Pažadinkite aušrą
Download
1 / 15

Pažadinkite aušrą - PowerPoint PPT Presentation


  • 128 Views
  • Uploaded on

Pažadinkite aušrą. Pažadinkite aušrą pasauliui: tepražysta žemė Ramybės giesme... tesulapoja širdyje Meilė... tesuskamba danguje džiaugsmo šūksniai... Jis su mumis! Aleliuja!. Pažadinkite pasauliui aušrą : ši diena Viešpaties duota ….

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Pažadinkite aušrą' - yitta


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Pažadinkite aušrą

pasauliui:

tepražysta žemė

Ramybės giesme...

tesulapoja širdyje Meilė...

tesuskamba danguje

džiaugsmo šūksniai...

Jis su mumis! Aleliuja!


Pažadinkite pasauliui aušrą: ši diena Viešpaties duota…Jo galybė sutraukė grandines, Jo gyvybė apiplėšė mirtį, Jo meilė nepralenkiama...Jis su mumis…


mirtį, Jo meilė nepralenkiama...ir Jis su mumis! Aleliuja!Ženkite žingsnį, ir jums atsivers kelias: Jis eina per jūras, prieš Jį pražysta žemė, Jo veidas spinduliuoja… Jis su mumis…


Nuostabi žinia degina jums širdį: ši diena Viešpaties duota. Jo puota – tai Naujoji Sandora, Jo Dvasia – džiaugsmas ir viltis, Jo Vardas - Šventė… Jis su mumis!


Prisikėlė iš mirties Dievo Sūnus, mūsų brolis, pakilo kaip laisvas Nugalėtojas. Jis mūsų gyvenimą panardino į savąjį, kad pripildytų jį savo šviesos.


Tamsoje Jį buvo užliejusios siaubingos kančios ir mirties krikšto bangos, o dabar iš Jo kančios gelmių virš mūsų teka Prisikėlimo aušra.


Baigėsi nuostabi istorija: pirmasis karalystės Sūnus Kristus jau gyvena pas Dievą; bet Jo, Pirmagimio Sūnaus, nuolankus ir slaptas gyvenimas dabar prasideda iš naujo kiekviename žmoguje.


Neieškokime Jo pėdsakų kažkur šalia savo gyvenimo, nes Jis keliauja mūsų keliais. O po mirties rasime jį belaukiantį mūsų kitame krante.


Prisikėlusio Kristaus Ramybė Jis keliauja mūsų keliais. O po mirties rasime jį belaukiantį mūsų kitame krante

per tikėjimą tegyvena

jūsų širdyse!


Te Jis keliauja mūsų keliais. O po mirties rasime jį belaukiantį mūsų kitame krantekstai: (Velykų liturginė giesmė Pažadinkite aušrą); “ Prisikėlė iš mirties” (Prancūzų cistersų himnas).

Parengė: Monache Benedettine S.Margherita Fabriano

Floridapps