slide1
Download
Skip this Video
Download Presentation
KONSTRUOWANIE EFEKTYWNEJ ORGANIZACJI Warsztaty dla branży budowlanej •

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 4

KONSTRUOWANIE EFEKTYWNEJ ORGANIZACJI Warsztaty dla branży budowlanej • - PowerPoint PPT Presentation


 • 95 Views
 • Uploaded on

KONSTRUOWANIE EFEKTYWNEJ ORGANIZACJI Warsztaty dla branży budowlanej • Warszawa, Hotel Marriott 17 czerwca 2010, godz. 10:00.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' KONSTRUOWANIE EFEKTYWNEJ ORGANIZACJI Warsztaty dla branży budowlanej •' - thy


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

KONSTRUOWANIE EFEKTYWNEJ ORGANIZACJI

Warsztaty dla branży budowlanej

Warszawa, Hotel Marriott17 czerwca 2010, godz. 10:00

slide2

MDDP zaprasza Państwa na specjalne warsztaty dla branży budowlanej. Organizujemy robocze spotkanie dla Zarządów i Właścicieli firm z branży budowlanej, na którym przedstawimy najbardziej interesujące aspekty budowania efektywnej organizacji, optymalizacji podatkowej, możliwości outsourcingu oraz budowania skutecznego kontrolingu.

Zapraszamy do wspólnego budowania coraz lepszych organizacji!

„KONSTRUOWANIE EFEKTYWNEJ ORGANIZACJI”

Miejsce i termin

Hotel Mariott,Warszawa, 17 czerwca 2010 w godzinach 10.00 – 15.00

Uczestnicy

Właściciele, członkowie rad nadzorczych, najwyższa kadra zarządzająca, członkowie zarządów– reprezentujący firmy z branży budowlanej.

Eksperci – prelegenci:

Paweł Mazurkiewicz- doradca podatkowy, partner w MDDP. Przed podjęciem współpracy z MDDP, pracował w Ernst & Young, gdzie w okresie od 1995 do 31 lipca 2004 roku zajmował się w szczególności doradztwem w zakresie podatków dochodowych oraz podatków międzynarodowych. Paweł był odpowiedzialny za szereg lokalnych oraz międzynarodowych projektów. Kierował zespołami przygotowującymi duediligence oraz przeglądy podatkowe. W latach 2000 - 2002 był odpowiedzialny za zarządzanie wiedzą (knowledge management) w Ernst & Young. W MDDP Paweł zajmuje się m.in. obsługą transakcji leasingowych oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Włodzimierz Makowski – partner MDDP Business Consulting. Specjalizuje się w formułowaniu i wdrażaniu strategii biznesowych dla firm oraz w zarządzaniu efektywnością. Realizował wiele projektów restrukturyzacji przedsiębiorstw których celem było opracowanie nowych, efektywnych kosztowo struktur organizacyjnych oraz optymalnych procesów biznesowych.

Szymon Churski – partner MDDP Outsourcing. Od wielu lat specjalizuje się we wdrożeniach systemów informatycznych oraz budowie Centrów Usług Księgowych dla polskich i międzynarodowych grup kapitałowych.

Wojciech Kopcik – partner MDDP. Wcześniej był Dyrektorem Finansowym w Zakładach Farmaceutycznych Polpharma oraz Menedżerem w audycie Ernst & Young. Wojciech Kopcik jest biegłym rewidentem oraz posiada tytuł ACCA. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie rozwiązywania kompleksowych zagadnień księgowych w zakresie polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości.

Michał Kopczewski– autor książki „Alfabet zarządzania projektami”, ekspert w dziedzinie optymalizacji procesów i zarządzania projektami, założyciel firmy Processum, wykładowca ICAN Institute (wydawcy Harvard Business Review Polska).

