Slide1 l.jpg
Sponsored Links
This presentation is the property of its rightful owner.
1 / 18

EN BÜYÜK BAŞÖĞRETMENİN ŞAHSINDA TÜM ÖĞRETMENLERE İTHAF EDİLMİŞTİR PowerPoint PPT Presentation


  • 134 Views
  • Uploaded on
  • Presentation posted in: General

EN BÜYÜK BAŞÖĞRETMENİN ŞAHSINDA TÜM ÖĞRETMENLERE İTHAF EDİLMİŞTİR. Söz ve Müzik : Öğrt. AYSEL CİHAN KARAMAN Slayt-tasarım : ALİ KARAMAN. SEVGİLİ ÖĞRETMENLER.

Download Presentation

EN BÜYÜK BAŞÖĞRETMENİN ŞAHSINDA TÜM ÖĞRETMENLERE İTHAF EDİLMİŞTİR

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Presentation Transcript


EN BÜYÜK BAŞÖĞRETMENİN ŞAHSINDATÜM ÖĞRETMENLERE İTHAF EDİLMİŞTİR

Söz ve Müzik : Öğrt. AYSEL CİHAN KARAMAN

Slayt-tasarım : ALİ KARAMAN


SEVGİLİ ÖĞRETMENLER

CUMHURİYET FİKREN İLMEN BEDENEN KUVVETLİ VE YÜKSEK SECİYELİ MUHAFIZLAR İSTER.YENİ NESLİ BU NİTELİK VE KAABİLİYETTE YETİŞTİRMEK SİZİ ELİNİZDEDİR.

ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

24 kasım 2008


MİLLETLERİ KURTARANLAR YALNIZ VE ANCAK ÖĞRETMENLERDİR. ÖĞRETMENDEN EĞİTİCİDEN MAHRUM BİR MİLLET HENÜZ MİLLET NAMINI ALMAK YETENEĞİNİ ELDE EDEMEMİŞTİR. ONA BASİT BİR KÜTLE DENİR, MİLLET DENMEZ.


ÖĞRETMENLER; YENİ NESLİ, CUMHURİYETİN FEDAKÂR ÖĞRETMEN VE EĞİTİMCİLERİNİ SİZLER YETİŞTİRECEKSİNİZ VE YENİ NESİL,SİZİN ESERİNİZ OLACAKTIR.


CUMHURİYET SİZDEN "FİKRİ HÜR VİCDANI HÜR İRFANI HÜR" NESİLLER İSTER. SİZİN BAŞARINIZ CUMHURİYETİN BAŞARISI OLACAKTIR. 


YENİ KUŞAK EN BÜYÜK CUMHURİYETÇİLİK DERSİNİ BU GÜNKÜ ÖĞRETMENLER TOPLULUĞUNDAN VE ONLARIN YETİŞTİRECEKLERİ ÖĞRETMENLERDEN ALACAKTIR


ULUSLARI KURTARANLAR YALNIZ VEANCAK ÖĞRETMENLERDİR DÜNYANIN HER TARAFINDA ÖĞRETMENLER İNSAN TOPLULUĞUNUN EN FEDAKAR VE SAYGIDEĞER UNSURLARIDIR


ÖĞRETMENLER! ERKEK VE KIZ ÇOCUKLARIMIZIN AYNI SURETLE BÜTÜN TAHSİL DERECELERİNDEKİ TALİM VE TERBİYELERİNİN PRATİK OLMASI MÜHİMDİR. ÜLKE ÇOCUĞU HER ÖĞRENİM AŞAMASINDA EKONOMİK YAŞAMDA VERİMLİ ETKİLİ VE BAŞARILI OLACAK SURETTE DONATILMALIDIR.


YENİ KUŞAK;EN BÜYÜK CUMHURİYETCİLİK DERSİNİ BUGÜNKÜ ÖGRETMENLER TOPLULUĞUNDAN VE ONLARIN YETİŞTİRECEKLERİÖĞRETMENLERDEN ALACAKTIR.


ULUSA GİDECEĞİ YOLU GÖSTERİRKEN DÜNYANIN HER TÜRLÜ İLMİNDEN KEŞİFLERİNDEN GELİŞMELERİNDEN YARARLANALIM AMA UNUTMAYALIM Kİ ASIL TEMELİ KENDİ İÇİMİZDEN ÇIKARMAK ZORUNDAYIZ.


ÖĞRETMENLER HER FIRSATTAN İSTİFADE EDEREK HALKA KOŞMALI, HALK İLE BERABER OLMALI VE HALK, ÖĞRETMENİN ÇOCUĞA YALNIZ ALFABE OKUTUR BİR VARLIKTAN İBARET OLMAYACAĞINI ANLAMALIDIR.


DÜNYANIN HER TARAFINDA ÖĞRETMENLER İNSAN TOPLULUĞUNUN EN ÖZVERİLİ VE SAYGIDEĞER UNSURLARIDIR


ÖĞRENCİ NE YAŞTA VE SINIFTA OLURSA OLSUN ONLARA GELECEĞİN BÜYÜKLERİ GÖZÜYLE BAKACAK VE ÖYLE DAVRANACAKSIN


OKULLARDA ÖĞRETİM VAZİFESİNİN GÜVENİLEBİLİR ELLERE TESLİMİNİ, ÜLKE ÇOCUĞUNUN O GÖREVİ KENDİNE HEM BİR MESLEKHEM BİR ÜLKÜ SAYACAK ÜSTÜN VE SAYGI DEĞER ÖĞRETMENLER TARAFINDAN YETİŞTİRİLMESİNİ SAĞLAMAK İÇİN, ÖĞRETMENLİK DİĞER SERBEST VE YÜKSEK MESLEKLER GİBİ AŞAMA AŞAMA İLERLEMEYE VE HER HALDE ZENGİNLİK SAĞLAMAYA UYGUN BİR MESLEK HALİNE GETİRİLMELİDİR


EN MESUT OLANLAR HİZMETLERİNİN BÜTÜN NESİLLERCE MEÇHUL KALMASINI TERCİH EDECEK KARAKTERDE BULUNANLARDIR


CUMHURİYET EĞİTİMİNE EMEK VERMİŞ VE VERMEYE DEVAM EDEN TÜM ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLİYOR VE ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ

ali.karaman1967@hotmail.com


  • Login