Andulka
Download
Sponsored Links
This presentation is the property of its rightful owner.
1 / 5

Andulka PowerPoint PPT Presentation


  • 115 Views
  • Uploaded on
  • Presentation posted in: General

Andulka. Život ve volné přírodě. Andulky žijí v hejnech sčítající se o 20 až 30 jedinců.Ve volné přírodě mají andulky partnera na celý život.Za den můžou naletět několik kilometrů,kvůli vodě.Andulky hnízdí v dutinách stromů a to za období deštů,kvůli hojnosti potravy. Andulka v zajetí.

Download Presentation

Andulka

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Presentation Transcript


Andulka

Andulka


Ivot ve voln p rod

Život ve volné přírodě

Andulky žijí v hejnech sčítající se o 20 až 30 jedinců.Ve volné přírodě mají andulky partnera na celý život.Za den můžou naletět několik kilometrů,kvůlivodě.Andulky hnízdí v dutinách stromů a to za období deštů,kvůli hojnosti potravy.


Andulka v zajet

Andulka v zajetí

  • V dnešní době patří andulky mezi nejmilejší chovné ptáky v zajetí.Díky své mile povaze.Některé andulky se můžou naučit mluvit,ale když je jenom jedna,ale když je jenom jedna tak se může trápit pokud na ni nemáte čas.


Rozmno ov n

Rozmnožování

  • Andulky se můžou rozmnožovat max.3do roka,pak se musí odebrat hnízdní budky velikost 15.15.Andulka se páří tak že ovine samičku svými křídly.


Posledn informace

Poslední informace

  • Tyto obráky jsem přijímala z google obrázky.


  • Login