Justyna Bauta-Szostak - jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu, radcą prawnym i licencjonowanym doradcą podatkowym współpracującym z MDDP. Prowadziła szereg projektów dotyczących opodatkowania inwestycji polskich i zagranicznych przedsiębiorstw oraz osób fizycznych w nieruchomości położone w Polsce i innych krajach Europy. Doradztwo podatkowe w tym zakresie obejmuje wszelkie etapy działalności - od podjęcia decyzji i wyboru najbardziej optymalnej formy prawnej dla inwestycji, poprzez bieżące doradztwo związane ze specyfiką branży deweloperskiej aż po wyjście z inwestycji.

Bartosz Bogdański - doradca podatkowy w MDDP. W latach 1997 - 2006 pracował w jednej z firm z tzw. Wielkiej Czwórki w zespole VAT, ceł i akcyzy. Bartosz specjalizuje się w doradztwie w zakresie podatku VAT dla firm z branży nieruchomościowej oraz z sektora energetycznego. Bartosz jest autorem wielu artykułów w prasie specjalistycznej i współautorem książki Nieruchomości sprzedaż, najem, dzierżawa, skutki w PIT, CIT i VAT.

slide3

PROGRAM PREZENTACJI EKSPERCKICH

 • I. SKUTECZNA KSIĘGOWOŚĆ I KONTROLING PROJEKTÓW BUDOWLANYCH
 • Dostosowanie systemu FK w celu otrzymywania dobrej informacji zarządczej.
 • Dobry budżet a potem prognozy realizacji projektów budowlanych.
 • Kontroling projektów budowlanych.
 • Rola księgowości, kontrolingu i Project Managera w kontrolingu projektów budowlanych.
 • Prowadzący: Wojciech Kopcik, Włodzimierz Makowski
 • II. JAK ZBUDOWAĆ TRWAŁĄ PRZEWAGĘ KONKURENCYJĄ W FIRMIE BUDOWLANEJ POPRZEZ SKUTECZNE ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI WEWNĄTRZ ORGANIZACJI
 • Jakie są aktualnie typowe problemy z projektami w organizacjach i jak je przezwyciężać?
 • Procesy a projekty – gdzie jest granica między działaniami nietypowymi a powtarzalnymi?
 • Biurokracja uśmierca projekty – jak zachować zdrowy rozsądek nie tracąc kontroli?
 • Jak wdrożyć prosty standard zarządzania projektami w firmie?
 • Prowadzący: Michał Kopczewski
 • III. WYBRANE ASPEKTY OPODATKOWANIA USŁUG BUDOWLANYCH
 • Jak rozliczyć koszty finansowania budów?
 • Rozliczanie kar umownych i odszkodowań.
 • Jak rozliczać podatek dochodowy przy częściowym wykonaniu prac budowlanych?
 • Istotne aspekty w zakresie podatku VAT przy realizacji obiektów budowlanych.
 • Prowadzący: Paweł Mazurkiewicz, Justyna Bauta-Szostak , Bartosz Bogdański
 • IV. SKUTECZNOŚĆ OUTSOURCINGU KSIĘGOWOŚCI W BRANŻY BUDOWLANEJ
 • Jak w strukturalny sposób przeanalizować, czy outsourcing jest dobry i opłacalny dla Państwa firmy.
 • Jak dobrze zaprojektować współpracę z Outsourcerem w celu osiągnięcia maximum korzyści.
 • Prowadzący: Szymon Churski
slide4

MDDP jest jedną z największych polskich firm świadczących kompleksowe usługi doradcze w zakresie podatków, doradztwa strategicznego i finansowo-księgowego, audytu oraz profesjonalnych szkoleń i konferencji.

Od 2004 roku stale powiększamy zespół doradców z doświadczeniem zdobytym zarówno w uznanych firmach doradczych jak i największych przedsiębiorstwach na polskim rynku. Wśród naszych Klientów są czołowe koncerny międzynarodowe oraz największe polskie spółki ze wszystkich sektorów gospodarki.

Analizując problemy Klientów, wykorzystujemy dostępną wiedzę i zasoby, by przedstawić rozwiązania atrakcyjne nie tylko na papierze.

MDDPul. Książęca 4 Giełda Papierów Wartościowych, V piętro00-498 Warszawa PLtel. (+48 22) 322 68 88fax (+48 22) 322 68 89e-mail:[email protected]

ad