VOJENSKÁ  ŠKOLA
Download
1 / 78

Hlavný vchod - PowerPoint PPT Presentation


  • 105 Views
  • Uploaded on

VOJENSKÁ ŠKOLA. JANA ŽIŽKU. Z TROCNOVA. BRATISLAVA. Hlavný vchod. Vítam Vás a pozývam na prehliadku školy v ktorej sme prežili časť detstva. Na prezentáciu som použil materiály z nášho stretnutia a Vaše archívne fotá. J.DZ. LAFRANCONI. INTERIER. Dozorné orgány.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Hlavný vchod' - tori


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

VOJENSKÁ ŠKOLA

JANA ŽIŽKU

Z TROCNOVA

BRATISLAVA

Hlavný vchod


Vítam Vás a pozývam na prehliadku školy v ktorej sme prežili časť detstva. Na prezentáciu som použil materiály z nášho stretnutia a Vaše archívne fotá. J.DZ.

LAFRANCONI

INTERIER


Dozorné orgány sme prežili časť detstva. Na prezentáciu som použil materiály z nášho stretnutia a Vaše archívne fotá. J.DZ.


Vitríny športových úspechov sme prežili časť detstva. Na prezentáciu som použil materiály z nášho stretnutia a Vaše archívne fotá. J.DZ.


K hlavnému schodisku sme prežili časť detstva. Na prezentáciu som použil materiály z nášho stretnutia a Vaše archívne fotá. J.DZ.


História ale nie naša sme prežili časť detstva. Na prezentáciu som použil materiály z nášho stretnutia a Vaše archívne fotá. J.DZ.


Do jedálne sme prežili časť detstva. Na prezentáciu som použil materiály z nášho stretnutia a Vaše archívne fotá. J.DZ.


Velenie školy sme prežili časť detstva. Na prezentáciu som použil materiály z nášho stretnutia a Vaše archívne fotá. J.DZ.


Vstupná hala sme prežili časť detstva. Na prezentáciu som použil materiály z nášho stretnutia a Vaše archívne fotá. J.DZ.


Kancelárie sme prežili časť detstva. Na prezentáciu som použil materiály z nášho stretnutia a Vaše archívne fotá. J.DZ.


Kancelárie a do kuchyne sme prežili časť detstva. Na prezentáciu som použil materiály z nášho stretnutia a Vaše archívne fotá. J.DZ.


Spoločenská miestnosť-rozlúčkový večierok sme prežili časť detstva. Na prezentáciu som použil materiály z nášho stretnutia a Vaše archívne fotá. J.DZ.


K telocvični sme prežili časť detstva. Na prezentáciu som použil materiály z nášho stretnutia a Vaše archívne fotá. J.DZ.


Prechod do plavárne sme prežili časť detstva. Na prezentáciu som použil materiály z nášho stretnutia a Vaše archívne fotá. J.DZ.Do telocvične vyučovanie
Jedáleň vyučovanie


Jedáleň vyučovanie


Vchod do jedálne vyučovanieSnáď nabudúce vyučovanie
Chodba oproti vyučovanie


Učebne vyučovanie


Miesto dozorného vyučovanie

WC vyučovanie


Chodba vyučovanie


Chodba s izbami vyučovanie


Sklad vyučovanieIzby vyučovanieSlužba vyučovanie


Triedy vyučovanie


Bočné schodisko vyučovanie


Sklad vyučovanie

Izby


Nástupy vyučovanieWC a kúpelňa vyučovanie


Ak môj stručný popis niekedy nie je presný, doplňte si ho svojim vlastným alebo vlastnou fantáziou. Všetkých spolužiakov zdraví

Jozef Dziak

K O N I E C