evran mersin i kendiniz tan t yorsunuz n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Evran Mersin'i kendiniz tanıtıyorsunuz PowerPoint Presentation
Download Presentation
Evran Mersin'i kendiniz tanıtıyorsunuz

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 5

Evran Mersin'i kendiniz tanıtıyorsunuz - PowerPoint PPT Presentation


  • 13 Views
  • Uploaded on

Evde yaşayan vatandaşları köleliğe kurtarma yolunda eğitiyorlar ve bu hayvanlarla etkileşimden geçiyor diyor Evran Mersin. hakkında daha fazla bilgi için Evran Mersin http://evranmersin.tumblr.com/.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Evran Mersin'i kendiniz tanıtıyorsunuz' - EwranMersin


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
evran mersin i kendiniz tan t yorsunuz 1
EvranMersin'ikendiniztanıtıyorsunuz
  • Yardımsever, gezginEvran Mersin doğarveParis'tebüyür. YoğunçalışmanınyanısıraGüneydoğuAsya'yayaptığıyolculuğunadevamediyordu. Kamboçya'dakifiletoüzerindegönüllüolmaktan, TaylandveVietnam'dakienuzakköylerikeşfetmektenbüyükbirmacerayaşandı. Bu yolculuğaçıkmakiçinonunlabirlikteokumayadevamedin.
  • BenimadımEvran Mersin. Fransa'dasatışişleriyapıyorumveşimdiParis'teyaşıyorum. Hayattaenbüyükzevkimseyahatvedünyayıkeşfetmektir. Yenikültürlereaçıktutmaya, bireyselolarakbüyümeyevegelişmeyeyardımcıoldu.
fransa da di erleri in lham al n evran mersin
Fransa'daDiğerleriİçinİlhamAlın - Evran Mersin
  • SahipolduğumşeyiçinAllah'aminnettarkalmamı, dahaazşikayetetmemiziveyabancılarlabaşaçıkmamıhatırlatmakiçinbirhatırlatmadır. Stoklarıgereksizyereilerigötürmekvesorunlarımızıngerçekteolduğundandahafazlaolduğunudüşünmekkolaydır.
  • Günlükyoğunluktankurtulduğunuzdaoradabüyükbirdünyaolduğunuvehepsininsizinleilgiliolmadığınıdüşünüyoruz. EvranMersin'denaz da olsasorunlarımızındahaazolduğunuhissettiğinizibiliyoruzveanlıyoruz.
  • Şirketayrıcasatışlarımıyönettive son dakikadaçalıştıktansonrabir ay süreyletatilyaptık. Yalnızseyahatederken, Evran Mersin de bütünişyoğunluğunubirmeydanokumaolarakgördü.
fransa da ocuklar in yard m evran mersin
Fransa'daÇocuklarİçinYardım - Evran Mersin
  • Bu benimiçinmükemmelbirfırsatgibigörünüyordu. Kendimyapmaktangururduyuyorumveenazbirkeredahadiğerinsanlaraöneriyorum. Hayatımın o dönemindesahipolduğumherkeseminnettarım.
  • Evran Mersin, seyahatetmeveseyahatetmeimkânınındünyada ne kadarlüksolduğunufarkederveyolculuğumunbirparçasınıinsanlığasunmakistediğimifarkederim. Sadecebugeziiçinbirsebepbulmakvebütünbirseyahatkitabıokumakiçinbirhaftavardı. İşte o zaman Kamboçya'da Tall Mountain projesinibuldum.
  • Vatandaşlarıesarettenkurtarmayavebuhayvanlarlaetkileşimegeçmeyedoğruyoldaeğitiyorlar. Evran Mersin birliktegönüllüolarakçalışmakistediğimprogramıbulduğunda, odaknoktamınGüneydoğuAsyaolduğunakararverdim.
bizimle ileti ime ge in
Bizimleiletişimegeçin

E-posta:- evranmersin@gmail.com

hakkındadahafazlabilgiiçinEvranMersin

https://evranmersin.blogspot.com/

https://evranmersin.wordpress.com/