1 / 18

“ Videvik”

“ Videvik”. Stephenie Meyer. Sisukokkuvõte. Bella kolib Forksi isa juurde, kus ta kohtub Edwardiga ja Edward päästab Bellat korduvalt jamadest ning nad saavad rohkem kui sõpradeks. Tuleb ka välja, et Edward on vampiir. Armunute teele tuleb ükslugu takistusi. Isabella Marie Swan.

alec
Download Presentation

“ Videvik”

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. Content is provided to you AS IS for your information and personal use only. Download presentation by click this link. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server. During download, if you can't get a presentation, the file might be deleted by the publisher.

E N D

Presentation Transcript


 1. “Videvik” Stephenie Meyer

 2. Sisukokkuvõte Bella kolib Forksi isa juurde, kus ta kohtub Edwardiga ja Edward päästab Bellat korduvalt jamadest ning nad saavad rohkem kui sõpradeks. Tuleb ka välja, et Edward on vampiir. Armunute teele tuleb ükslugu takistusi.

 3. Isabella Marie Swan Isabellale meeldib rohkem, kui teda kutsutakse Bellaks. Tal on pruunikad juuksed ja pruunid silmad. Tema lemmikvärv muutub iga päev.

 4. Edward Cullen Edward on vampiir ,kes on sündinud 1901. aastal Chicagos. Teda muudeti, kui ta oli 17. Tema erivõimeks on lugeda teiste mõtteid.

 5. Jacob Black Jacob on Swanide perekonna vana sõber. Bella kasutab teda, et saada informatsiooni Edwardist.

 6. Alice Cullen Alice on Esme ja Carlisle adopteeritud tütar. Ka tema on vampiir. Tema erivõimeks on näha tulevikku.

 7. Esme Cullen Esme on vampiir. Carlisle muutis ta vampiiriks siis, kui Esme kaljult alla hüppas. Ka temal on erivõime, see võime on emalik hoolitsus.

 8. Rosalie Hale Rosalie on vampiir. Ta on Esme ja Carlisle adopteeritud tütar. Tema erivõimeks on otsusekindlus, aga seda võib nimetada ka jäärapäisuseks.

 9. Emmet Cullen Emmett on vampiir, kelle erivõimeks on tema tugevus. Ka tema on Sme ja Carlisle adopteeritud poeg.

 10. Jasper Hale Ka Jasper on vampiir. Tema erivõime on mängida teiste emotsoonidega. Tema adopteerisid Esme ja Carlisle viimasena.

 11. Carlisle Cullen Carlisle on Cullenitest kõige vanem vampiir. Tema erivõimeks on võrratu kaastunne.

 12. James James on ka vampiir, kes on ülihea jäljekütt. Tal on oma grupp. Sinna kuuluvad Victoria ja Laurent. James ja tema sõbrad on Cullenite vaenlased.

 13. Victoria Victoria on vampiir, kes on koos Jamesiga. Victoria erivõimeks on tulla igasugusest olukorrast puhtalt välja.

 14. Laurent Laurent on vampiir. Ka tema kuulub Jamesi gruppi. Temal erivõimeid ei ole, see tähendab, et ta on täiesti tavaline vampiir.

 15. Suhted Sõprus (Jacob ja Bella, Alice ja Bella, Emmett ja Bella, Jasper ja Bella, Carlisle ja Blla, Mike ja Bella, Jessica ja Bella, Eric ja Bella, Angela ja Bella.) Viha (james ja Cullenid, Victoria ja Cullenid, Bella ja Rosalie) Armastus (Edward ja Bella, Esme ja Carlisle, Alice ja Jasper, Emmet ja Rosalie)

 16. Probleeme • Bella satub alatasa jamadesse • Kohtumine Jamesi ja tema sõpradega. • Rosalie ei ole Bellaga just kõige sõbralikum • Billy jaoks on see probleem, et Edward on vampiir

 17. Minu arvamus raamatust Minule meeldib “Videvik” väga, sest raamat oli sündmusterohke ja põnev, nagu peabki olema

 18. Tänan! Piret Oja Varstu KK VI kl

More Related