večera do doby ranní.Zprvu jen oči zavírá a mlčí,pak ale kouše jak štěně vlčí.

Pro muže :Muž narozený ve znamení Býka,je samý sex a erotika.Je mu jedno ta a nebo ta,spíš však ho svede ta kozatá.Při milování neslyší a nevidía proto se snadno ošidí.

bl enci

Blíženci

21.5. – 21.6.

Pro ženy:Žena jež na Blížence zrodí se,ta do postele dobře hodí se.Je milá a strašně ráda líže,když přivineš ji k sobě blíže,a odložíš-li svoje gatě,i nožky na výložky dá tě.

Pro muže :Ve znamení Blíženců muž zrozený,je něžný, milý, hodný na ženy.Hrubost tu zahodil do košea je vždycky plný rozkoše.K ženám se tak rád tulívá,jen vytrvalý nebývá.

slide7

Rak

22.6. – 22.7.

Pro ženy:Ta, cov Raku zrozená,k prchlivé lásce stvořená.Jednou je tu a jednou tam,a já na to hlavu dám,že jistě některou neděli,měl jsem ji také v posteli.

Pro muže :Chlap jenž narodil se ve znamení Raka,ten pomiluje a pak vezme draka.Je přelétavý jako pták,pořád mu jede někam vlak.Věřte, že tomu bývá tak,je to holt prostě darebák.

slide8

Lev

23.7. – 23.8.

Pro ženy:Však žena zrozená u Lva,ta by Vám mohla lehce urvat,to čím se tolik chlubítea čím se tak rádi pyšníte.Taková žena je prostě lvicea to si vtlučte do palice.

Pro muže :Ve znamení Lva kdo zrozen jest,je samá sláva, samá čest.U jedné navždy zůstane,i když snad milovat ji přestane.On prostě není na děvčátka,on blbeček je trošku - zkrátka.

panna

Panna

24.8. – 23.9.

Pro ženy:Žena, co zrozená je ve znamení Panny,ta miluje středního věku pány.Co v lásce vydrží a lásku znají,a problémy už nemívají.Taková panna je pannou pana mívá nejkrásnější chrám.

Pro muže :Muž, co narodí se ve znamení Panny,ten může jít na všechny strany.A všude potká ho jen milování,mají ho rády děvčata i paní.Prostě má lásky všude plný raneca tak se z něho stává kanec.

slide10

Váhy

24.9. – 23.10.

Pro ženy:Ta žena zrozená ve znamení Váhy,podlehne mužským svodům záhy.Když ukáže se jí hned nahý,tu šeptá hned „ Můj drahý“Ta žena miluje jak váhy jdou,jednou je dole, jednou nad Tebou.

Pro muže :Muž, jež narodí se ve znamení Vah,rád by si také občas sáh.Jenže on je příliš váhavý,a to děvčata nebaví.Takový chlap je jako pes,mlsný a na každou by vlez.

slide11

Štír

24.10. – 22.11.

Pro ženy:Ve Štíru narozená ženská,ta bývá vždycky sakramentská.Ta drží se Vás v posteli,ať smělý jste či nesmělý,a pustí vás až pozdě k ránu,když máte pořádnou ránu.

Pro muže :Muž zrozený ve Štíra znamení,má koule tvrdé jako kamení.Pohlaví tak silné jako slon,kam přijde, hned je po něm shon.Každá hned k němu spěchá,ta hodná i ta mrcha.

st elec

Střelec

23.11. – 21.12.

Pro ženy:Ženy, co narodí se ve znamení Střelce,každého mají za vetřelce.Kdo pohladit by je chtěl v klínu,tu její krásnou rozmarýnu.Tu prosím hlaďte vždy od shora,jinak vás kopne –potvora.

Pro muže :Ve znamení Střelce muž který se narodí,rád se ženami chodí a rád děti plodí.Má přesnou trefu, přesně do středu,ať zezadu už nebo zepředu.A ženy rády nastaví mu cíl,přejí si, aby dlouho žil.