Interspa
Download
1 / 6

Wellness - PowerPoint PPT Presentation


  • 235 Views
  • Uploaded on

predstavenie Interspa sro

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Wellness' - wellnesspobyty


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Interspa l.jpg

INTERSPA

Predstavenie cestovnej agentúry


Predstavenie l.jpg

Cestovná agentúra InterSpa, s.r.o. vznikla v roku 2008, aby zjednodušila prístup ku kúpeľným a relaxačným pobytom pre slovenskú ale aj zahraničnú verejnosť.

Predstavenie


Slide3 l.jpg

Cieľom spoločnosti je vytvoriť čo možno najširšiu ponuku kúpeľov, wellness centier, liečebných a relaxačných pobytov, ktorá umožní klientom jednoduchší, prehľadnejší a výhodnejší výber.

Cieľ


Hist ria l.jpg

Relax portál ponuku kúpeľov, www.interspa.skzaložili dvaja spolumajitelia s dlhoročnými obchodnými skúsenosťami v prostredí Internetu ako aj v klasickej obchodnej činnosti a styku s klientom. Zároveň spolupracujeme s kvalifikovanými poradcami a externými spolupracovníkmi, takže sme schopní pokryť pomerne širokú škálu služieb, či už sa jedná o wellness pobyty, víkendové pobyty, romantické pobyty a ďalšie.

História


Management l.jpg

Management ponuku kúpeľov, cestovnej agentúry InterSpa, s.r.o. je členom "TheSpaBuzz. Je to nezávislá skupina profesionálov v oblasti kúpeľníctva a wellness, ktorá vznikla v USA s cieľom, zdieľania nových trendov a informácii v oblasti kupeľníctva, zdravého životného štýlu. A tiež nadväzovanie nových kontaktov medzi profesionálmi. Účasť managementuInterSpas.r.o na aktivitách tejto skupiny Vám garantuje maximálnu kvalitu ponúkaných služieb.

Management


Kontakt l.jpg

V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok k našim službám alebo námetoch na zlepšenie, nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt


ad